Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja na szczęście nie potrzebuję czegos takiego :P

Ta metoda jest w tym momencie chyba jedna z lepszych. Proste włosy są bardzo na czasie, wiec myślę, ze opłaca się przynajmniej zastanowić nad taką opcją. Z tego co wiem, to w Berendowicz i Kublin coś takiego bardzo profesjonalnie robią. Jakiś czas temu byłam w ich łódzkim salonie działającym przy Good Time Day SPA. Trafiłam na świetnego fryzjera, pana Wiktora, który opowiedział mi co nieco o tej metodzie.

dziewczyny, zamówiłyście już coś?
któraś podzieli się zdaniem na temat efektów? :)
jakby była zamawiana nowa porcja kreatyny - ja jestem jak najbardziej chętna!

Miałam robione prostowanie w listopadzie. Do tej pory włosy są w miare proste (chociaż powoli efekt zanika). Jednak mimo wszystko NIE POLECAM - chemia niesamowita, moja mama, która włosy mi robiła dostała uczulenia (spuchnięta twarz, powiększone węzły chłonne). Ja drugi raz nie zrobię, szkoda zdrowia na to ,,coś". Przy zabiegu tak szczypią oczy i gardło, że to masakra jakaś.

mam salon fryzjerski w rodzinie i slyszalam o trwalym prostowaniu, ale u dziewczyn co maja mega krecone wlosy krocej sie niby trzyma,sama chcialam tez wyprostowac sobie na stale bo mam krecona ale odradzono mi.

jagodowa18 - na pewno mówisz o Global Keratin?
czyli u fryzjerki tez nie powinnam się decydować?

tak piszę o Encanto, hmm no wiesz alergia wystąpiła tylko u mojej mamy, co nie zmienia faktu, że pieczenie oczu i gardła nieuniknione. Pozatym podobnież nieciekawe rzeczy w składzie ma, gdzies widziałam artykuł (musiałabym poszukać jesli Cię to interesuje...)







ja to chce!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 01:21 przez funpic.

zweryfikowana
Posty: 160
Ostrzeżenia: 1/5

ale jak to wyglada od strony technicznej? jak sobie samej wykonac taki zabieg?

Ja juz napisalam maila do dystrybutora czy jako osoba prywatna moge to nabyc wraz z innymi produktami, to byloby wyjscie dla mnie idealne:)

Witam,
jestem zainteresowana prostowaniem włosów za pomocą metody keratynowej - prosiłabym o informacje dotyczące ewentualnych kosztów :) Jestem z Warszawy :)
Pozdrawiam,
Joanna W.

przed chwilą odwiedziłam pewne forum gdzie dziewczyny, które zdecydowały się na ten zabieg twierdzą, że wyrzuciły kasę w błoto. efekt prostych włosów utrzymał się do pierwszego mycia. sama mam ochotę na takie trwałe wyprostowanie moich włosów jednak chciałabym mieć pewność, że efekt się utrzyma.

A JAK SIE TO ROBI?? JESTEM ZAINTERESOWANA ALE NIE WIEM JAK SIE TO ROBI:)

Ja moge Wam napisa cwiele na temat Global Keratin.... Włosy miałam mocno kręcone, puszące sie przy najmniejszej wilgoci i sianowate. Robiłam Global Keratin juz 4 razy. Pierwszy raz w zeszłym roku w renomowanym salonie w Warszawie, gdzie szłam z nastawieniem że to zabieg prostowania włosow bo tak tez mi go tam reklamowano. Koszt bardzo wysoki jak dla mnie bo 650 zł ale ponieważ byłam bardzo nastawiona na to by moje włosy były proste poszłam.... Po tym pierwszym razie poczywiście wróciłam tam z reklamacją, bo z ich obiecywanek nic nie było, tzn. włosy były bardziej zdrowe, odżywione, łatwiej się układały i nie reagowały na wilgoć, ale do efektu "prostych włosów" było i m daleko. Drugi zabieg był więc w ramach reklamacji - na pewno włosów nie wyprostował, choć było zdziwienie, ze "ojej wszystkim prostuje a mi nie"....:)) Ponieważ zwątpiłam że jakikolwiek zabieg wyprostuje moje włosy, zadowoliłam się tym efektem .Było dla mnie bardzo istotne to że wrescei nie skręcały się na mgle i miałąm ich o połowe mniej (objętoścuowo). Potem 3-eci zabieg i 4-ty ...chyba się uzależniłam....:) Teraz kupiłam specyfik na allegro za 250 zł i będe robiła sama - dam radę, juz wiem co i jak!
Przyznam tylko że moje wlosy sa bardzo! odżywione, po wyciagnięciu na szczotkę lejące, prostownicy używam nadal bo nie ma opcji że bez będą tak piekne....
p.s. chyba ważna informacja , na 4tym zabiegu fryzjerka utwierdział mnie w przekonaniu móiąc że nie jest to zabieg prostowania a odzywienia włosów a ew. wyprostowanie jest jedynie efektem ubocznym:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

noszenie peruki