Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 11:37:40

Hej czy ktoras z was juz stosowala farbe w piance? Mysle ze to fajny sposob, mozna wtedy farbowac wlosy w taki sposob jak sie myje wlosy ? czyli nakladasz i masujesz glowe?

chyba z Loreala są takie, tylko nie wiem czy w drogeriach naszych są juz dostepne?

Duzo dziewczyn sie skarzy ze odcien wychodzi o wiele ciemniejszy niz na opakowaniu, a jak bylo u was?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 11:39 przez ona12345.

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:00:54

więc tak.... ja pierwszy raz zastosowałam farbę w piance z własne wesele sama malowałam i powiem szczerze żę byłam pozytyuwnie zaskoczona
odcień taki jak chciałam konsystencja super bo nie chlapie ogólnie jestem zachwycona przez pół roku stosowałam te farby kolor też się nie zmywa także szczerze polecam

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:04:03

też jestem ciekawa, bo właśnie przymierzam się do zmiany kolorku ;)

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:04:57

mnie sie trudno nakladalo, pianka spadala z wlosów, pokryła nierówno..kolor wyszedł jak na opakowaniu, ale jednak wole loreal:)

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:06:32

Osoby, które mają ciemne włosy i robią sobie ciemny kolor są zadowolone a blondynki już nie. Tak było u mnie. Kupiłam słoneczny blond (włosy chciałam ujednolicić, mam słomkowy kolor) i wyszło mi coś w stylu bardzo ciemny blond. Byłam zaszokowana, chociaż czytałam opinie na Wizażu, że tak jest... ale chciałam być mądrzejsza. Następnego dnia było rozjaśnianie. Blondynkom zdecydowanie odradzam.

Jeśli chodzi o samą farbę to ok - konsystencja jest w porządku i pomimo, że wydaje się, że jest jej mało to nawet zostaje. Trochę ciężko się nakłada ale ja miałam pomoc koleżanki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 12:07 przez yagmur.

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:08:27

Ja używałam i używam. Pierwszy raz kupiłam farbę PERFECT MOUSSE z firmy SCHWARZKOPF. Świetnie się ją nakłada, nie brudzi skóry , jest wygodna w użyciu nawet na długich włosach.
Niestety, mimo że jest to farba TRWAŁA kolor wypłukuje się już po tygodniu !!!


Zdecydowanie bardziej polecam farbę w piance LOREALa SUBLIME MOUSSE . Brudzi skórę trochę bardziej niż ta pierwsza , ale wg mnie kolor jest ładniejszy i dłużej utrzymuje się na włosach.

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:09:19

Ja na ciemny brąz i nie jestem zadowolona nie polecam ,szybko się zmywa i kolor jakiś taki mało intensywny

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:10:26

Ja używałam z loreal'a, jednak wolę Schwarzkopf Perfect Mousse :)

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:11:02

powiem szczerze że nie wiem jak jest z jasnymi kolorami napewno z brązem nie miałam problemu żadnego ale niestety rozjaśniłam sobo9e włoski na rudy i musiałam zmienić farbę gdyż w piance nie było kolory takiego jaki chciałąm

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:12:03

nie używałam bo mam swój naturalny kolor ;D

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:12:50

Ja używałam Schwarzkopf Perfect Mousse któryś z blondów, sama jestem blondynką i kolor wyszedł do bani, w ogóle nie taki jak na opakowaniu więc chyba rzeczywiście lepsza jest ta farba do ciemnych włosów.

farba w piance ! :)

18 maj 2011 - 12:14:17

Ja już malowałam 2 razy farbą loreala o odcieniu brązowa czerń. Kolor wychodzi taki jak na zdjęciu. Suuuuper wygodnie się nakłada, nic się nie brudzi, szybko i dokladnie :) Naprawdę trzeba się nieźle postarać żeby źle nalożyć tą farbę. Pianka tak jakby wsiąka we włosy więc wygląda to jakby wlosy byly mokre ;) Co więcej czuje że moje wlosy po tej farbie (a moze to zasluga odzywki) są o wiele gładsze, lśniące i odżywione. Nie to co po innych farbach po ktorych moje wlosy byly przesuszone.

Niestety jest jeden minus tej farby w piance z loreala - a mianowicie krótko się trzyma kolor. Mi już po miesiącu się całkowicie zmył. Pewnie to dlatego, że farba nie zawiera amoniaku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę doradżcie