Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OMBRE HAIR

19 gru 2013 - 21:01:35

Mi ombre zrobila siostra. Jestem naturalna brunetką ale od lat farbuje wlosy na blond. Po prostu pomalowałam włosy ''od góry'' ciemniejszą farbą i przeczesałam grzbieniem, żeby nie bylo widać lini przejścia :) wyszło super!

OMBRE HAIR

06 sty 2014 - 20:41:01

na moich średniej długości to 45 zł... ale końcówki nie do uratowania :<

OMBRE HAIR

07 sty 2014 - 22:43:22

ja robiłam w domu z chłopakiem (dzielnie podawał i rozdzielał włosy :D) , używałam rozjaśniacza z sayosa i nawet nie miałam zniszczonych włosów, nie zżółkły mi :) aktualnie mam trochę podcięte włosy i zostały mi same końcówki, dosłownie same końce "ombre" , ale jak podhoduje włosy to planuje znów sobie robić :)

OMBRE HAIR

17 sty 2014 - 23:50:40

ja robiłam kilka dni temu płaciłam 100

OMBRE HAIR

01 lut 2014 - 17:54:14

Cena zalezy od tego ile rozjasniacza na nie pojdzie. Ale powinno kosztowac w okolicach 100 zl. Mi nie żółkły, kolor zostal taki jaki byl od wyjscia od fryzjera

OMBRE HAIR

05 lut 2014 - 18:13:06

Ombre nie podoba mi się... Taki od połowy długości włosów lub tylko końcówek... Zobaczcie filmik /watch?v=xY0SY2HltxQ jak naturalnie można zrobić ombre... Oczywiście musicie wcześniej wpisać adres y...e

OMBRE HAIR

11 lut 2014 - 19:58:59

ja razem z obcinaniem placilam 220, no i farbowanie odrostów. Wiec samo ombre jakies 150 pewnie. Mi wlosy sie okropnie zniszczyly, zrobily jak siano i wyblakly. Na razie wrocilam do ciemnych, ale znow mam ochote na ombre :)

OMBRE HAIR

13 lut 2014 - 13:42:46

A ja dałam się naciągnąć na kasę:( Dwa lata temu fryzjerka zaproponowała mi pofarbowanie włosów na brąz a potem rozjaśnienie koncówek. Wyszło fatalnie, w ogóle nie było widać efektu a cena...250 zł z cieniowaniem...Zapłaciłam i wyszłam jak najszybciej i już wiem ze wiecej tam nie wrócę. A najgorsze są te panie...ohy ahy a ja zgłupiałam:(( Nie umiałam powiedzieć, że ja nic nie widzę.

OMBRE HAIR

14 lut 2014 - 22:20:37

Cena też zależy od tego czy mieszkasz w dużym czy małym mieście i do jakiego salonu się wybierzesz. Moja koleżanka płaciła około 80 zł. Tylko warto wybrać salon w którym fryzjerka zna się na rzeczy i nie zrobi przejścia jak od linijki, bo często widać dziewczyny które mają takie strasznie nienaturalnie wyglądające ombre... I czasami ciemna farba do włosów przechodzi tak jakby na te jasne włosy, miałam tak raz, że fryzjerka majstrowała przy pasemkach, zrobiła kilka ciemniejszych, a po kilku myciach głowy miałam strasznie ziemisty kolor włosów, bo ta ciemniejsza farba zeszła na moje jasne...

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

OMBRE HAIR

21 lut 2014 - 10:07:58

U nas co druga dziewczyna ma zrobione "ombre hair" i wiecie co? Zenada...! Bo wiekszasc z nich zapewne robila sobie u kolezanki, badz jakiejs fryzjerki,ktora o tym nie ma pojecia.. jesli masz robic ombre, to blagam zrob u doswiadczonego fryzjera!!! No chyba ze podoba ci sie pol glowy na braz i pol na swinski blond...;/ boze jak mozna chodzic z taka lepetyna...

OMBRE HAIR

10 mar 2014 - 17:56:11

mnie nie zżólkły ;)

OMBRE HAIR

11 mar 2014 - 19:18:27

też ostatnio miałam w planach to zrobić. skontaktowałam się z poleconym, porządnym fryzjerem i usłyszałam że to wychodzi z mody (to dla mnie atut bo pewnie mniej osób się na to decyduje) i że cena to 600 zł. podziękowałam. mam dłuugie, zdrowe włosy więc nie będę ryzykować w 'osiedlowym' salonie.

OMBRE HAIR

18 mar 2014 - 09:50:53

ja miałam ombre na głowie.... hmm.....mogłabym powiedzieć, że całkiem nieświadomie, albo że raczej go nie planowałam. Chciałam po prostu zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na jaśniejszy brąz, a że kilka razy już miałam pofarbowane włosy (a miałam je za łopatki), to na końcówki potrzebny był rozjaśniacz. Po rozjaśniaczu moja ulubiona fryzjerka nałożyła mi po całej długości farbę w odcieniu jaśniejszego brązu i wyszły przepiękne rude końcówki (akurat w salonie przeglądałam wtedy jakąś gazetę w ktorej była M. Sablewska i też miała ombre właśnie, więc pani I. zaproponowała czy nie chce włosów jak Sablewska no i zostały takie własnie:) włosy po długości przechodziły stopniowo w 3 różne odcienie. Było to jakieś 3 lata temu. Fakt, o takie końcówki trzeba intensywnie dbać, jak to po rozjaśniaczu z resztą, ale zmian koloru nie miałam. Mieszkam w małej miejscowości, tu fryzjerka wzięła ode mnie razem z podcięciem włosów chyba 50 zł.

OMBRE HAIR

26 mar 2014 - 17:02:52

A ja zrobiłam tą farbą do ombre ;) z grzebykiem i też wyszło super :) ale po 2 miesiącach już mi się znudziło i będę farbować na ciemny brąz jak zwykle :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturalny blond farba