Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja jestem po drugim zabiegu prostowania keratyną. U mnie efekt jest bardzo dobry i utrzymuje się ok 4 miesięcy. Miałam włosy prostowane u fryzjera, sam zabieg jak dla mnie jest za długi i nieprzyjemny, no ale cóż...

OOOOOOOOOOOOOOO proste włosy serce

http://anwena.blogspot.com/2010/12/encanto-ii.html tutaj macie ogólnie na temat tej metody. Po za tym polecam ten blog bo można się bardzo dużo dowiedzieć o pielęgnacji włosów ;)

Poszukuję fryzjerki we WROCŁAWIU, która byłaby chętna wykonac mi taki zabieg w domu. Keratynę mam swoją, potrzebuję tylko prostownicy nagrzewającej się do ponad 200 stopni (moja nagrzewa się do 200) Proszę o odpowiedź na priv. Żadna chętna się nie znajdzie???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 16:55 przez allicia.

Ja jestem chetna zeby tak rodzielic na 4 osoby napiszcie do mnie

też jestem zainteresowana kupnem. Prosze o informacje na priv

Cześć mam pytanie gdzie mogę zamówić Global Keratin czy możesz podać mi stronę z adresem pozdrawiam

NIE POLECAM ZABIEGU PROSTOWANIA .
MIAŁAM GO WYKONYWANY 3 TYG. TEMU ,KUPIŁAM SZAMPON I ODŻYWKE Z KERATYNĄ A EFEKTY MIERNE . DLEJ MUSZĘ UŻYWAĆ PROSTOWNICY ...
SZKODA KASY I CZASU !!!
JESTEM NA SIEBIE WŚCIEKLA, ŻE SIĘ DAŁAM NAMÓWIĆ.
LEPIEJ ZAINWESTOWAĆ W DOBRE ODZYWKI DO WŁOSÓW

Tak! Ja bym była chętna:)

Super by było, ale nie stać mnie niestety na takie szaleństwo ;)

Podobno im bardziej zniszczone tym lepiej:) Ja też się przymierzam do global keratin bo encanto podobno bardzo smierdzi!

Witam serdecznie

Jestem zainteresowana zabiegiem keratynowym gdyz doradzila mi go moja przyjaciolka. Jak moge sie z Pania skontaktowac?
mieszkam pod Lodzia.
Moj adres email ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
pozdrawiam
Magdalena

Witam! z tego co widzę to u każdego jest inny efekt..bo to zależy od włosów....na moich znowu włosach jest efekt niesamowity...moje włosy po umyciu są jak z pod prostownicy....a moje naturalne kłaczki sa kręcone i sianowate..po prostu busz..a po użyciu encanto...wyglądaja niesamowicie i w reszcie mam spokój na pare miesięcy.
a pani kasiamajka....źle robiła że kupiła tylko szampon i odżywkę encanto...i efekty były marne bo użyła tylko tych dwóch produktów...a one nic nie dają...ponieważ szampon oczyszcza włosy...a odżywka je odżywia i nadaje im blasku...a potrzebna była jeszcze keratyna którą się kupuje w zestawie....bo to ona prostuje włosy....dlatego jest potrzebny szampon...keratyna i odżywka i trzeba to robić zgodnie z instrukcją. a instrukcję moożna znaleźć na internecie. ale jak ktoś chce to moge tez napisac tutaj. pozdrawiam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-29 19:41 przez elizabeta2.

Witam,
jestem po zabiegu Global Keratin. Efekt przerosl moje oczekiwania. Wlosy po prostu wygladaja ladnie i nie stwarzaja zanych problemow w kwestii ukladania i codziennej pielegnacji. Mialam wlosy puszace sie, sianowate, przy odrobienie wilgoci nie do ujarzmienia. Teraz naprawde wygladaja ladnie i daja spora ulge podczas codziennej pielegnacji.
Wiekszosc pozytywnych postow/opinii odbieralam jako reklame salonow fryzjerskich, ale teraz musze zwrocic honor i przyznac racje
Mam jednak pytanie do doswiadczonych 'zabiegowiczek': czy bardziej wymyslna fryzura (np. kok po zrobieniu lokow) utrzyma sie na wlosach poddanych zabiegowi? We wrzesniu biore slub i przed zrobieniem zabiegu nie wzialam tego pod uwage.

Uwaga oszustka!!!
Wczoraj wystawiłam negatywną opinię bo zabieg
nie udał się na moich włosach
i dzisiaj opinii już nie ma.
Pani O. oszukuję,
obiecała mi ,że zabieg ten wychodzi na wszystkich
rodzajach włosów- na moich nie wyszedł.
Do tego skasowała mnie więcej niż było podane w ofercie.
Nie mam loków i nie mam prostych włosów tylko jedną ,
wielką kupę siana na głowie!!!
Uważajcie komu powierzacie swoje włosy.
Miałyśmy poprawić zabieg, ale nie pojawiła się.
Przyjmuje w jakimś ustawionym mieszkaniu,
nie wystawia żadnego kwitka.
Nie polecam, totalna amatorka, dziewczyna się uczy na naszych włosach.
Usuwa negatywne opinie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

clip in 613 ok 55 cm naturalne:)