Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 12:59:11

ja stosowałam te ampułki Radical, włosy przestały wypadać i widzę nowe krótkie włoski :) ale też piłam przy tym pokrzywę.

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:00:04

Moje włosy są z natury cienkie i często wypadały. Żeby je wzmocnić myłam włosy szamponem Radical a wiosną i jesienią od roku wcieram ampułki z Radicala. Dodatkowo przez 3 miesiace łykałam tabletki Silica. Spróbuj - powinno pomóc. Ale żeby zobaczyć efekty trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam,

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:02:03

wax

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:04:49

szampon redical super jest

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:09:07

ja stosowałam VAX HENNA kupiłam w aptece tylko ostrzegam po tym nawet grzywka rosnie;)
ale włosy przestały wypadać
nnic innego mi nie pomagało

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:10:26

polecam Ci bo sama to robie i własnie w tym momencie mam na głowie :) starta cebule , sok z niej przecisniety przez gaze :) wcierac mocno w skore głowy i we włosy , przez 2 tygodnie co dzien trzymac na włosach do 20 minut . i umyc dobrze szamponem .
dlaczego cebula?
dlatego ze włosy potrzebuja siarko , po prostu siarki i cebulki włosów tez , a cebula jej ma bardzo duzo . polecam tez mydło siarkowe , jest drogie cos 18 zl ale dobre . uwiez mi ze po kuracji zobaczysz nowe swierze włosy . ja rozbiłam 2 na 2 tygodnie a teraz raz na tydzien raz na dwa tygodnie

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:12:39

skrzypowita:)

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:18:53

cynk, magnez i komplety witamin typu falvit,merz special
szampon z rzepy
wax do wypadających

zmiana diety- Na warzywa i owoce ( nie odchudzam się, ale zaniedbałam zdrowe odzywianie, na rzecz pizzy i innych śmieci)



wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:22:46

Polecam Radical ;)
Jednak muszę przyznać, że moja mama sprzedaje suplementy z firmy 4life. Ja jestem nastolatką, wiadome hormony itp. - rozdwajające się paznokcie, wypadające włosy, trądzik. Na to wszystko pomogły mi tabletki z tej firmy. Kiedyś po prostu płakałam po umyciu włosów susząc je, ponieważ wypadały garściami dosłownie. Teraz nie mam z tym problemu. Rozdwajające się paznokcie? - To już przeszłość.. ;)) Jestem bardzo zadowolona. Suplementy niestety nie są dostępne w Polsce. Na allegro spotkałam się z nimi ale nie ma tam ich za dużo. Dla mamy przysyłają je z Ameryki. Niestety cena tych leków nie jest tania.. Jednak są bardzo dobre. Moja mama wyleczyła nie jedną osobę i ludzie bardzo chwalą. Wiadome trzeba też wierzyć, wyleczyły już nie jeden nowotwór i inne poważne choroby. Może pani poczytać o firmie na internecie - http://www.transferfactor.tv/tftv-pl/content/blogcategory/51/80/
To jest niestety polska strona i nie posiadają za wiele suplementów. Jeżeli chce pani dowiedzieć się więcej na ten temat proszę pisać. Moja mama może porozmawiać przez telefon. Oczywiście nie namawiam ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:23:08

dziewczyny moja przyjaciółka nie ma wcale włosów. zaczęło się to kilka lat temu kiedy byłysmy małolatmi, dostałam swoją pierwszą porządną prostownicę. ona miała piękne grube rude kręcone długie włosy. chciałysmy zobaczyć jak będzie wyglądać w prostych i przy tym prostowaniu zauważyłam u niej 2 małe łyse plamki wielkosci paznokcia. nie przejęła się tym zbytnio ale pokazała mamie, która jest bardzo nadopiekuńcza. często sprawdzała jej ta głowę i okazało się , że te 2 plamki się powiększają i łączą w jedną dużą. i tak już poszło... nie ma wcale włosów, ani brwi ani rzęs, nawet łonowych włosów. jeździła po lekarzach w całej polsce, którzy tylko rozkładają ręce i mają to w dupie (wiele niemiłych sytuacji- zero zrozumienia). nosiła chustkę przez jakieś 2 lata. ostatnio kupiła perukę ale to wiadomo jest uciążliwe. prawdopodobnie jest to łysienie plackowate. Bardzo chciałabym jej pomóc. wiem, że są gorsze choroby na świecie ale dla młodej dziewczyny może to być straszne. i tak ją podziwiam, że tak się świetnie trzyma! tu moje pytanie. czy znacie takie sytuacje i przypadki wyleczenia? w jaki sposób to się udało?

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 13:25:41

Polecam ten specyfik
Ce Ce Med, Prevent Hair Loss Lotion (Lotion zapobiegający wypadaniu włosów)
Opis prodktu

Lotion przeciwdziała wypadaniu włośow wywołanemu zarówno na skutek starzenia się włosa, jak i uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych zabiegami chemicznymi czy stosowaniem suszarek i prostownic. Dzięki proteinie białego łubinu przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Kompleks witamin chroni przed starzeniem i zwiotczeniem skórę głowy.

Cena: 20zł / 75ml

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 15:26:44

Cytat
virusek
kochana zamiast leczyć się sama lepiej idź do lekarza i zrób badania - czasem po porodzie zaczyna szwankować tarczyca - wystarczy także proste badanie krwi na tzw TSH - zrób sobie nawet sama bez skierowania - koszt to ok 20 zł, norma to 0,3 do 3,5 mj/l - jak jest poniżej to nadczynność, jak powyżej 4mj/l to niedoczynność - wtedy włoski lecą.. (wiem to z autopsji)
Ale idz i tak do lekarza - nie polegaj na nas, domorosłych Szafiarkach-pseudolekarkach, jedna powie Ci to, druga tamto, trzecia owo, a Ty zgłupiejesz od tego, nakupujesz specyfików, kasy wydasz a włosy i tak będą wypadać, bo mimo dobrych chęci każda z nas to inny przypadek tego problemu i różne są przyczyny utraty włosów!
DO LEKARZA !

nedoczynnosc mam od dawna, biore caly czas leki

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 15:27:47

Cytat
young_girl
Kup jakieś tabletki na włosy ze skrzypu polnego i pokrzywy, np. skrzypo vita.

przy karmieniu piersia nie moge stosowac skrzypu w tabletkach

a co do czarnej rzepy probowalam, jednak dostalam po nim lupiez z ktrym w koncu udalo sie wygrac
Cytat
jedynaczka
cynk, magnez i komplety witamin typu falvit,merz special
szampon z rzepy
wax do wypadających

zmiana diety- Na warzywa i owoce ( nie odchudzam się, ale zaniedbałam zdrowe odzywianie, na rzecz pizzy i innych śmieci)

w mojej diecie takze niczego nie brakuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 15:30 przez thundercat85.

wypadajace wlosy

11 lut 2011 - 15:37:25

Ja niedawno też miałam problem z wypadającymi włosami... zaczęłam stosować tabletki VITAPIL i szampon DERMENA - wiadomo, że po dwóch użyciach nie widać efektu, należy dać sobie te 2-3 miesiące, teraz jest lepiej, zdecydowanie mniej włosów mi wypada :) powodzenia i cierpliwości!

wypadajace wlosy

19 lut 2011 - 11:58:34

A czy ktoś używał placen formula hp ?? Słyszałam, że te ampułki są bardzo dobre chyba je kupie sobie, ktoś z was je używał ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z GRZYWKĄ PROSTĄ CZY NA BOK,help me:)