Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:32:34

sluchajcie nie wiem czemu ale moje wlosy na 2 dzien po umyciu sa oklapnięte, nie tłuste czy cos ale oklapnięte. fakt duzo ich nie mam więc to jeszcze bardziej widac. nie chce ich myc codziennie bo pozniej fryzjerka twierdzila ze mam przesuszone. macie tez tak? moze znacie jakies sposoby na to. 2 sprawa to moje wlosy po cieniowaniu dosc mocnym wygladaja jakby byly proste. sa cienki i wcale nie widac cieniowania. czy to zalezy od wlosow czy sposobu cieniowania?prosze was o rade
up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-19 22:36 przez monnari16101.

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:37:18

Mnie też wkurzają moje włosy po umyciu są oklapnięte. Każdy włos w inną stronę. Teraz mam zamiar wybrać się do fryzjera aby je pocieniować bo lepiej wyglądam.Ale z drugiej strony jest mi szkoda bo jakoś nie mogę zapuścić włosów:(.

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:39:20

Ja mam tak teraz w zimę, że muszę codziennie myć włosy, żeby dobrze wyglądały :)

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:44:51

rzeczywiscie moze to przez zime ;d bo w lato tak nie mialam

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:45:02

no ja dokładnie tak samo, też w zimę się pogorszyły, elektryzują się i takie klapnięte są, przetłuszczają się od czapki, no ale trzeba przeżyć, na wiosnę wyładnieją:)

Ja Ci polecam te lakiery, które unoszą u nasady włosy
pianki z resztą też do tego są
poszukaj na necie jakichś właśnie produktów do uniesienia włosów:)
lub poradź się fryzjerki:)

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:46:20

Ja myję co drugi dzień, ale już dzień po myciu tracą na puszystości.
Może zmień szampon na jakiś dodający objętości?

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:48:14

Ja też tak mam ... i do tego się sklejają strasznie.. nie to ,ze są kołtuny tylko robi sie mnóstwo takich skleponych pasemek i mnie to wkurza;/ szczególnie na końcach i zaczyna sie od połowy długosci nie wiem czemu tak....... może jakies odzywki co? Ale odżywek tez nie lubie uzywać bo po nich mam własnie takie oklapniete włosy bez objętosci w ogóle.

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:49:49

Cytat
Princess333
no ja dokładnie tak samo, też w zimę się pogorszyły, elektryzują się i takie klapnięte są, przetłuszczają się od czapki, no ale trzeba przeżyć, na wiosnę wyładnieją:)

Ja Ci polecam te lakiery, które unoszą u nasady włosy
pianki z resztą też do tego są
poszukaj na necie jakichś właśnie produktów do uniesienia włosów:)
lub poradź się fryzjerki:)
Ja nawet czapki nie noszę, a mam takie. Czasami używam fluidu do włosów z SYOSS. Bardzo dobry, polecam :)

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:50:11

Ja mam tak samo :(

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:53:25

ja odzywek tez nie polecam. jak jestem u fryzjerki to ona juz wie ze na moich wlosach przed modelowaniem nic nie nakladac bo pozniej sa takie jakbym z tydzien nie myla. i mowila ze maja tak cienkie wlosy. i wlasnie po wizycie u fryzjerki 2 dni mi spokojnie ladnie wygladaja. a w domu po umyciu juz sa takie nijakie ;/

dziewczyny czemu? :(

19 gru 2010 - 22:59:25

pianka unosi wlosy u nasady, ale i przetluszcza.
ja niestety, aby czuc sie komfortowo myje wloski codziennie, co nie jest dla nich dobre.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostownica Philips HP8361