Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wlosy nie wygladaja na prztluszczone, skad wy to wzielyscie?
monigue24- zabieg trwalego prostowania to jest co innego, jest to zabieg identyczny jak trwala ondulacja- uzywa sie do tego silnych chemicznych substancji ktore niszcza wlosy.
co do prostowania keratynowego- jak wiadomo wlosy zbudowane sa z keratyny dlatego ten zabieg jest korzystny dla wlosow, keratyna wbudowuje sie w ubytki w zniszczonych wlosach i dzieki temu odbudowuje je i regeneruje.
z tego co slyszalam zabieg rewelacja, najlepsze efekty wlasnie na wlosach rozjasnianych i zniszczonych, wlosy staja sie proste, wygladzone, pieknie błyszcza, zdrowe i odbudowane :)

chetnie podepne sie do zamowienia :)

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

dajcie link. musze to kupic ;D

Cytat
aneekk
dajcie link. musze to kupic ;D


może któraś zorganizowała by zamówienie? wyszło by dużo taniej ;) bo zamowienie samej calego zestawu wyjdzie ok 300 zł.
a jakby się nas troche zebralo i zamowilybyśmy po 1/3 na przyklad to wyjdzie nas jakies 70 zł :)

tez jestem chetna na to zamowienie ;)

moja koleżanka miała w taki sposób prostowane, no ale niestety niszczy włosy, jej one np. strasznie fruwały i zrobiły się cienkie:)

ale to jak???
... ma sie proste wlosy po tym zabiegu i jak sie umyje to dajej bd proste??[chodzi mi o osoby ktore maja loki]

Cytat
darrr
ale to jak???
... ma sie proste wlosy po tym zabiegu i jak sie umyje to dajej bd proste??[chodzi mi o osoby ktore maja loki]


Jeżeli zabieg będzie wykonany poprawnie to efekty (po każdym myciu) będą się utrzymywać kilka miesięcy
Włosy mocno kręcone lub bardzo grube mogą (ale nie muszą) nie być tak bardzo podatne na ten zabieg, jednak na pewno wlosy będą duzo bardziej wygładzone i odbudowane :)

a ja znalazłam na allegro za 29 zł ;D

pisac na px to dam link do strony aukcji allegro.! ale zrobie zamówienie ;D

Cytat
oldschoolitsmylife
a ja znalazłam na allegro za 29 zł ;D
lepiej nie zamawiam nie ma NIGDZIE w taiej cenie nawet 1/3 zestawu , szkoda twoich wlosow zeby ktos cie oszukall zwlaszca przy tylukrotnym prostowaniu podczas zabiegu, mozesz szybko doszczetnie spalic wlosy .
Cytat
asqll
wlosy nie wygladaja na prztluszczone, skad wy to wzielyscie?
monigue24- zabieg trwalego prostowania to jest co innego, jest to zabieg identyczny jak trwala ondulacja- uzywa sie do tego silnych chemicznych substancji ktore niszcza wlosy.
co do prostowania keratynowego- jak wiadomo wlosy zbudowane sa z keratyny dlatego ten zabieg jest korzystny dla wlosow, keratyna wbudowuje sie w ubytki w zniszczonych wlosach i dzieki temu odbudowuje je i regeneruje.
z tego co slyszalam zabieg rewelacja, najlepsze efekty wlasnie na wlosach rozjasnianych i zniszczonych, wlosy staja sie proste, wygladzone, pieknie błyszcza, zdrowe i odbudowane :)

chetnie podepne sie do zamowienia :)
jest bardzo obszerny watek na wziazu , zajzyj sobie a zobaczysz ze 99% trych dziewczyn, czyli naprawde bardzo duzo pisze wlasnie o przetluszczaniu! takzeraczej to musi byc prawda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 00:44 przez dknika.

łe .. jakbym miała kasę to od razu bym brała :D

Nawet jak się dobrze przyjrzy to widać że te dziewczyny mają peruki ; )

wooow;O możecie wstawić więcej zdjęć?

ja miałam w zakładzie i tak średnio to wyszło troche się rozprostowały ale nie tak zupełnie proste jak na zdj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROSTOWNICA : Rowenta respect.