Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mooodnisiaaa
mi fryzjerka nałozyła rozjasniacz loreala, fakt ze wczeniej całe zycie rozjasniałam włoski,
potem zachciało mi sie zmiany, zrobilam rudy kolor, a po 4 tygodniach chcialam blond.

i tak za jednym razem weszłas z rudym wyszłaś z blondem ? ale ciemny miałaś rudy i jaki blond Ci wyszedł taki jak na zdjęciu :)? no i ile zapłaciłaś:)?

Witajcie znalazłam przez przypadek ten wątek i mam podobny problem tylko, że u mnie dekoloryzacja nic nie dała miałam 4razy robioną i lipa (u fryzjera oczywiście)
potem poszłam kolejny raz rozjaśniła mi (orzechem laskowym)
Wyszłam jak totalna kretynka u góry miałam rude potem jakieś 20cm czarne a potem zaś rude...
A więc w akcie desperacji kupiłam 3 rozjaśniacze i trzy razy robiłam w domu sobie kąpiel rozjaśniającą...
potem znów dekoloryzację wyrównałam ten kolor, ale jest taki jak na 1zdj a też chce jasny blondzik...
A więc może jest tu jakaś fryzjerka i mi dopomoże i powie ile razy mogę jeszcze robić tą kąpiel?
włosy mam w bdb stanie tylko końce suche, ale o 5cm mogę je skrócić a więc czekam na waszą pomoc.
Pozdrawiam :)
PS półtora roku temu miałam trwałam robioną i od tego czasu włosy nie były nawet o 3 cm podcięte

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygolony tył głowy