Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HEJ MOŻE WY MI POMOŻECIE A WIEC CHCIALABYM UZYSKAC NA CZARNYCH WLOSACH KOLOR CZARNY Z ŁADNA GRANATOWA /NIEBIESKA POSWIATA.
NIESTEY FARBY JAKIE DO TEJ PORY STOSOWALAM NIE DAJA JAKIEGOKOLWIEK EFEKTU.ZNACIE MOZE COS SPRAWDZONEGO CO NAPRAWDE DAJE TAKI EFEKT?


<moderacja> Na forum proszę nie pisać wielkimi literami



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-04 17:48 przez moderator.

szamponetka ...kolor czern granatu :)

ja zawsze używałam granatowej czerni z casting creme gloss loreala i efekt był świetny :]

NO WLASNIE TERAZ KUPILAM TA Z LOREAL BO WYPATRZYLAM TEN ODCIEN JAK BYLAM W DROGERII I MAM ZAMIAR SIE UFARBOWAC NIA ZA 2 TYGODNIE ZOBACZYMY A JAK NIE WYJDZIE TO WYPROBUJE TEJ SZAMPONETKI;-)

niestety, nic nie wiem o tym.

a granatową czerń z palet próbowałaś?

Cytat
_lenka_
a granatową czerń z palet próbowałaś?


tak z palet probowalam i nic

tez polecam szamponetke i nie musisz czekac az ci odrosna włoski:P a po drugie kiedys farbowalam na czarno i tez szamponetka nagle zobaczylam ze mam niebieskie włosy normalnie sie popłakałam ze wyglądam jak dziwac ale tak mi sie z czasem podobały ze jechalam cały czas na szamponach i polecam:) z palette granatowa czern

To dziwne bo moje się ładnie błyszczały po niej;)

Cytat
petite_marta
idź do fryzjera?

najlepsze jest to ze moja fryzjerka do ktorej chodze sama ma czarne wlosy i wielokrotnie tez probowala uzyskac ten odcien i je nie wychodzil wiec wole zapytac kogos kto juz mial z tym do czynienia i mi podpowie

Cytat
catherinaaa
polecam szamponetke:)

wyprobuje jak mi nie wyjdzie ta z loreal casting bo w sumie nie przyszla mi nigdy do glowy szamponetka, dziekuje slicznie;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jonizacja w suszarce