Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej! jakie polecacie mleczka wygładzające do włosów? żeby nie był za drogi (góra do 20zł). A może jakiś inny kosmetyk co by sprawił że włosy się mniej puszą i się nie wywijają na wszystkie strony? :)
PS. Przynajmniej podbijajcie:(
a co myślicie o tym? używała któraś?:) :




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 17:47 przez thatsmee.

niezweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

Nie używałam. Up :)

nie używałam. up up.

avon - serum wygładzające do włosów. ok.14,90zł. polecam!

ja ci polecam taki flupid z londy, ogolnie wszystkie kosmetyki z tej serii, moja fryzjerka go uzywa i jak mi modeluje wlosy nim przy uzyciu suszarki i okraglej duzej szczotki to sa prosciutkie i gladkie az do mycia:) dzis np wyszlamz salonu padal maly deszczy a moje wlosy maja tendencje do krecenia sie a tu prosze! ani jeden wlosek nie odstawal:)

no i londa slicznie pachnie i nie obciaza ani nie skleja wlosow:D

fluid wygladajacy ten ktory dzis mialam

[embed_image d44950446b28a353e20843e6180b1136]



spay nadajacy polysk

[embed_image 13f7bae7323a8952d83088beb49b35b4]


A fructis za szybko PRZETŁUSZCZA i obciaza;/ wlosy wieczorem sa fuj..;/ bynajmniej moje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 18:39 przez madzianb.

mam to mleczko nawet bedzie ;p

Cytat
madzianb
ja ci polecam taki flupid z londy, ogolnie wszystkie kosmetyki z tej serii, moja fryzjerka go uzywa i jak mi modeluje wlosy nim przy uzyciu suszarki to sa prosciutkie i gladkie az do mycia:) dzis np wyszlamz salonu padal maly deszczy a moje wlosy maja tendencje do krecenia sie a tu prosze! ani jeden wlosek nie odstawal:)

no i londa slicznie pachnie i nie obciaza ani nie skleja wlosow:D

fluid wygladajacy ten ktory dzis mialam

[embed_image d44950446b28a353e20843e6180b1136]



spay nadajacy polysk

[embed_image 13f7bae7323a8952d83088beb49b35b4]

a gdzie go można kupić i za ile?:) a da on coś bez prostownicy? bo właśnie już 2 miesiące nie prostuję i nie chce powracać dlatego zależałoby mi na jakimś kosmetyku co by te włosy chociaż trochę wygładził (bez prostowania) co by się tak nie wywijały:)

Cytat
thatsmee
Cytat
madzianb
ja ci polecam taki flupid z londy, ogolnie wszystkie kosmetyki z tej serii, moja fryzjerka go uzywa i jak mi modeluje wlosy nim przy uzyciu suszarki to sa prosciutkie i gladkie az do mycia:) dzis np wyszlamz salonu padal maly deszczy a moje wlosy maja tendencje do krecenia sie a tu prosze! ani jeden wlosek nie odstawal:)

no i londa slicznie pachnie i nie obciaza ani nie skleja wlosow:D

fluid wygladajacy ten ktory dzis mialam

[embed_image d44950446b28a353e20843e6180b1136]



spay nadajacy polysk

[embed_image 13f7bae7323a8952d83088beb49b35b4]

a gdzie go można kupić i za ile?:) a da on coś bez prostownicy? bo właśnie już 2 miesiące nie prostuję i nie chce powracać dlatego zależałoby mi na jakimś kosmetyku co by te włosy chociaż trochę wygładził (bez prostowania) co by się tak nie wywijały:)


to tak jak ja..:) nie zuywam prostownicy ale od miasiaca.. bo mi zniszczyla wlosy, i prostuje sobie tymi specyfikami z londy no i do tego pianka tez londa strong:) na koniec jeszcze wosk. mozesz kupic w salonie fryzjerkim ja kupilam w salonie za 18 zł, na allegro sa od 22 zł.

nie da sie ich kupic w zwyklym sklepie czy drogerii bo to taka typowo fryzjerska seria, chyba ze moze w jakiejs hurtowni kosmetycznej albo sklepie z art fryzjerskimi.

no i oczywiscie musisz miec suszarke z dobrą podłuzną koncowka zeby miala duuuzo mocy:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 18:45 przez madzianb.

Cytat
madzianb
Cytat
thatsmee
Cytat
madzianb
ja ci polecam taki flupid z londy, ogolnie wszystkie kosmetyki z tej serii, moja fryzjerka go uzywa i jak mi modeluje wlosy nim przy uzyciu suszarki to sa prosciutkie i gladkie az do mycia:) dzis np wyszlamz salonu padal maly deszczy a moje wlosy maja tendencje do krecenia sie a tu prosze! ani jeden wlosek nie odstawal:)

no i londa slicznie pachnie i nie obciaza ani nie skleja wlosow:D

fluid wygladajacy ten ktory dzis mialam

[embed_image d44950446b28a353e20843e6180b1136]



spay nadajacy polysk

[embed_image 13f7bae7323a8952d83088beb49b35b4]

a gdzie go można kupić i za ile?:) a da on coś bez prostownicy? bo właśnie już 2 miesiące nie prostuję i nie chce powracać dlatego zależałoby mi na jakimś kosmetyku co by te włosy chociaż trochę wygładził (bez prostowania) co by się tak nie wywijały:)


to tak jak ja..:) nie zuywam prostownicy ale od miasiaca.. bo mi zniszczyla wlosy, i prostuje sobie tymi specyfikami z londy no i do tego pianka tez londa strong:) na koniec jeszcze wosk. mozesz kupic w salonie fryzjerkim ja kupilam w salonie za 18 zł, na allegro sa od 22 zł.

nie da sie ich kupic w zwyklym sklepie czy drogerii bo to taka typowo fryzjerska seria, chyba ze moze w jakiejs hurtowni kosmetycznej albo sklepie z art fryzjerskimi.

no i oczywiscie musisz miec suszarke z dobrą podłuzną koncowka zeby miala duuuzo mocy:D

aha:) to popytam u fryzjera i może ją wypróbuję, dzięki :)

Cytat
Mokra
avon - serum wygładzające do włosów. ok.14,90zł. polecam!

o właśnie o nim też dużo dobrego słyszałam:) a jak się go stosuje?

A tego różowego loreala ktoś używał?

ja nie, ale może ktoś inny?:)

ja mam ten różowy loreala:), stosuje się go po myciu włosów, a później suszy włosy suszarką. Włosy są znacznie bardziej proste, ale nadal 'puszą się', nie jest to na pewno taki efekt jak po zastosowaniu prostownicy, ale na każdych włosach pewnie działa 'trochę inaczej' ; )

Nie używałąm tego mleczka, ale ja kupuje sobie mleczko za około 35 zł `Perfect Care` firmy EURO - STYL nakładam na mokre włosy od razu po spłukaniu szamponu, nastepnie czesze nakładam troche jedwabiu i susze, potem są takie fajne gładziutkie włosy... :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura- wasze propozycje- pomózcie