Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dbać o włosy,

21 mar 2016 - 22:29:43

Cytat
nejtan
aby moje koncówki były całe, bez rozdwojonych wcieram w nie serum z Venity, ktore nawilza moje wlosy, sprawia, że mam je wygladzone i lsniące.. przez co wygladaja oczywiscie na jeszcze zdrowsze.

tez lubię ich kosmetyki, mega fajne, skutecznie pomagają i wcale nie są jakoś specjalnie drogie

Jak dbać o włosy,

30 kwi 2016 - 22:27:25

Dobry szampon i odżywka - najlepiej niezbyt mocne i w miarę naturalne

Jak dbać o włosy,

29 cze 2016 - 10:13:48

Witam,
Ja mam przedłużane włosy (tak btw.- polecam sklep internetowy wlosy-naturalne), które pielęgnuję olejem arganowym i odpowiednimi szczotkami. Dobór odpowiedniej szczotki procentuje na lata używania. W dodatku moje naturalne włosy potrzebują zagęszczenia, więc razem z doczepianiem, równolegle stosuję Belissę w kapsułkach

Jak dbać o włosy,

02 lip 2016 - 23:10:16

chyba dosyc :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

26 lip 2016 - 18:33:26

A czy kojarzycie może markę Mila? chodzi mi konkretnie o maski Mila do włosów żeby je wzmocnić i odbudować. Szukałam w internecie jakiś opinii ale tak nie do końca mnie przekonują. Macie może doświadczenia z kosmetykami tej firmy? Oprócz tego chciałabym zamówić je przez internet, z racji wygody, i drugie moje pytanie, czy zamawiałyście może od nich ze strony <moderacja-spam> ile się dokładnie czeka na taką przesyłkę czy lepiej szukać w sklepach stacjonarnych?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:21 przez moderator.

Jak dbać o włosy,

25 sie 2016 - 14:16:26

Moje dbanie wygląda tak: odżywka po umyciu, suszenie sporadyczne, prostowanie max 2 razy w tyg i tylko końcówki. Czasem daje olejek na włosy.

Jak dbać o włosy,

10 wrz 2016 - 20:15:07

Coraz więcej nas włosomaniaczek ! :)
ja swiadomie pielęgnuję włosy już od 6 lat. Właśnie siedzę z olejem macadamia :D

Może załączajcie zdjęcia :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

25 wrz 2016 - 22:34:31

Moją nową obsesją są profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, wiem że pewnie nie powinnam ich używać bo to do salonów, ale tak się zakochałam w efekcie jaki dają mi te kosmetyki że wow! Zaczęłam sobie próbować z różnych stron zamawiac różne maski i szampony i odżywki, i znalazłam tą <moderacja-spam> mają bardzo fajny wybór i chyba się zdecyduję kupić kilka rzeczy stamtąd, więc polecam sobie pooglądać jak jesteście zainteresowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

23 paź 2016 - 17:11:41

a wiec ja codziennie myje włosy i uzywam sprawdzonego i dajacego rezultaty zestawu:) odzywka po myciu kallos keratin, do tego w spłukane juz włosy kilka kropli olejku...oliwy...co tam macie, ale 6 kropli max do długich włosów i zaraz po spryskuje je delikatnie odzywka glis kur rózowa bez spłkiwania...i efekt po miesiacu jest:)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

06 gru 2016 - 09:24:40

Olejek Khadi jest dobry na wszytkie włosowe dolegliwości (również na skóę głowy) polecam

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbać o włosy,

12 gru 2016 - 15:58:06

Jeśli szukacie dziewczyny ciekawych porad z zakresu jak można dbać o swoje włosy w dzisiejszych czasach to osobiście polecam blog, <moderacja-spam> na którym opisują ciekawe porady dotyczące olejowania włosów, naturalne metody są najlepsze jak odkąd stosują takowe olejowanie mam niezłe lśniące włosy, po tygodniu już zauważyłam znaczne rezultaty !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

21 gru 2016 - 10:42:31

na mnie skrzypowita nie działa, kiedyś brałam merzspecjal, jest zdecydowanie lepszy. Do tego stosuje olejek KHADI, gliss kur oraz shaume : )

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbać o włosy,

27 gru 2016 - 08:46:17

stosuję kosmetyki z Avonu - olejek do włosów oraz Oriflame - szampony.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dbać o włosy,

30 sty 2017 - 18:30:53

Czasami moje drogie, warto jest zainwestować w dobre kosmetyki, dzięki którym w krótkim czasie same już zauważymy efekty jeśli chodzi o wygląd naszych włosów. Warto podpytac woją fryzjerkę lub koleżanek. Ja tak zrobiłam i dzięki temu dowiedziałam się o świetnych kosmetykach do pielęgancji włosów <moderacja-spam> Ja miałam problem ze zniszczonymi włosami po zabiegach fryzjerskich, naprawdę cieżko było mi znalezc odpowiednie kosmetyki, które szybko i na długo je odbudują. Dopiero właśnie dzięki komsetykom Amway można powiedzieć że powróciły do normalności i wyglądają jak z salonu fryzjerskiego. Warto się z nimi zapoznać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

05 kwi 2017 - 14:26:53

z kolei ja od jakiegos czasu czasu stosuje kosmetyki inoar - akurat polecila mi je fryzjerka bo po rozjasnianiu wlosow ich kondycja jest mocno srednia. I faktycznie widze duza poprawe :) a do tego bardzo ladnie pachna!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żółknący blond?