Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:07:18

Witam

Wiem, że była masa wątków dotyczących przedłużania/zageszcania włosów, mimo to zakładam kolejny gdyz chciałabym się dowiedzieć jaka metoda jest najlepsza, jaki jest koszt i czy polecacie kogoś (kto przedłuża) z Wrocławia (okolic) ,Poznania (okolic) .

No i jesli istnieje możliwośc to dziewczyny , które maja doczepiane włoski niech sie pochwala :) bo chciałabym zobaczyć jak to wygląda :))) bo sama zaczełam się zastananawiać nad przedłużeniem :))

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:45:40

taka metoda na grzebyczki :-))
możesz je przypiąć kiedy chcesz i odpiąć kiedy chcesz ;-)))
wpisz sobie w allegro.pl WŁOSY CLIP IN to Ci sie wyświetlą, świetna metoda - moja koleżanka (i to nie jedna) takie ma :D

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:48:34

dziekuje za odpowiedz :)

myslam wlasnie o Clip in/on ale kurcze ... kupilam sobie nawet jedna tasme na probe (syntetyki) i byly straszne ;/ swiecily sie plataly ;/ wrr
wiadomo ze musialabym kupic naturalne a to kosztuje , a boje sie zamowic przez all ze nie trafie z kolorkiem ;/ i boje sie ze te spineczki bede mi zjezdzaly z wlosów ;/;/

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:52:01

Dużo czytałam o przedłużaniu i wywnioskowałam ,że najlepsza metoda to - Metoda afrykańska (tissage) polega na przyszywaniu taśmy do włosów naturalnych za pomocą nitki. Lecz nie wypróbowałam jeszcze ;/ ;D

zweryfikowana
Posty: 186
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:52:44

ja mam takie ;-))
na priv mogę Ci posłać linka do sprzedawcy z all, którego kolor zamawiałam i wyszedl identyczny jak na obrazku - naprawde! nie widac wgl roznicy.
Też kupiłam takie syntetyczne (w chińskim centrum handlowym za 15zł haha) ale byly okropne w świetle dziennym były jakieś zielonkawe... Te włosy z allegro co mam co prawda nie sa tanie, ale jakoś jest super. Należy pamietac aby obchodzic się z nimi jak z prawdziwymi (myć szamponami do wlosów + odżywki), ale unikać wszelkich lakierów i gum do wlosów, bo to je zniszczy! (mialam taki przypadek i musiałam kupić drugie)
aha! i grzebyki nie zjeżdzają z włosow (nawet jak masz 3 włosy na krzyż) - zaczepiasz się o lekko podtapirowane włosy - warto zobaczyć filmik na YT



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-10 19:54 przez Goncia71.

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:56:45

Cytat
Goncia71
ja mam takie ;-))
na priv mogę Ci posłać linka do sprzedawcy z all, którego kolor zamawiałam i wyszedl identyczny jak na obrazku - naprawde! nie widac wgl roznicy.
Też kupiłam takie syntetyczne (w chińskim centrum handlowym za 15zł haha) ale byly okropne w świetle dziennym były jakieś zielonkawe... Te włosy z allegro co mam co prawda nie sa tanie, ale jakoś jest super. Należy pamietac aby obchodzic się z nimi jak z prawdziwymi (myć szamponami do wlosów + odżywki), ale unikać wszelkich lakierów i gum do wlosów, bo to je zniszczy! (mialam taki przypadek i musiałam kupić drugie)
aha! i grzebyki nie zjeżdzają z włosow (nawet jak masz 3 włosy na krzyż) - zaczepiasz się o lekko podtapirowane włosy - warto zobaczyć filmik na YT

goncia71 gdybys mogla to podesli prosze :)

zweryfikowana
Posty: 842
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 19:59:35

ja przedluzalam wlosy metoda na micro ringi ,
koszt to od 600 do 1500 w zaleznosci od rodzaju i dlugosci wlosow ;)
polecam tą metode ;)
i lepiej wybrac drozsze wlosy , ale za to są latwiejsze w utrzymaniu

Przedłużanie włosów Wrocław

10 cze 2011 - 20:18:41

1500zł oooo ;p

mysle o czyms tanszym :)

znalazlam na all dziewczyne która przedłuża włoski za 250zl i 300zł za 100pasemek włosków naturalnych europejskich metoda na zimno(mikroringi oraz tulejki)
Posiada certyfikat , ukonczyla kursy i zajmuje sie przedłużaniem od 2lat ...

Przedłużanie włosów Wrocław

11 cze 2011 - 07:54:01

Cytat
oleczka089
dziekuje za odpowiedz :)

myslam wlasnie o Clip in/on ale kurcze ... kupilam sobie nawet jedna tasme na probe (syntetyki) i byly straszne ;/ swiecily sie plataly ;/ wrr
wiadomo ze musialabym kupic naturalne a to kosztuje , a boje sie zamowic przez all ze nie trafie z kolorkiem ;/ i boje sie ze te spineczki bede mi zjezdzaly z wlosów ;/;/

Również polecam włoski clip in/on (cena ok. 170zł) możesz je założyć i ściągnąć kiedy tylko chcesz. Jeśli chodzi o kolor włosów to jak kupisz i będzie się różnił od Twoich, zawsze możesz zafarbować. Syntetyczne to całkiem co innego nie możesz ich farbować, kręcić, prostować, bo się palą, robią się okropne po kilku myciach. Jeśli chodzi o przedłużanie/zagęszczanie metoda na ringi NIE POLECAM ze względu na to że włosy okropnie się przy tym niszczą, przy związaniu włosów w kitka czy w cebule wszystkie ringi są praktycznie na wierzchu i brzydko to wygląda. Pozdrawiam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-11 08:03 przez CzarnaMamba266.

Przedłużanie włosów Wrocław

11 cze 2011 - 08:03:00

Jako fryzjerka polecam, tak jak dziewczyny wcześniej wspomniały clip in, ale włosy naturalne. Jeśli zainwestujesz w włosy dobrej jakości za te 250zł, które chcesz przeznaczyć na ringi i będziesz te włosy pielęgnować to mogą Ci starczyć nawet i na 10lat. Osobiście przedłużam włosy na keratynę, jest to najnowszy sposób i najmniej niszczy włosy, jednak te włosy jak każde przedłużane (na kreatynę, ringi, tulejki...)na stałe nie posłużą Ci tak długo(max 4mies.). Co do przedłużania na ringi, to ostrzegam, że potem możesz stracić swoje włosy, bo jest to bardzo inwazyjna metoda. Dodatkowo 100pasemek to bardzo mało wbrew pozorom, ja przedłużając mojej siostrze zrobiłam jej 285pasemek aby to wyglądało naturalnie:)) Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

Przedłużanie włosów Wrocław

11 cze 2011 - 13:35:28

dziekuje dziewczyny za odpowiedzi :)

przekonalyscie mnie chyba do tych clipów :) ale czy ktoras moglaby pokazac swoej fotkli jak w nich wyglada :) widzialam duzo filmików na youtube :) ale mimo to moze ktoras sie pochwali swoimi wloskami :)


aha no i moze polecacie jakiegos sprzedwce ?

Bo znalazlam na all sprzedawców , ktorzy juz za 100zl sprzedaja wloski naturalne ... ale czy beda dobrej jakosci :) ? niby komentarze maja bardzo pozytywne :)

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

Przedłużanie włosów Wrocław

11 cze 2011 - 16:11:15

Cytat
provocative
taka metoda na grzebyczki :-))
możesz je przypiąć kiedy chcesz i odpiąć kiedy chcesz ;-)))
wpisz sobie w allegro.pl WŁOSY CLIP IN to Ci sie wyświetlą, świetna metoda - moja koleżanka (i to nie jedna) takie ma :D

ta metoda jest the best:):):)

Przedłużanie włosów Wrocław

27 lip 2011 - 15:14:57

Może ktoś zna kogoś we Wrocławiu kto zajmuje się przedłużaniem włosów ale nie na microringi czy taśmę lecz na keratynę?
Dziewczyny jeśli macie jakieś ciekawe namiary to napiszcie do mnie na priv. Będę bardzo wdzięczna. :-)

Przedłużanie włosów Wrocław

24 sie 2011 - 17:14:20

Serdecznie zapraszam na profesjonalne przedłużanie oraz zagęszczanie włosów metodami:
* mikroringi
* mikrowarkoczyki
* warkoczyki
* tulejki
* zgrzewy keratynowe
* zgrzewy na taśmie
Jestem fryzjerką i posiadam certyfikat ukończenia kursu przedłużania oraz zagęszczanie włosów, mam wieloletnie doświadczenie i szereg usatysfakcjonowanych klientek.
Przed przedłużaniem dokładnie staram się dowiedzieć, czego oczekuje klientka i dobieram odpowiednią metodę dla jej potrzeb.
Nie dopuszczam do tego, by włosy były przeciążone i zniszczone, gwarantuję świetny efekt i zadowolenie z mojej pracy.
Cenę ustalam indywidualnie. Uwaga! Nawet od 350zł za całą usługę.
Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem: e-mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja), nr kom.: 0509836057, nr GG: 6452986.
Do przedłużenia! ;)
Kasia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OMBRE HAIR