Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

13 minut temu

elektryka sklep

19 minut temu

wakacje last minute

34 minut temu

Budowa domu

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cześć,mam do was pytanko ;d czy da się bez jakiś większych "operacjach" na włosach przejść z rudego w blond:)? i nie chodzi mi o jakiś ciemny blond tylko o taki jasny dość. Zamieszczę zdjęcie mojego aktualnego kolorku i zdjęcie którego chciałabym mieć,liczę na waszą pomoc!



zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

mi nie wyszlo

a jaki Ci wyszedł?

nie radzę tego robić samej bo to może się źle skończyć. idź do fryzjera

rudy to Twoj kolor naturalny, czy farbowany ??

ja po 1 wizycie u fryzjera zeszłam z rudych do jasnego blondu, fakt ze najpierw czekałam az delikatnie wymyje sie rudy kolor
wystarczy wizyta u fryzjera i rozjasniacz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:07 przez mooodnisiaaa.

do fryzjera musisz iść, trzeba najpierw "ściągnąć" ten rudy:)

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

Blake ma idealny blond! Idziesz do fryzjera dajesz zdjecie mowisz; rob pan mi takie wlosy i sru! Hahaha a tak na serio to dekoloryzacja a fryzjer ci doradzi farbe

a co zrobi fryzjer?wiem,że dekoloryzacje (czy jakos tak) tylko na czym to polega?slyszalam,ze niszczy wlosy
moodnisia a jak za RAZ zrobil Ci blond:)? i jaki miałaś odcień rudego:)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:08 przez li-li.

nie widze 1 zdjecia

Ja jestem właśnie w trakcie przechodzenia z czerwonych na blond... Jestem po trzech domowych dekoloryzacjach i tragedii nie ma - jutro farbuję się na swój naturalny średni blond i myślę, że powinien wyjść.

Jak masz kasę na fryzjera, to zrób to tam, ale dekoloryzacja może kosztować nawet 200zł. I najpierw nałóż średni bądź ciemny blond, i dopiero go rozjaśniaj jak chcesz jaśniejsze.

nie widze 1 zdjecia.....

moja koleżanka właśnie przechodzi z rudego na blond i rozjaśnia włosy... już jej się ładne robią jak jeszcze raz rozjaśni to będzie git;)

mi fryzjerka nałozyła rozjasniacz loreala, fakt ze wczeniej całe zycie rozjasniałam włoski,
potem zachciało mi sie zmiany, zrobilam rudy kolor, a po 4 tygodniach chcialam blond.

1 zdjęcie jest takie jak to moje,tak to sa włosy malowane tzn kolor,moj prawdziwy to brąz .

Moja znajoma z rudego zeszła na bardzo jasny blond, prawie platyne poprzez dekoloryzacje (1 wizyta u fryzjera). Dobry fryzjer nie zrobi Ci krzywdy.. ja też miałam dekoloryzacje (również 1 wizyta), tyle, ze z czarnego do jasnego brązu. Obie mamy włosy na głowach i to w dobrym stanie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:11 przez freshly.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygolony tył głowy