Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

41 minut temu

Biznes

45 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:30:52

Hej dziewczyny ;) otóż mam problem. Mój naturalny kolor włosów to jasny blond. Ale miesiąc temu pokusiło mnie żeby farbnąć się szamponetką na ciemny brąz :) no to kupiłam (firma Marion czy jakoś tak), wszystko ładnie, pięknie, wyszedł ładny brąz, lecz miał on zejść bo max. 8 myciach. I... mija miesiąc, kolor zszedł jednak pozostał mi rudy :( chciałabym to domyć ale nie wiem jak, słyszałam o ściąganiu koloru z włosów, ale to niszczy włosy, a moje już są i tak zniszczone... Znacie jakieś sposoby żeby to zeszło?
Dołączam zdjęcia przed i po.



pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:33:59

Uuu powiem CI ze bardzo ciezko teraz bedzie Ci sie tego pozbyc, albo wlasnie to sciaganie kollru, albo ci odrosna...

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:57

Ślicznie wyglądasz w swoich naturalnych włosach .... jak aniołek:)

niestety nie wiem jak zmyć kolor ale podbijam

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:30

chyba tylko fryzjer - a na przyszłość - szamponetka wbrew nazwie ma najwięcej amoniaku i innych cudownych specyfików już lepiej użyć normalnej farby lub szamponu ale sprawdzonej firmy!
Teraz to chyba pomoże tylko fryzjer, albo poczekaj do końca zimy - może się zmyje w końcu choć wątpię.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:34:59

Do końca to Ci na pewno nie zejdzie ten kolor..
Jedyne co Ci pozostało to chyba dalej używać szamponetki

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:36:54

kup farbę w kolorze Twoich naturalnych wlosów i nałóż ją, włosy będą sobie rosły i nie bedzie odrostów

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:36:58

Zrób srebrna płukanke kupisz ja w aptece labo sklepach fryzjerskich albo taki szampon z joanny on jets taki fioletowy pozostawiasz go na wlosach pare minut on rozjasnia wlosy.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:37:08

no to sobie odwaliłaś bigos na głowie,ze swojego doświadczenia wiem że szampony nigdy nie domyją się w 100% więc proponuję ażebyś rzuciała sobie jeszcze jedną szmponetkę jakąś jaśniutką,jeszcze kiedyś słyszałam u fryzjerki że można myć głowę jakimś mocnym szamponem przeciwłupieżowym on podobno domywa,ale mi nigdy nic nie pomogło.

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:38:39

ja miałam odbarwiane włosy po farbowaniu na brąz (mam jasny blond) dużo włosów mi wyleciało i parę miesięcy temu zrobiłam balejaż i wracam do blondu nie widać odrostów :)

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:38:49

szamponetki z tej firmy to jest cholerstwo.
mi sie nie "zmylo"...

najlepsze sie z joanny! ;)


wiec moze kup sobie jakis kolor z tej firmy i uzywaj jej, az te rudosci-pozostalosci nie zejda/ odrosna...
i moze uzywaj szamponu rumiankowego - rozjasnia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-14 14:39 przez roksana88.

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:39:47

haha 2 lata temu zrobiłam to samo ;D wierm genialne jestesmy tylko mi odrazu wyszedł rudy ale taki pod czerwien ty masz pół biedy :P tak myłam 2 razy dziennie włosy iii po 2 tyg wziełam blond szamponetke jako tako doszłam do swojego koloru ale i tak musiałam czekac az odrosna mi włosy niestety ?:P

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:39:52

myć, myć i jeszcze raz myć szamponem z rumiankiem - naturalnie rozjasnia wlosy... jak nie zejdzie to zostaje w ostateczności fryzjer. Najpierw postaraj się zmyć to tym szamponem bo szkoda włosów :/

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:42:16

Kup szamponetkę z blondem,może to coś da:) Ale śliczna jesteś i tak:)

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 14:42:59

hej mam dokładnie taki sam problem!
Miesiąc temu farbłam się szamponetką z joanny kasztanowy brąz
a miałam blond .
Gdy farba schodzi mam fioletowo różowe włosy!!!!!!!!!!masakra
i kupiłam znow ten kolor i narazie mam braz a pod swiatlo fioletowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!
i zmyje pare razy i nadal to samo!!!!!!
porazka niewiem co robic
brzydko to wzglada!!!

pomóżcie, jak zmyć szamponetkę?

14 gru 2010 - 15:02:28

Nawet po zwykłych szamponetkach odcień pozostaje.
Kiedyś miałam podobny problem, wiec trochę na ten temat czytałam.
Proponujemyć włosy nizoralem (wypłukuje kolor/farbę),
Płukanki z rumianku i cytryny (bez przesady z rumiankiem, zeby włosy nie zżółkły).

Życzę powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradzicie? Chce nowej fryzury!;)