Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

18 minut temu

Drukarnia

49 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkie Panie chce abyście udzieliły mi pomocy co do wyboru koloru włosów otóż mam włosy zafarbowane na czarno chciałabym zmienić ich kolor zastanawiam się nad ciemnym blondem ale nie wiem czy dobrze będę wyglądać w takim kolorze dlatego proszę was o rade co o tym sadzicie pozdrawiam:)a dodam jeszcze ze moja skora ma oliwkowy kolor a oczy są ciemno niebieskie załączam zdjęcie:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 18:30 przez sandrunia04101990.

nie sadze zeby po farbowaniu na czarno zlapalo ci na jakikolwiek kolor

Ładnie Ci w czarnym i ciężko mi wyobrazić sobie Ciebie w tym blondzie, aczkolwiek na Twoim miejscu rozjaśniłabym na jakiś ciepły kolor, może brąz- jasne blondy bym Ci raczej odradzała. I przede wszystkim idź do fryzjera z tym, żeby nie zniszczyć włosów bo wyglądają na ładne i zdrowe:)

mam mozliwosc dekoloryzacji wlosow wiec to nie bedzie problemem

hej dziewczyny:) ja mam podobny problem tyle ze ja z blondu przeszlam na rudy i jest zbyt ciemny zle sie w nim czuje co zrobic by je troche rozjasnic nie uzywajac rozjasniacza:/ napiszcie cos prosze...pozdrawiam

Ja nie robiłabym takiej drastycznej zmiany od razu...tylko najpierw spróbowała rozjaśnić do bązu a ptem do karmelowego.

ja bym została przy czarnych , ślicznie wyglądasz :))

Cytat
kajaOO
nie sadze zeby po farbowaniu na czarno zlapalo ci na jakikolwiek kolor


przecież wiadomo że nie zacznie malować jasną farbą na czarne, musia najpierw zejść z tego koloru, specjalnymi środkami

Do fryzjera na ściąganie koloru, potem na farbę. Fryzjer doradzi ci w kwestii koloru. Nie polecam rozjaśniać w domu, tylko zniszczysz włosy, a efekt kolorystyczny będzie daleki od wymarzonego.

dziewczyny a co myślicie o takim kolorku dla mnie?
dadaje jeszcze inne moje zdjecie:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 15:09 przez sandrunia04101990.

szczerze mówiąc ladnie ci w tych ciemnych, ja bym nic nie zmieniała. Niestety włosy po dekoloryzacji to koszmar... zniszczysz je.

a moim zdaniem będzie ci dobrze równiez w blondzie i to zimnym odcieniu
tylko przy tym blondzie musisz złagodzić/pofarbować brwi aby były jasniejsze, bo zbyt ciemna oprawa przy blondzie postarza, noi wygląda mało naturalnie

oł noł..... tylko nie blond! dziewczyno, zostaw tak jak jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie