Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:28:18

:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 18:36 przez Szarka.

zweryfikowana
Posty: 1.148
Ostrzeżenia: 1/5

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:33:06

Ciężko doradzić bez zdjęcia.

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:33:21

Pokaz zdjęcie!

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:35:54

dodaj zdjęcie

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 2/5

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:36:20

miałam taki sam problem;D
pocieniowałam, tak że z przodu po bokach mam takie włosy których nie da się upiąć ;) resztę trzeba spiąć tak ściskając uszy, wiesz żeby włosy je przyciskały i wtedy uszy nie będą odstawać, a dodatkowo zasłaniać je będą te boki ;)

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 17:41:16

Moja koleżanka świetnie sobie poradziła z odstającymi uszami, a raczej sterczącymi, bo ona ma bardzo odstające. Robiła sobie fryzurę kitkę czy też rozpuszczone, ale zakładała do tego takie opaski z materiału i zakrywała nimi delikatnie górną część uszu, grzywkę wyciągała albo chowała pod opaską. Czasem też robiła kitkę i włosami zakrywała czubki uszu tak, aby je przycisnąć do głowy:)

FRYZURA - time to change!

06 paź 2010 - 18:06:44

Cytat
Izus1234562
Moja koleżanka świetnie sobie poradziła z odstającymi uszami, a raczej sterczącymi, bo ona ma bardzo odstające. Robiła sobie fryzurę kitkę czy też rozpuszczone, ale zakładała do tego takie opaski z materiału i zakrywała nimi delikatnie górną część uszu, grzywkę wyciągała albo chowała pod opaską. Czasem też robiła kitkę i włosami zakrywała czubki uszu tak, aby je przycisnąć do głowy:)

Niestety grubsze opaski takie odpadają bo ześlizgują mi się z głowy i uszu :( do tego wyglądam jak łysa xD z grzywką z przodu :)

FRYZURA - time to change!

03 lis 2010 - 22:22:51

Cytat
Szarka
Rzadkie włosy + Odstające uszy (nie takie całkiem plastusiowe ale jednak trochę :P) + wysokie czoło + długa szyja

I pytanie... Jaka fryzura do tego? :P nie chodzi tylko o ścięcie tylko też jakieś fajne upięcie :) Jak macie jakieś zdj to wklejajcie proszę :)

Póki co mam grzywkę na bok bo chyba mam za rzadkie włosy do prostej grzywki :( i mam włosy mniej więcej do łopatek :) ciągle chodzę w rozpuszczonych włosach ale mi to niewygodnie :(

A i mam 18lat a wyglądam jak nastolatka :P więc szukam fryzury adekwatnej do wieku :)

Przepraszam za zdj ale tylko takie na szybko znalazłam

znalazłas już swoją nową fryzurę?

FRYZURA - time to change!

03 lis 2010 - 22:25:51

tak jak dodałaś w innym wątku to 2 zdj. te rude włosy :D znaczy kolor jak chcesz, ale ściąć w sumie możesz, bo chyba by ci pasowało no i ładnie wygląda taka fryzura :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje włoski, co z nimi?