Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe odżywianie

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdy robilam loki lokówką zajmowalo mi to co najmniej godzine, teraz robie prostownicą i zajmuje mi to nie cale 25 min:)

tak, to najszybszy sposob dlatego polecam wszystkim:)

tak się właśnie zastanawiałam co jutro zrobić z włosami, mam włosy takiej długości jak Ty i tez proste, choć nigdy nie mogłam się przekonać do robienia loków prostownicą to jutro to zrobię i mam nadzieję ,że wyjdą mi chociaż podobne ;)

Pozdrawiam:)

Cytat
szafajustyna
mam nafzieje ze sie spodoba i przyda:)

Czego używasz,że masz tak pięknie błyszczące włosy?:)

jaki to jest ten skręt obrotowy???

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

super :D zawsze zastanawialam się jak.. próbowałam, ale nie wychodziło.. a terazz ;d uhuhuh :) BOMBA !

Prze fajna jesteś!:)

fajnie się reklamujesz na yt;P

loki ładne, to przyznać trzeba ale ŻE PROSTOWNICĄ TO NISZCZYSZ WŁOSY. COKOLWIEK BYŚ PRZED NIĄ NA WŁOSY POŁOŻYŁA.
Ja kręcę na papiloty lub robiąc niby koczka wysoko i związując go mocno gumką. I tak chodze po domu, przed wyjsciem zdejmuję gunkę i loki gotowe. Ale ja mam wlosy bardzo podatne na kręcenie.

też spróbuję :) ślicznie Ci w tych lokach
pozdrawiam

Próbwałam nie raz ale nigdy nie wyszły mi takie jak tobie. Spróbuje twojego sposobu;))

własnie co to jest ten skręt obrotowy? może najpierw pasmo obrócić wokół własnej osi a potem na prostownice...??
Dziewczyno Justyno masz piękne błyszczące włosy! czy to na pewno jedwab?? czy farbowałas je??

super Ci wyszły te włosy ;) a mi się ostatnio prostownica zepsuła... ;/ jaka jest najlepsza prostownica według Was do prostowania i kręcenia włosów?? jaką polecacie?? Pozdrawiam :) // a i jeszcze polecam cement do włosów z firmy Kérastase do prostowania włosów jest fantastyczny ponieważ odbudowuje strukturę włosa... ;)

włosy śliczne ;) juz wczesniej robilam loczki tą metodą :)
ale bardziej interesuje mnie to jak malujesz oczy ;D super to wyglada :)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

oddaj mi te włosy ;D pozazdrościć ich tylko :)
ja mam włosy do ramion ale zobaczę jutro co mi wyjdzie z tego ;D
co robisz, że masz takie błyszczące włosy?

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo fajny prosty sposób i kapitalny efekt końcowy. Gratulacje !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOKI loczki LOKI