Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 14:53:20

Witam Panie;)zastanawiam się nad zmianą fryzurki,ale jako,że zapuszczam od dłuższego czasu,nie chcę ścinać włosków,podoba mi się trwała,choć wiem,że w modzie już nie jest i nie każdemu pasuje.Moje pytanie kierowane jest do tych,które kiedyś miały trwałą,jak wygląda pielęgnacja włosów,jaka jest ich kondycja po zabiegu oraz jaki jest koszt takiej przyjemnośći.Jak zwykle z góry dzięki za opinie odpowiedzi i wszystkie głosy;)

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 17:54:56

Jako fryzjerka nie proponuję ci trwałej na farbowane rozjaśniane włosy bądź zniszczone .Ja miałam wszystkie możliwe kolory począwszy od granatowej czerni po żółty , trwałą pasemka długie krótkie.Pielęgnacja jest bardzo pracochłonna takich włosów balsamy ,maseczki, jedwabie,mówię o typowych loczkach.Nie polecam swoim klientkom ,jesli jesteś młoda to juz tym bardziej szybko się nudzi , czasem wystarczy zapleść dobierańce dwa na noc wcześniej nakładając piankę by się dłużej trzymały ,papiloty ,jak masz ochotę kup sobie wałki do trwałej i zakręć sobie i będziesz wiedziała ja to wygląda u ciebie.Teraz są modne lekkie fale ,czasem jak patrze na dziewczyny które mają naturalnie kręcone włosy jeszcze do tego rude to od razu chce takie mieć więc kręcę na wałki i mam :)A jesli ci bardzo zależy to musisz wybrać świetnego fryzjera zaufanego i dobrego! nie tylko patrzącego żeby zdoić z ciebie kasę a potem z płaczem wyjść z sianem na głowie :)POLECAM TRWAŁĄ SPIRALNĄ NIE KAŻDY JĄ WYKONUJE ALE JAK SIĘ KTOŚ ZNA TO WYCHODZI NA NATURALNYCH WŁOSACH SUPER.

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 17:57:01

Ja mam naturalnie krecone włosy :) ale moje koleżanki ,które trwałą robiły sobie strasznie włosy zniszczyły :D

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 18:01:11

mam trwałą ondulację
była ziołowa robiona przez moją mamę
nie jest fryzjerka, ale zna się na tym i ma spryt.
Loczki są piękne
włosy nie są zniszczone ani popalone,nie kołtunią się
aktualnie używałam szamponu i odżywki do kręconych z nivei
ale otstatnio zmieniłam na nowy timotei i po nim kręcą się bardziej nież po nivei !
po umyciu lekko podszusze suszarką nałoze piankę z wellaflex do kręconych i gotowe:)
ogólnie jestem bardzo zadowolona

ziołowa nie niszczy tak włosów
moje był gęste i zdrowe nie farbowane
wiec efekt końcowy mnie bardzo zadowolił :)

takie mam włoski jak nie chce mi sie ich ukłądac zaraz po umyciu ;p
bo te wykonywane w salonie baaaardzo palą włosy
na ziołowej naprawdę mozna otrzymac łądny efekt :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 18:02 przez imperfectum_.

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 18:01:35

Ja zalozylam taki sam watek:)
wczoraj bylam u fryzjera na podciecie koncowek ,zapytalam o trwala i fryzjerka mi zdecydowanie odradzila,powiedziala ze szkoda wlosow.
i rezygnuje;)

trwała ondulacja

07 kwi 2011 - 21:43:42

a ja polecam ;) tyle negatywnych opini, jednak ja jestem zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piękny, karmelowy brąz