Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

52 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:30:52

Hej dziewczyny ;) otóż mam problem. Mój naturalny kolor włosów to jasny blond. Ale miesiąc temu pokusiło mnie żeby farbnąć się szamponetką na ciemny brąz :) no to kupiłam (firma Marion czy jakoś tak), wszystko ładnie, pięknie, wyszedł ładny brąz, lecz miał on zejść bo max. 8 myciach. I... mija miesiąc, kolor zszedł jednak pozostał mi rudy :( chciałabym to domyć ale nie wiem jak, słyszałam o ściąganiu koloru z włosów, ale to niszczy włosy, a moje już są i tak zniszczone... Znacie jakieś sposoby żeby to zeszło?
Dołączam zdjęcia przed i po.



pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:33:59

Uuu powiem CI ze bardzo ciezko teraz bedzie Ci sie tego pozbyc, albo wlasnie to sciaganie kollru, albo ci odrosna...

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:57

Ślicznie wyglądasz w swoich naturalnych włosach .... jak aniołek:)

niestety nie wiem jak zmyć kolor ale podbijam

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:30

chyba tylko fryzjer - a na przyszłość - szamponetka wbrew nazwie ma najwięcej amoniaku i innych cudownych specyfików już lepiej użyć normalnej farby lub szamponu ale sprawdzonej firmy!
Teraz to chyba pomoże tylko fryzjer, albo poczekaj do końca zimy - może się zmyje w końcu choć wątpię.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:59

Do końca to Ci na pewno nie zejdzie ten kolor..
Jedyne co Ci pozostało to chyba dalej używać szamponetki

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:36:54

kup farbę w kolorze Twoich naturalnych wlosów i nałóż ją, włosy będą sobie rosły i nie bedzie odrostów

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:36:58

Zrób srebrna płukanke kupisz ja w aptece labo sklepach fryzjerskich albo taki szampon z joanny on jets taki fioletowy pozostawiasz go na wlosach pare minut on rozjasnia wlosy.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:37:08

no to sobie odwaliłaś bigos na głowie,ze swojego doświadczenia wiem że szampony nigdy nie domyją się w 100% więc proponuję ażebyś rzuciała sobie jeszcze jedną szmponetkę jakąś jaśniutką,jeszcze kiedyś słyszałam u fryzjerki że można myć głowę jakimś mocnym szamponem przeciwłupieżowym on podobno domywa,ale mi nigdy nic nie pomogło.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:38:39

ja miałam odbarwiane włosy po farbowaniu na brąz (mam jasny blond) dużo włosów mi wyleciało i parę miesięcy temu zrobiłam balejaż i wracam do blondu nie widać odrostów :)

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:38:49

szamponetki z tej firmy to jest cholerstwo.
mi sie nie "zmylo"...

najlepsze sie z joanny! ;)


wiec moze kup sobie jakis kolor z tej firmy i uzywaj jej, az te rudosci-pozostalosci nie zejda/ odrosna...
i moze uzywaj szamponu rumiankowego - rozjasnia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-14 14:39 przez roksana88.

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:39:47

haha 2 lata temu zrobiłam to samo ;D wierm genialne jestesmy tylko mi odrazu wyszedł rudy ale taki pod czerwien ty masz pół biedy :P tak myłam 2 razy dziennie włosy iii po 2 tyg wziełam blond szamponetke jako tako doszłam do swojego koloru ale i tak musiałam czekac az odrosna mi włosy niestety ?:P

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:39:52

myć, myć i jeszcze raz myć szamponem z rumiankiem - naturalnie rozjasnia wlosy... jak nie zejdzie to zostaje w ostateczności fryzjer. Najpierw postaraj się zmyć to tym szamponem bo szkoda włosów :/

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:42:16

Kup szamponetkę z blondem,może to coś da:) Ale śliczna jesteś i tak:)

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:42:59

hej mam dokładnie taki sam problem!
Miesiąc temu farbłam się szamponetką z joanny kasztanowy brąz
a miałam blond .
Gdy farba schodzi mam fioletowo różowe włosy!!!!!!!!!!masakra
i kupiłam znow ten kolor i narazie mam braz a pod swiatlo fioletowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!
i zmyje pare razy i nadal to samo!!!!!!
porazka niewiem co robic
brzydko to wzglada!!!

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 15:02:28

Nawet po zwykłych szamponetkach odcień pozostaje.
Kiedyś miałam podobny problem, wiec trochę na ten temat czytałam.
Proponujemyć włosy nizoralem (wypłukuje kolor/farbę),
Płukanki z rumianku i cytryny (bez przesady z rumiankiem, zeby włosy nie zżółkły).

Życzę powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradzicie? Chce nowej fryzury!;)