Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:47:01

Znacie jakieś kosmetyki, które ułatwiają rozczesywanie włosów? Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomaga... Zawsze po umyciu mam jeden wielki kołtun na głowie, którego rozczesanie zajmuje wieki:/ nie mówiąc już o tym, że połowa włosów zostaje na szczotce... POMÓŻCIE !!!!

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:48:31

kup sobie jedwab i odżywkę 'łatwe rozczesywanie'
i broń boże szczotka!!!!!!!!
grzebień z szerokimi ząbkami

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:50:06

kup sobie maskę do włosów i po problemie. Ja raz jej spróbowałam i teraz sie nie mogę rozstać .Ja lubię z Fruktisa ( świetnie pachnie) i L'oreal. Natomiast nie polecam z Dove

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:50:20

Jest tego peeełno na rynku ;] musisz sama znaleść coś dla siebie ;) Ja kiedyś kupowałam u kosmetyczki taką maske mleczną.. Takie duże op. i była genialna ;] Do tego jedwab i powinno być okej ;)

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:53:14

W zależności jakie masz włosy - rozjaśniane, cienkie, delikatne - idz do hurtowni fryzjerskiej i kup maskę do włosów słabych i zniszczonych i mocną odżywkę, najlepiej produkty profesjonalne. Zapłacisz dużo, ale jest to tego warte. Łykaj skrzyp. Gdy wycierasz włosy, nie pocieraj nimi, nie czochraj ich, to tylko potęguje problem. Pamiętaj też gdy rozczesujesz włosy, zacznij od końcówek.

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:53:27

eh, mam to samo, miazga z włosów, zaraz nie będę miała ich wogóle, żal, aaa maski wcale mi tak nie pomagają, pozdrawiam i powodzenia życzę, ;)

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 10:57:42

Problem w tym, że próbowałam różnych specyfików ze sklepów fryzjerskich, niestety pomagają tylko na chwilę...

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:01:10

przed myciem wlosow dobrze je rozczesz i umyj szamponem clear- polecam go wszystkim. ogolnie mowia o nim, ze dziala przeciwlupiezowo, ale wg mnie jest najlepszym szamponem jakiego uzywalam dotychczas. poza tym nienawidze lupiezu, wiec nie zaszkodzi zabezpieczac sie profilaktycznie. poza tym dobrym sposobem jest nalozenie szamponu na wlosy, lekkie wmasowanie i uczesanie wlosow razem z piana grzebieniem z duzymi zebami.i potem znow mycie i uczesanie. jak spluczesz piane to wycisnij wode z wlosow recznikiem, ale nie trzyj glowy.rozsmaruj odzywke bez splukiwania o lekkiej formule i rozczesz wlosy :) niektorzy uprzedzeni sa do odzywek (np. ja) bo obciazaja wlosy, ale jesli chodzi o wygode przy rozczesywaniu to lepszym sposobem jest odzywka do splukiwania. sprobuj takiej i takiej, tylko nie przesadz z iloscia. mam nadzieje ze pomoglam :P

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:01:54

Cytat
baska_80
Jest tego peeełno na rynku ;] musisz sama znaleść coś dla siebie ;) Ja kiedyś kupowałam u kosmetyczki taką maske mleczną.. Takie duże op. i była genialna ;] Do tego jedwab i powinno być okej ;)

dokładnie tą sama maskę zapewne kupiłam, w sklepach fryzjerskich sa też w mniejszych opakowaniach
ja jestem bardzo zadowolona

jedwabiu nie uzywam bo strasznie obciąża moje włosy

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:02:04

Te szampony są świetne i na pewno Ci pomogą... ja mam po nich wlosy świetne i każdy sie sprawdził teraz head&scholders wprowadzili nową gamę szamponów dla kobiet ta marka jest nie zawodna.

Te szampony POLECAM !!!!!!!!!!!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-08 11:03 przez Bukiecik90.

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:09:36

Dzięki za rady dziewczyny ; )

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:15:55

Sprobuj jakiejs odzywki do splukiwania, a pozniej na wysuszone recznikiem wlosy odzywka bez splukiwania - ja uzywam gliss kur juz od paru lat i jestem zadowolona bardzo. czasami tez uzywam jedwabiu ale jego trzeba nalozyc na same koncowki i bardzo malo ilosc, wtedy nie obciaza i wlosy nie wygladaja na tluste pozniej:)

PROBLEM Z WŁOSAMI!

08 paź 2010 - 11:16:33

małą ilosc;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy - grzywka