Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Link do wątku zamówieniowego http://forum.szafa.pl/49/2715019/trwale-prostawanie-zamawiamy-keratyne.html
Tam chętne proszę o zgłaszanie się :)


Hej dziewczyny !
nie wiem czy słyszałyście o tej metodzie trwałego (utrzymuje się kilka miesięcy) prostowania metodą keratynową która nie tylko nie niszczy włosów, a je odżywia :)
Zabieg u fryzjera to koszt ok 500 zł, jednak można go samemu wykonać w domu ;) JA JESTEM ZAKOCHANA W TEJ METODZIE !!
w skrócie (pozwolę sobie przytoczyć cytat z innego forum)

"Polega na zaprasowywaniu w pasma włosów keratyny, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów i zredukowania ich nadmiernej puszystości (czupryna przestaje być "pierzasta)"

Zestaw do prostowania nie należy do najtańszych (koszt ok 150 zł bez kosztów przesyłki ze Stanów)

Jednak biorąc pod uwagę fakt ze jeden zestaw starcza na kilka takich zabiegów (zależy od długości i gęstości włosów) można taki zestaw rozdzielić na kilka osób (3-4)

Co o tym myślicie? Któraś by się podjęła takiego zamówienia ?


Osoby które już taki zabieg miały robiony proszę o opinie :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-13 15:55 przez kottka.

Podbijam, bo jestem ciekawa :)

ja również jestem ciekawa :)
a są jakieś zdjęcia efektów PRZED i PO?
może coś więcej na ten temat? :D

moja kolezanka sobie prostowala ale w zakladzie i powiem ze efekt jest:)

Witam
Ja właśnie zamówiłam ten zestaw kilka dni temu i czekam na przesyłkę ze Stanów.Mam znajomą która miała ten zabieg wykonany i stwierdziła że to najlepsza rzecz jaką doświadczyła.Ma ona włosy stale rozjaśniane,suche i łamliwe oraz puszące się(po mocnym wyciąganiu na szczotce trzeba jeszcze było przeprasować prostownicą)po zabiegu jej włosy wyglądają jak po prostownicy ,tylko po wysuszeniu suszarką włosów bez wyciagania na szczotce. Mówiła że włosy są inne w dotyku,miękkie,lśniące(co jest trudne przy włosach rozjaśnianych) a co najważniejsze wyglądają zdrowiej.
Tylko że brzy włosach gęstych,mocno skręconym może nie być tak superowego efektu-zabieg może tylko wygładzić włosy i ułatwiać modelowanie włosów.
Wyczytałam też że im bardziej zniszczone włosy,to zabieg się dłużej utrzymuje,gdyż keratyna wbudowuje się w zniszczone włosy.
Trzeba też używać specjalnych szamponów i odżywek(z keratyną) unikać produktów zawierających sole(przeważnie zawierają je tanie szampony)
Podobno dobry jest szampon HIPP dla dzieci-alternatywa dla tych którzy nie mają specjalnych keratynowych produktów
Pozdrawiam
Dorota

ja też juiż dwa razy miała taki zabieg trwałego prostowania włosów w salonie, ale nie jestem pewna czy było to keratynowe prostowanie...

hmmm na rozjasnione wlosy?kazda fryzjerka powie z nie mozna uzywaz tego na wloski rozjasnione ;(a szkoda

ja myślę ze włosy będą zniszczone, a skoro to tak otacza włos to pewnie wyglądają jak przetłuszczone :P ... nigdy o tym nie słyszałam więc mogę się mylić...

Może wypowie się ktoś jeszcze? kiedyś moja koleżanka chciała to sobie zamówić, jednak ostatecznie odstraszyła ją cena no i brak pewności do tego czy na jej włosy to podziała.

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

tak, przy cieńszych włosach może to zbytnio je obciążyć i będą wydawać się nieświeże. szczegolnie jeżeli miałoby się je samemu aplikować

A dlaczego nie na rozjaśniane???
2 tygodnie przed zabiegiem i 2 tygodnie po zabiegu można robić wszystko łącznie z rozjaśnianiem i farbowaniem

moje koleżanki u fryzjera nie wyprostowały ale wygładziły (efekt identyczny i na kilka miesięcy) za jakieś 100 zł. ; )

Cytat
cudenko25
hmmm na rozjasnione wlosy?kazda fryzjerka powie z nie mozna uzywaz tego na wloski rozjasnione ;(a szkoda



Na rozjaśnione jak najbardziej!!, sama mam rozjaśniane i mam zamiar u siebie ten zabieg wykonać.
nie dość że wyprostuje ładnie włoski to jeszcze je odżywi :)

ktos wie o tym cos jeszcze?
moze jakies zdjecia przed i po?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studniówkowe Inspiracje-Fryzura