Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

1 minutę temu

Sklep internetowy

45 minut temu

Biznes

49 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:26:07

Mam taki problem. Zawsze farbowałam włosy na ciemny brąz. Od jakiegoś czasu bardzo chcę zrobić złocisty blond, więc fryzjerka poradziła, żebym "odhodowała" najpierw własny kolor. Tak też zrobiłam i teraz mam 1/3 głowy jasny brąz, a 2/3 prawie czarnych. Cały czas chodzę w koku i upiętej grzywce, żeby nie było tego widać, ale już mam naprawdę dosyć. Wczoraj stwierdziłam, że mam to gdzieś i farbuję te odrosty z powrotem na ciemno, ale pani w sklepie odwiodła mnie od tego pomysłu. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy jeśli pójdę z takimi włosami do fryzjera, to da radę równo je rozjaśnić i nałożyć ten blond? Czy może lepiej zafarbować teraz znów na ciemno, żeby wyrównać i dopiero potem rozjaśniać (żeby nie było różnicy w kolorze na moich włosach)? I przede wszystkim: ile to może kosztować na mojej długości włosach? Dodam jeszcze, że miałam je do pasa, teraz zostało mi takie okropieństwo :/

PS. Zdjęcie robione po powrocie z plaży, więc te włosy na zdjęciu są strasznie skołtunione, normalnie wyglądają lepiej, ale to jedyne takie zdjęcie, które oddaje to, co teraz mam na głowie :/



Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:28:10

Ja sobie tak kiedyś z rudym i brązem zrobiłam (połowa włosów ruda, druga połowa brązowa), no i poleciałam po ciemny brąz, zafarbowałam i teraz już nie kombinuję ;) w ciemnych mi dobrze, brąz to mój naturalny kolor :)

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:28:59

Nie rozumiem pytania ale wygląda to dobrze.

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:29:26

i tak Cię podziwiam, że wytrzymałaś tyle z takimi odrostami. Jesteś w połowie drogi, ja bym na twoim miejscu udała się do fryzjera po to by zrobił Ci jednolity kolor, podobny do naturalnego, żeby rozjaśnić te ciemne włosy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 19:31 przez salinnas.

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:30:59

powiem tak:/obrzydliwie wyglądają odrosty przy czarnych włosach,sorry ale takie jest moje zdanie:(znajdź dobrego fryzjera a napewno sobie z nimi poradzi a napewno zrobi coś co będzie zbliżone do Twojego wymarzonego kolorku:)ja też miałam kaprys swojego czasu zrobić sobie platynowy blond z rudych i udało się!ale to zasługa dobrego fryzjera:)

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:31:02

szczerze? zmień fryzjera. Ja miałam czarne , i poszłam do niej by zrobiła mnie na blond. ( teraz jestem brunetką znów)
I nie było problemu. Oczywiście nie od razu tego się nie da zrobić, ale stopniowo pasemkami tak.
Najpierw wyszły słomkowe, zrobiła ich niewiele. Potem przyszłam za 6 tyg, zrobiła kolejne, potem kolejna wizyta i tak po 3 miesiącach miałam blond włosy...
Więc wybierz się gdzie indziej.

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:31:35

zawsze możesz zrobic dekoloryzację u fryzjera (ściąga to kolor)

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:31:41

Cytat
salinnas
i tak Cię podziwiam, że wytrzymałaś tyle z takimi odrostami. Jesteś w połowie drogi, ja bym na twoim miejscu udała się do fryziera po to by zrobił Ci jednolity kolor, podobny do naturalnego, żeby rozjaśnić te ciemne włosy.

Chyba jednak skoczę po nieszczęsną, ciemną farbę :(

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:32:00

kosztować to myślę że będzie jakieś 50-80zł a nie mam pewności że Ci wyjdzie blond chyba że nałoży mega dużo rozjaśniacza, ale zniszczy Ci to włosy

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:32:06

nie farbuj na ciemny!

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:32:33

niech Ci fryzjer zrobi dekoloryzacje na tych koncach .
Pozniej i tak i tam bedziesz musiala rozjasnic zeby przejsc do blondu .

sama od jakiegos czasu jestem posiadaczka blond wloskow :) a mialam kiedys ciemneeee :) zajrzyj do mnie to sie przekonasz jaki mialam kiedys kolor a jaki blond mam dzis :)

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:33:08

a moze sie zdecydujesz na dekoloryzacje tylko to moze zniszczyc włosy i nie wiem troche je podciac wzmocnic i wtedy na blond

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:33:24

poczekaj jeszcze, a jak juz nie mozesz to idz do niej moze Ci ściagnąc kolor z tych końcówek, pózniej nałozy farbę i wyjdzie jakis ładny kolorek.


Jak juz tyle wytrzymałaś to nie wracaj do ciemnych !!!

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:35:24

Cytat
oleczka089
niech Ci fryzjer zrobi dekoloryzacje na tych koncach .
Pozniej i tak i tam bedziesz musiala rozjasnic zeby przejsc do blondu .

sama od jakiegos czasu jestem posiadaczka blond wloskow :) a mialam kiedys ciemneeee :) zajrzyj do mnie to sie przekonasz jaki mialam kiedys kolor a jaki blond mam dzis :)

Rzeczywiście, wyglądają świetnie. Udało się zrobić blond od razu, czy też stopniowo?

Błagam, pomóżcie :((((((((((((

22 wrz 2010 - 19:37:12

ja mysle że się da tylko że rozjasniaczem dłuzej na cimniejszych;p Moaj znajoma miała podobne do ciebie odrosty i ma ładny bląd kolor;p i własnie nie rozumiem po co odchodowała? bez sensu jakoś;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor włosów Agnieszki Włodarczyk!