Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cześć,mam do was pytanko ;d czy da się bez jakiś większych "operacjach" na włosach przejść z rudego w blond:)? i nie chodzi mi o jakiś ciemny blond tylko o taki jasny dość. Zamieszczę zdjęcie mojego aktualnego kolorku i zdjęcie którego chciałabym mieć,liczę na waszą pomoc!



zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

mi nie wyszlo

a jaki Ci wyszedł?

nie radzę tego robić samej bo to może się źle skończyć. idź do fryzjera

rudy to Twoj kolor naturalny, czy farbowany ??

ja po 1 wizycie u fryzjera zeszłam z rudych do jasnego blondu, fakt ze najpierw czekałam az delikatnie wymyje sie rudy kolor
wystarczy wizyta u fryzjera i rozjasniacz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:07 przez mooodnisiaaa.

do fryzjera musisz iść, trzeba najpierw "ściągnąć" ten rudy:)

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

Blake ma idealny blond! Idziesz do fryzjera dajesz zdjecie mowisz; rob pan mi takie wlosy i sru! Hahaha a tak na serio to dekoloryzacja a fryzjer ci doradzi farbe

a co zrobi fryzjer?wiem,że dekoloryzacje (czy jakos tak) tylko na czym to polega?slyszalam,ze niszczy wlosy
moodnisia a jak za RAZ zrobil Ci blond:)? i jaki miałaś odcień rudego:)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:08 przez li-li.

nie widze 1 zdjecia

Ja jestem właśnie w trakcie przechodzenia z czerwonych na blond... Jestem po trzech domowych dekoloryzacjach i tragedii nie ma - jutro farbuję się na swój naturalny średni blond i myślę, że powinien wyjść.

Jak masz kasę na fryzjera, to zrób to tam, ale dekoloryzacja może kosztować nawet 200zł. I najpierw nałóż średni bądź ciemny blond, i dopiero go rozjaśniaj jak chcesz jaśniejsze.

nie widze 1 zdjecia.....

moja koleżanka właśnie przechodzi z rudego na blond i rozjaśnia włosy... już jej się ładne robią jak jeszcze raz rozjaśni to będzie git;)

mi fryzjerka nałozyła rozjasniacz loreala, fakt ze wczeniej całe zycie rozjasniałam włoski,
potem zachciało mi sie zmiany, zrobilam rudy kolor, a po 4 tygodniach chcialam blond.

1 zdjęcie jest takie jak to moje,tak to sa włosy malowane tzn kolor,moj prawdziwy to brąz .

Moja znajoma z rudego zeszła na bardzo jasny blond, prawie platyne poprzez dekoloryzacje (1 wizyta u fryzjera). Dobry fryzjer nie zrobi Ci krzywdy.. ja też miałam dekoloryzacje (również 1 wizyta), tyle, ze z czarnego do jasnego brązu. Obie mamy włosy na głowach i to w dobrym stanie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 19:11 przez freshly.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygolony tył głowy