Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 6/5

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 12:17:35

Od dawna marzę o długich włosach, ale końcówki mi się bardzo szybko rozdwajają, więc muszę je czesto podcinać i jakoś nie mogę zapuścić. Aktualnie mam je tak po połowy biustu. I postanowiłam zamówić sobie tzn włosy "clip in". Czy używała takich któraś z was? Szukałam sobie na allegro i znalazłam doczepiane pasma z włosów syntentycznych po bardzo niskiej cenie , ale obawiam się czy nie będą one zbyt wyróżniały się od naturalnych włosów. Znalazłam więc droższe naturalne i teraz nie wiem które lepiej zamówić. Podaję niżej linki (usuńcie spacje) i pomóżcie. ;)

http ://allegro.pl/clip-in-8-pasm-50-cm-wlosy-jak-naturalne-kolory-i1398358154.html
http ://allegro.pl/dopinka-naturalna-treska-clip-in-on-w-1-min-50cm-i1406001394.html
http ://allegro.pl/najgestsze-fale-clip-in-on-236-gram-zestaw-8-i1403751899.html

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 12:24:57

Wydaje mi się,że powinnaś zainwestować w te droższe ;)

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 12:28:04

Nie kupuj syntetyków bo bedziesz wygladała jak lalka barbi po paru myciach zrobia sie sianowate.... Naturalne jak najbardziej. A tak nawiasem mówiac miałam przedłużone włosy 2 razy naturalnymi i syntetykami na microringi i tulejki i w życiu już nie przedłuże!!! Włosy skruciły mi sie nie chciały rosnać a na dodatek były takie kołtuny ze nie można było ich rozczesac. Proponuje ci jakas dopinke albo taśme jak chcesz juz miec długie :) Pozdrawiam

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 12:29:38

ja tez doczepiam sobie włosy naturalne na spinki. takze moge je farbowac,krecic,prostowac itd.swoje włosy mam krótkie wiec jak doczepie to nawet nie widac zadnej róznicy .ja za swoje dałam 300zł i nie zaluje.lpolecam

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 12:37:33

Osobiście szczerze polecam naturalne clip-in. Mam zarówno naturalne, jak i syntetyczne (syntetyki od użytkownika z ostatniego linku:) ) i ja niestety widzę sporą różnicę. Syntetyki, mimo że jak na sztuczne włoski są miłe w dotyku, miękkie i nawet jakoś super się nie plączą, jednak widać różnicę między nimi a naturalnymi włosami. Są po prostu zbyt lśniące, zbyt idealne. Oba komplety włosów kupiłam z myślą o fryzurce ślubnej. Ostatecznie zdecydowałam się na te naturalne i nie było widać żadnej różnicy między nimi a moimi własnymi:)

niezweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 6/5

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

17 sty 2011 - 19:10:12

Pomoże jeszcze któraś?:D

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 13:50:03

Jestem przeciwna doczepianiu, w ogóle to mi się nie podoba...

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 13:55:14

ja miałam przedłuzane na ringi, ale nie polecam
jeśli już decydujesz sie na zakup to radze kupic wlosy naturalne
syntetyki wygladja okropnie i strasznie roznia sie od naszych naturalnych wlosow
wiec lepiej zaplacic wiecej i kupic wlosy naturalne
przy odpowiednim dbaniu posluza Ci dlugi czas
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 13:57:14

Szczerze te włosy na spinkach to taki szajs że szkoda to nawet nosić ;] są ciężkie nie wygodne wystarczy że zawieje wiatr i cała spinka wystaje ;] kupiłam je z rok temu za 170 zł i raz przypiełam na impreze na całej głowie i przeżyłam koszmar. Pózniej dopinałam tylko jedno pasmo z przodu, które również mnie męczyło. Już nigdy więcej ! w tej chwili zapuszczam swoje i to najlepsze wyjście;)

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:02:06

tez jestem ciekawa jak to jest z doczepianymi, p.s. dziewczyny zajrzyjcie na mój watek o katie piper
http://forum.szafa.pl/7/2857605/dziewczyny-znacie-historie-katie-piper.html

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:13:46

Kup tylko i wyłącznie naturalne, bo syntetyki się świecą i różnią od prawdziwych włosów.

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:18:42

zaiwestuj lepiej w tasmy clip in z naturalnych włosów one wyglądają bardzej naturalniej i są na dłuzej je mozesz myc farbowac prostowac krecic itp. rob ią olsniewający efekt bardzo polecam sama uzywam :)

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:20:48

ja bym zaczęła dbać bardziej o swoje,mniej chemii, więcej odżywek,można nawet delikatnie podciąć co jakiś czas i poczekała aż urosną...

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:21:04

podbijam, bo mam ten sam problem.

Doczepiane włosy, Pomocy ;)

19 sty 2011 - 14:23:40

jakby ktos chcial mam na sprzedaz nowe.. nie uzywane blond;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a jak zrobic tak ekstra kretke z wlosow