Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

17 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miałam robioną keratynę w salonie w zeszłym roku w sierpniu. Jestem bardzo zadowolona.W poniedziałek idę drugi raz. Uważajcie dziewczyny bo są dwa rodzaje chemiczna i naturalna ta pierwsza niszczy włosy ta druga je odbudowuje. Zabieg keratyną naturalną waha się od 350zł wzwyż.Po nałożeniu keratyny trzeba w niej chodzić dwie doby. Ja mam długie gęste włosy zawsze miałam ciemne teraz przerzuciłam się na ciepłe blondy. Włosy się nie puszyły ale oczywiście nie były idelnie proste jak po prostownicy to też podkreśla producent żeby nie spodziewać się cudów. Mimo tego włosy się nie puszą, błyszczą i są odżywione, łatwiej sie układa wystarczy tylko szczotka. Uwaga trzeba je suszyć suszarką w dół wtedy zamykają się łuski włosa. Dla mnie bomba na pewno duży ratunek dla włosa. Zapomniałam dodać że końcówki włosów po zabiegu trzeba obciąć.
Na gruponie jest wiele ofert na porstowanie chemiczne wiec uważajcie!
Próbowałam dostać ten zestaw od producenta ale za dużo zachodu do zestawu trzeba kupić kilka szamponów plis prostownice - taki pakiet startowy. No i ovzywiscie trzeba mieć salon bo inaczej nie chcą w ogóle z Tobą rozmawiać
Ja miałam robione nanokeratin system.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

A mozna wiedzieć ile Ty płaciłaś za ten zabieg i gdzie go robiłaś ? W Krakowie w Eric Stipa mozna go zrobić juz do 75zł. Wiadomo to wszystko tez zalezy od długości włosów.

ja robiłam sama 3 razy, efekt był super :) tylko z każdym zabiegiem coraz mniej, nie wiem czy moje włosy sie przyzwyczaiły, czy za często? ale idealne rozwiązanie dla dziewczyn które chcą odpocząć od prostowania włosów (ja prostuje codziennie np) i przy okazji kiedyś wrócić do loków.

Dziewczyny, ja miałam robione CocoChoco Professional, BEZ FORMALDEHYDU- w odróżnieniu od Encanto, które ma mnóśtwo chemii w sobie... zakupiłam zestaw z ich Polskiej strony, bo od jakiegość czasu produkt jest dostępny u nas na rynku i nie trzeba go ściąga z USA. Włosy są... CUDNE!! Jakby wydłuzyły się, są elastyczne, lśniaće i susze je 5 minu, bez układania! Polecam, bałam się bo jestem blondynką z cienkimi włoskami,a le zabieg nawet u mnie daje rewelacyjne efekty, kocham keratynę CocoChoco (moje kumpele także :-P)
Polecam i odsyłam na ich stronę/ sklep internetowy cocochoco.pl
Pozdrawiam Laski!!!

Cześć dziewczyny a ja miałam prostowanie keratynowe firmą SUNLISS i jestem bardzo zadowolona, jest to keratyna nowej generacji i dłużej się trzyma. Miałam bardzo zniszczone puszące się włosy, koleżanka poleciła mi stylistkę która wykonuje ten zabieg keratynowego prostowanie i zaryzykowałam jeszcze trafiłam na promocje i jestem zachwycona gorąco polecam
http://gretastorynews.blogspot.com/

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

"I jestem niezweryfikowana i mam po jednym poście i wcale nie ogłaszam reklamy ;)"

Ja 2 lata temu miałam prostowane w salonie i nigdy więcej tego nie zrobię. Szkoda pienięndzy ,a efekt u mnie był kiepski.Nie polecam!

Cytat
dzenys
"I jestem niezweryfikowana i mam po jednym poście i wcale nie ogłaszam reklamy ;)"
Też tak pomyślałam:D
Ale dziewczyny jak któraś robiła to dodawajcie zdjęcia sprzed i po:)
Bo sama jestem zainteresowana ta metoda.... i nie wiem czy się czasem nie skuszę:D

Cytat
patrycja_kubicka
Miałam robioną keratynę w salonie w zeszłym roku w sierpniu. Jestem bardzo zadowolona.W poniedziałek idę drugi raz. Uważajcie dziewczyny bo są dwa rodzaje chemiczna i naturalna ta pierwsza niszczy włosy ta druga je odbudowuje. Zabieg keratyną naturalną waha się od 350zł wzwyż.Po nałożeniu keratyny trzeba w niej chodzić dwie doby. Ja mam długie gęste włosy zawsze miałam ciemne teraz przerzuciłam się na ciepłe blondy. Włosy się nie puszyły ale oczywiście nie były idelnie proste jak po prostownicy to też podkreśla producent żeby nie spodziewać się cudów. Mimo tego włosy się nie puszą, błyszczą i są odżywione, łatwiej sie układa wystarczy tylko szczotka. Uwaga trzeba je suszyć suszarką w dół wtedy zamykają się łuski włosa. Dla mnie bomba na pewno duży ratunek dla włosa. Zapomniałam dodać że końcówki włosów po zabiegu trzeba obciąć.
Na gruponie jest wiele ofert na porstowanie chemiczne wiec uważajcie!
Próbowałam dostać ten zestaw od producenta ale za dużo zachodu do zestawu trzeba kupić kilka szamponów plis prostownice - taki pakiet
startowy. No i ovzywiscie trzeba mieć salon bo inaczej nie chcą w ogóle z Tobą rozmawiać
Ja miałam robione nanokeratin system.
a z jakiej firmy mialas ten zabieg?jak odroznic chemiczna od naturalnej?!

Poszukaj na Youtube kanału nieesia25 bodajże nakręciła o tym filmik robiła taki zabieg w Anglii.
I szczerze, pomimo tego, że nie miała loków tylko lekkie fale kilka filmików później miała już swoje fale, wg mnie szkoda wydawać kasy i niszczyć włosów, bo efekt jest tylko chwilowy :)

Cytat
meeeggg
Poszukaj na Youtube kanału nieesia25 bodajże nakręciła o tym filmik robiła taki zabieg w Anglii.
I szczerze, pomimo tego, że nie miała loków tylko lekkie fale kilka filmików później miała już swoje fale, wg mnie szkoda wydawać kasy i niszczyć włosów, bo efekt jest tylko chwilowy :)

Efekt wcale nie jest chwilowy :)
Ja mam swoje włosy mam bardzo kręcony, loki od samego czubka głowy :) robiłam w marcu a dopiero teraz włosy zaczynają mi się delikatnie wykręcać i będę powtarzać zabieg :) Po tym zabiegu nie trzeba prostować, wystarczy wysuszyć włosy pa myciu i są proste. Ja zabieg robiłam sama w domu, produkt zamawiałam na allegro z odlewek. Polecam wszystkim jak najbardziej :) wrzuciłabym zdjęcia ale nie mam żadnego w swoich lokach, bo i tak zawsze je prostowałam.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

nie ma foto niooo kurde;/

Hej własnie jestem po zabiegu keratynowym Cocochoco - kupiła na allegro za śmieszne pieniądze nie wierząc w rezultat, dziewczyny efket jest super. Mam kręcone włosy i strasznie puszące. Czytałam dużo o Encanto - niestety o cocochoco na formach jest bardzo mało informacji ale zaryzykowałam ponieważ nie miał w zawartości formaldehydu w przeciwienstwie do Encanto. Włosy nie sa proste jak druty ale efekt wygładzenia i połysku na wlosach jest zachwycający. polecam w 100%

Ja robiłam zabieg encanto , zestaw 80ml zakupiłam na allegro, robiłam w domu przy pomocy drugiej osoby. Z efektu jak narazie jestem zadowolona zobaczyny co będzie dalej. Włosy po zabiegu są milutkie w dotyku, nie muszę się męczyć z rozczesywaniem jednego wielkiego kułtuna po każdym myciu. Efekt jest jak najbardziej widoczny. Nie puszą mi się, i nie odstają od głowy na wszystkie strony podczas wilgoci czy deszczu. Wydają się zdrowsze i bardziej lśniące.Są prostsze bez prostowania. Dodaje zdjęcia przed i po.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy szampon do wlosow??