Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

34 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:33:38

witam dziewczyny!

moje wlosy mialy na sobie juz wiele rodzai farb. garnier palette, teraz joanne. rudy, miedziany, plomienny, sloneczny blad. rubunowy, czerwien granatu.

potzrebuje rudej intensywnej farby. naturalne wlosy mam mysie. doradzicie cos?

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:36:47

ja moge polecic z joanny plomienna iskra, sama na taki farbuje i jestem bardzo zadowolona z koloru:) chociaz troche bardziej niszczy wlosy niz np te prefference(czy jakos tak:D)

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:38:38

Ja tez joanna ale szukam alternatywy. Zadowolona to nie jestem farba wysusza, szybko traci kolor, brak połysku.

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:42:04

ja farbuję prefferance z l`oreala odcieniem pure paprika. jest trwały, nie zmywa się po kilku myciach i prędzej byś musiała się fabować z powodu odrostów niż przez to że kolor ci spłowiał. naprawdę polecam

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:42:19

niestety, joanna tak wlosow nei niszczy ale kolor szybko splywa i jest blady bez polysku po 3-5 myciach;/

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 22:48:38

bardzo intensywny kolor rudy ma henna w pomarańczowym opakowaniu ale już nie pamiętam jaka była nazwa koloru, do tego nie niszczy włosów i ładnie pachnie;) polecam;)

intensywny rudy kolor

14 mar 2011 - 23:01:15

henna w pomarańczowym opakowaniu - jak najbardziej, jednak jak się zmywa to masakra! mi wszystkie rudości szybko płowieją :( w przyszłym tyg w końcu zahaczę o fryzjera i może wykombinuje mi ładny kolorek na głowie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parisette Rzeszów