Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Darmowe porady fryzjera

19 lut 2014 - 10:50:11

Próbuję zejść z koloru czarnego i już pół długości włosów mam brąz. Nie chce ich obcinać... czy są jakieś szampony, które mogą rozjaśnić czarne końce?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 10:53 przez mili125m.

Darmowe porady fryzjera

19 lut 2014 - 10:55:40

to ja mam tez pytanie do fryzjerki :)
mam wlosy do polowy plecow, sa cienkie, jest ich srednio duzo. kreca sie delikatnie, ale generalnie szybko sie rozprostowuja pod wplywem ich ciezaru, poniewaz u nasady sa proste, a na koncach jeszcze jakos sie kreca. albo sie nie kreca w ogole, zalezy jak im sie podoba :P
zastanawiam sie nad trwala ondulacja. wiem, ze moze sie to kojarzyc z PRL, ale na pewno plyny do jej wykonania sa teraz lepszej jakosci i nie tak niszczace, jak kiedys. nie zalezy mi na malutkich sprezynkach, tylko na grubszych loczkach. sporo juz czytalam na forach opinie osob stosujacych trwala ondulacje, zdania sa podzielone - ze niszczy, wysusza, trzeba nosic walki, a z drugiej strony wybawienie od codziennej stylizacji, walki niepotrzebne, itd. jak to wyglada ze strony fryzjera? prosze o odp :)
zalaczam zdjecia: moje wlosy + marzenie o moich wlosach (wiem, ze nie mam takich gestych, ale generalnie baaaaardzo chcialabym uzyskac taki efekt).

no chyba, ze efekt krecenia moge zalatwic odpowiednim ich strzyzeniem? od dluzszego czasu podcinam na prosto, ale koncowki krusza sie i po jakims czasie linia wlosow sie zaburza.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 10:58 przez heiehei.

Darmowe porady fryzjera

19 lut 2014 - 10:58:03

Dziewczyny polecam bloga anwen tam dowiecie się wszystkiego na temat pielęgnacji rożnych włosów,to naprawdę kopalnia wiedzy.

Darmowe porady fryzjera

21 mar 2014 - 10:36:17

Dzień dobry

Wiem, że zamieszczony post jest stary ale szukam po internecie osoby, która podpowiedziałaby mi co mogę zmienić w swoich włosach. Nie mam szczęścia do specjalistów w tej dziedzinie niestety dlatego powoli czuje się zezygnowana. Dobrze trafiłam?
Pozdrawiam

Darmowe porady fryzjera

02 kwi 2014 - 21:59:37

Cześć, od urodzenia jestem posiadaczką kręconych włosów (w sumie byłam)... We wakacje dzień w dzień prostowałam włosy, (oczywiście używałam sprayu lub serum termoochronnego) w końcu postanowiłam wrócić do kręciołków ale już nie było do czego... Obecnie od nasady mi się kręcą dalej już mam strąki, oczywiści robie minimum raz w tyg maskę, używam szamponu i odżywki reperującej i odbudowującej( wcześniej stosowałam odżywkę do kręconych ale i tak to nic nie dawało). Także chciałabym zapytać czy w ogóle zaczną mi sie jeszcze kręcić czy zbyt mocno zniszczyłam strukturę włosa i jakie kosmetyki mogłabym jeszcze używać ?
Bardzo proszę o odpowiedz :)

Darmowe porady fryzjera

21 kwi 2014 - 20:14:54

Witam.
Mam długie (za biust),gęste i kręcone włosy. Są koloru ciemny brąz. Kilka dni temu byłam u fryzjera, ponieważ marzyłam o ombre. Fryzjerka nałożyła mi na końcówki farbę blond na bazie mleczka. Efekt końcowy-mało widoczna różnica przed i po fryzjerze. Praktycznie nie widać,że mam zafarbowane włosy. Różnią się o kilka tonów.
Zapłaciłam za usługę,a efektu nie ma. Trochę szkoda, bo włosy na czymś takim cierpią...
I oto moje pytanie- czy możliwe jest,że końcówki mi bardziej zjaśnieją, czy kolor się wypłucze po czasie i powrócą do ciemnego blondu?
Zastanawiam się nad używaniem jakiegoś szamponu rozjaśniającego, ale z kolei mam tendencje do suszenia się włosów i nie chcę mieć na głowie siana. Bardzo proszę o pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe porady fryzjera

21 kwi 2014 - 20:21:41

Nie wiem co mam zrobić z włosami XD Tu są zdjęcia --> http://szafiarenka.pl/49/7809319/problem-z-wlosami-pomocy,1.html

Darmowe porady fryzjera

05 maj 2014 - 13:12:19

co zrobić z moimi włosami?jakiś kolor?grzywka?

Darmowe porady fryzjera

19 maj 2014 - 19:16:02

Witam, mam pytanie czy posiadajac wlosy takie jak na zdjeciu, farbujac farba o kolorze jasny blond rozjasnia mi sie trochr wlosy? Nie chce miec takiego mega blondu, chce poprostu je troche rozjasnic. Podajcie mi od razu jaka farba najlepiej to zrobic. Prosze was o szybka odpowiedz ;* love


Darmowe porady fryzjera

19 maj 2014 - 19:20:47

koleżanko ten wątek jest z epoki kamienia łupanego a autorka od chyba 2011 sie nie logowała:)

Darmowe porady fryzjera

19 maj 2014 - 19:23:59

Cytat
Katarzyna2323
Jak mnie denerwuje jak ktoś nie potrafi wątku umieścić prawidłowo, przecież jest dział FRYZURY, tam to chyba najlepiej pasuje... ? Chociaż może niektórym myślenie sprawia problemy... a co drugi wątek "jeśli źle umieściłam proszę o przeniesienie" żałosne...
Ty jesteś załosna , i co z tego jak dziewczyna umieściła ten wątek tutaj ???a przy okazji 2 w jednym mozna się czegoś innego dowiedzieć . Niektóre dziewczyny wystawiaja wątki które są na okrągło sznurkiem ciągnącym przez parę dni i to ci nie przeszkadza??.

Darmowe porady fryzjera

19 maj 2014 - 19:32:42

Jaka polecasz farbe poltrwala w odcieniu chlodnego brazu? Wiekszosc na rynku to cieple czekolady.

Darmowe porady fryzjera

09 lip 2014 - 21:31:23

siema wszystkim ;3 W sobotę (5 lipca) zrobiłam sobie wlosy szamponetką Joanna Multi Effect czerowna porzeczka . Kolorek zajebisty , ale teraz zrobiła się masakra . Miał zmyć się 3-8 myć , ja myłam z 10 razy i mam na głowie taki rudawy , wyblaknięty , a reszta włosów aż po same końce zrobila mi się różowa ; o Jak mogę natychmiast się pozbyć tego ? Jtr kupie szampon przeciwłópierzowy , jak każdy radzi . Nie zyje sie to zamierzam kupić to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12082 jak myślicie bedzie ok ? Zejdzie mi ? Mój naturalny kolor to jasny blond od urodzenia .

Darmowe porady fryzjera

31 lip 2014 - 19:42:06

Witam.
Miałam włosy w kolorze czerwieni, lecz po niedługim czasie znudziły mi się i wpadłam na pomysł, żeby przefarbować się na blond. Kupiłam więc rozjasniacz..to był wielki błąd. Włosy wygłądają jak połączenie jajka z rudym. Chciałabym, żeby przybrały koloru łądnego blondu a nie jajka. Co robić?! Użyć ponownie rozjaśniacza czy jakiejś farby o odcieniu blond?

Darmowe porady fryzjera

05 sie 2014 - 12:04:16

Witam i proszę o pomoc :) Mój naturalny kolor (czyli w tej chwili odrost) to taki mysi blond gdzieś na poziomie 8. W tej chwili mam pasemka zrobione loreal majirel 7.13 i 9.31. Jakiej farby powinnam użyć, żeby uzyskac taki kolor?


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka fryzura