Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 21:53:28

ja często wybieram syoss, nie ten akurat, ale jestem zadowolona z ich farb, bo wychodza niemal jak na opakowaniu i jak kupowalam np. braz to byl braz, a nie czarny... Z ktorym zasadniczo to teraz usilnie walcze probujac wrocic do brazu :p

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 21:56:19

mi starczyło mimo że tez mam takiej długości włosy ;)
kolorek wyszedł identyczny jak na opakowaniu ale strasznie wyniszczył mmi włosy

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 21:56:37

Cytat
kinia2111
ja często wybieram syoss, nie ten akurat, ale jestem zadowolona z ich farb, bo wychodza niemal jak na opakowaniu i jak kupowalam np. braz to byl braz, a nie czarny... Z ktorym zasadniczo to teraz usilnie walcze probujac wrocic do brazu :p

Pamiętam Cię z wątku o blond reflexie w sprayu. Wtedy tez byłam czarna. Sprayu co prawda nie kupiłam, ale zdecydowałam się na dekoloryzację i mam włosy o kolorze ciemny blond- jasny brąz.

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 21:58:55

na poczatku byl fajny lekko rudawy ale sie zmyl :( i jest nijaki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 22:00:23

Cytat
katrix
Cytat
kinia2111
ja często wybieram syoss, nie ten akurat, ale jestem zadowolona z ich farb, bo wychodza niemal jak na opakowaniu i jak kupowalam np. braz to byl braz, a nie czarny... Z ktorym zasadniczo to teraz usilnie walcze probujac wrocic do brazu :p

Pamiętam Cię z wątku o blond reflexie w sprayu. Wtedy tez byłam czarna. Sprayu co prawda nie kupiłam, ale zdecydowałam się na dekoloryzację i mam włosy o kolorze ciemny blond- jasny brąz.

No i ja tak powinnam zrobic, ale szkoda mi bylo kasy, a teraz po tych sprayach i farbowaniu w sumie wydalam tyle ze juz dawno mialabym ta dekoloryzacje i farbowanie :p No ale mądry polak po szkodzie ;D. Obecnie w sumie mam taki ciemny brąz, ale końcówki dalej czarne, choć pod słońce jakby z odcieniem brąz (być może sobie wmawiam ;D)

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 22:03:13

Cytat
kinia2111
Cytat
katrix
Cytat
kinia2111
ja często wybieram syoss, nie ten akurat, ale jestem zadowolona z ich farb, bo wychodza niemal jak na opakowaniu i jak kupowalam np. braz to byl braz, a nie czarny... Z ktorym zasadniczo to teraz usilnie walcze probujac wrocic do brazu :p

Pamiętam Cię z wątku o blond reflexie w sprayu. Wtedy tez byłam czarna. Sprayu co prawda nie kupiłam, ale zdecydowałam się na dekoloryzację i mam włosy o kolorze ciemny blond- jasny brąz.

No i ja tak powinnam zrobic, ale szkoda mi bylo kasy, a teraz po tych sprayach i farbowaniu w sumie wydalam tyle ze juz dawno mialabym ta dekoloryzacje i farbowanie :p No ale mądry polak po szkodzie ;D. Obecnie w sumie mam taki ciemny brąz, ale końcówki dalej czarne, choć pod słońce jakby z odcieniem brąz (być może sobie wmawiam ;D)

Ja nie żałuję w ogóle.

Boję się teraz tego, że włosy po miodowym blondzie wyjdą ruuuuuuuude.
Cytat
jagoda1705
na poczatku byl fajny lekko rudawy ale sie zmyl :( i jest nijaki

czyli nie był taki jak na opakowaniu?

masz jakieś foto z tego okresu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-05 22:04 przez katrix.

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 23:40:14

Mi wyszedł jak na pudełku w sumie, ale spłukał się, i nic z niego nie było ;P

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 23:43:57

zdecydowanie nie polecam tej farby. kolor bardzo szybko schodzi.

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 23:45:59

używałam brązu, bo jestem brunetką, ale nie polecam farb sayoss.

syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 23:49:21

mniej wiecej widac na zdjeciu ten miodowy blond.. naturalne tez mam blond i w ogole nie przypomina tego z okladki. wlosy sa raczej zolte niz rudawe



syoss - MIODOWY BLOND

05 cze 2012 - 23:55:15

Jaki masz naturalny kolor włosów? Jedno opakowanie powinno starczyć, chyba że masz naprawdę gęste. Używam tego koloru już od ponad roku, ale tak jak pisały inne dziewczyny - błyskawicznie się zmywa, co już nie wygląda ładnie. Na początku kolor jest super, wpada trochę pod rudy. Efekt zadowoli każdego, lecz dopiero po zużyciu kilku opakowań (miałam jasny brąż). Użyłam teraz mango z Loreala, ale... wracam do miodowego blondu.

Za kilka dni w Rossmanie będzie promocja - opakowanie za 10zł :)

[embed_image 55eb0f55e4da605faa2045f954bccee2]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-05 23:57 przez magdawnuk.

syoss - MIODOWY BLOND

06 cze 2012 - 00:03:14

Sayos wyusza włosy tak jak i PALETA.
Ja miałam robiony ten kolor jest raczej zblizony do tego na opakowaniu :)



syoss - MIODOWY BLOND

06 cze 2012 - 00:08:37

Wszystko zależy jaki odcień włosów ma się przed farbowaniem, jeśli masz dosyć jasne, przytrzymaj farbę dłużej niż zalecają.

syoss - MIODOWY BLOND

21 cze 2012 - 16:58:58

dzis zamierzam zrobic ten kolor, zobaczymy co z tego wydzie :)))
swoj mam rudawy odcien z pasemkami, mam nadzieje ze nie wyjda zolte :P

syoss - MIODOWY BLOND

21 cze 2012 - 18:04:25

żólte nie :p Wyjdzie rudawy taki.. też stosowałam kiedyś.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki to kolor?