Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta przy cukrzycy

23 sekund temu

motywacja na diecie

34 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoloryzacja !!

20 wrz 2010 - 15:48:11

Dziewczyny, wiem że takich wątków jest pełno, dużo ich już przeczytałam, ale dalej mam pewne wątpliwości. Wiec tak, chcialam zamowic na internecie ściagacz koloru Elgon, jednak kupilam w sklepie fryzjerskim Chantal ProSalon Color Peel. Niby ma te same właściwosci co Elgon, a jest niby w salonach bardziej znany i ceniony. Od 5 lat farbuje włosy na ciemna czekoladę prawie czarne. Od roku zaczełam kłasc takie kolory jak mahoń i czerwienie, włosy są troszke jasniejsze niz byly. Teraz nie wiem do jakiego koloru mi sciagnie ten dekoloryzator, mam nadzieje ze do jakies rudosci jak wiekszosci dziewczyn, o tyle mam latwiej, ze moj naturalny kolor to kasztan :) Nie wiem teraz o ile jasniejsza farbe mam polozyc, zeby wyszedł mi jasny brazik, kupilam z Castinga Loreala Praline, ale boje sie ze jest za ciemna i wyjda mi czarne. Tym bardziej ze kolor moze sie utlenic i wrocic do ciemnego.

Co o tym sadzicie??

Poszłabym do fryzjera w Szczecinie ale niestety nie mam zadnej fryzjerki zaufanej, za kazdym razem jak szłam na sciecie wybieralam inny salon. Moze mi polecicie dobrego fryzjera i nie drogiego, ktory sie tym zajmie??

Czekam na wasza opinie :)

Dekoloryzacja !!

20 wrz 2010 - 15:51:36

Nie rób sama dekoloryzacji!Moja przyjaciolka jest fryzjerką i mowi ze pozn9iej dziewczyny przychodza do niej ze spalonymi wlosami albo w ciapki:| idz do fryzjera

Dekoloryzacja !!

20 wrz 2010 - 15:53:42

Zmyjesz włoski do koloru rudego/szatynu.
Dekoloryzator nie rusza Twojego naturalnego pigmentu. Pamietaj aby dokladnie zmyc preparat- jezeli nie bedziesz czuła zapach (dosc nieprzyjemny) na włosach, w dodatku włosy spowrotem ściemnieja. Nie bedziesz miała łatek itd

Dekoloryzacja !!

29 lis 2010 - 18:52:38

Chantal ProSalon Color Peel - czy ktoś tego używał ?:>

Dekoloryzacja !!

29 lis 2010 - 18:57:15

casting loreal wyjdzie za ciemny one wychodza zawsze ciemniej niz na opakowaniu

Dekoloryzacja !!

29 lis 2010 - 18:58:39

Nie rób sobie sama dekoloryzacji,bo popalisz sobie włosy!!
Idz do fryzjera,on Ci to profesjonalnie zrobi.

Dekoloryzacja !!

29 lis 2010 - 19:02:39

Idz do fryzjera, sama nie probuj bo mozesz pozniej zalowac. Zabieg dekoloryzacji potwornie niszczy wlosy i pomimo ze nie uchronisz ich przed tym to jednak u fryzjera mozesz byc bardziej pewna ze nie zrobisz sobie krzywdy :P

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:00:41

Ja go miałam.... i znów zamówiłam ;)chciałam pofarbować włosy na brązowo i ... """o zgrozo;-/"""" wyszły CZARNE!!!! kupiłam ten dekoloryzator na allegro. Włoski wyszły rudy-blond..... ale jak się rano obudziłam ,,,,, były brązowe ;)ale nie takie ciemne .... ładny naturalny brąz :) nie zniszczył włosów ;) już nie musiałam ich farbować po jego użyciu ;p;p;p

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:05:37

ja farbowałam 3 lata włosy na czarno ale poszłam do fryzjerki na dekoloryzacje fakt trochę drogo bo 160 zl. po dekoloryzacji włosy wyszły blond rudawe potem trzeba było nałożyć odcień brązu i wyszedł znowu prawie czarny ale spłukał mi sie do brązu z ciągu 2 tygodni.

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:11:34

ja od zawsze farbowalam na platyne. i od kilku lat probuje sciagnac.i zadne farbowanie na naturalny kolor ani na ciemniejszy nie pomaga.

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:14:37

Witam, ja schodziłam z czarnego koloru do blondu. I to nie raz a dwa :)
Przyznam za pierwszym razem - wiadomo włosy były zniszczone a robiłam własnie Elgonem i potem już zwykłą Joanną, która uwazam za najlepsza- ze względu na jakoś i cenę.
oczywiście dekoloryzacja powinna następowac etapami, w przerwach conajmniej 2 tygodniowych, zeby włoski sie wtedy zregenerowały, w tym czasie trzeba uzywac odzywek, masek, najlepiej profesjonalnych - to na prawde ważne!

Przyznam- po drugiej dekoloryzacji musiałam znacznie sciąc włosy a miałam ok 45cm, gdyż fakt faktem - to zabieg niszczacy.

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:17:39

Uzywałam Chantala. Ładnie ściągnął za 1 razem potem juz mniej . Z czarnych byłam karmelową brunetką

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:20:08

Polecam dekoloryzator z renee blanche. Zawsze farbowałam na rudo, raz pofarbowałam na ciemny brąz, ale mi się nie spodobał i ściągałam go właśnie tym produktem. Zrobiłam to na dwa razy, za pierwszym wyszły takie rudawe, ale ciemne, a za drugim bardzo jasny rudy, prawie blond, później użyłam tej samej farby co zwykle- loreal feria preference i wyszedł ładny rudy kolor. Włosy w ogóle nie zniszczone, miękkie i dobrze ściągnięty kolor.

Dekoloryzacja !!

26 sty 2011 - 20:21:50

Podbijam.

I proszę o pomoc odnośnie fryzury: http://forum.szafa.pl/49/2891893/2893367.html#msg-2893367

Dekoloryzacja !!

08 maj 2011 - 09:16:31

Dekoloryzator ProSalon wcale nie niszczy wlosow! Zrobilam sama dekoloryzacje i poszlam na farbowanie do fryzjera.. jednak, ale perfekcyjnie pozbyl sie koloru. Nawet fryzjerka byla w szoku, ze sa w znakomitym stanie ;) Zostalo mi prawie cale opakowanie, wiec moge odsprzedac jak cos. Jest bardzo wydajny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzuuuuraaa