Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciepłe kozaki na zime

07 sty 2014 - 11:15:13

Ja kupiłam w centro sliczne pikowane ze złotą blaszką za 150 zł oczyiscie nie skórzane, ale miały grube futro w całym bucie od stopy po cholewkę. Miałam mozliwosc kupic skórzana bez ocieplenia, znaczy takie delikatnie ocieplone takim meszkiem. I postawiłam na ciepło, bo mam słabe krązenie i musze mieć ciepłe buty. I wiecie co? zaczęłam w nich chodzić i po miesiącu mi się rozkleiły, niby tylko delikatnie z przodu i ciut z boku. I teraz niewiem czy reklamować, to zanim rozpatrzą reklamacje to zostanę bez butów, a nie mam kasy na nowe, a jak skleję sobie to nie mam pewności czy znów się nie rozkleją, a wtedy jak skleję sama to z reklamacji nici i teraz co doradzi któraś? Jest możliwość tak skleić, zeby się nie rozchodziły?

ciepłe kozaki na zime

07 sty 2014 - 11:28:00

Ja te z Centro mam szyte i na razie nie narzekam :) Boję się tylko, ze się zniszczą nim przyjdzie prawdziwa zima :P nie ufam klejonym butom na zimę :P na Twoim miejscu bym reklamowała... Chociaż kiedyś miałam tak, że kupiłam sandały, dzień później pojechałam do koleżanki, siedzę na ławce i czekam na nią, patrzę na tego sandała a tam pół podeszwy mi wisi!!! no i musiałam skleić, bo inaczej bym nie dojechała do domu ... najgorsze doświadczenie z butami!

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 09:54:19

kaludii - buty butom nie równe. Miałam dwa sezony temu buty klejone z Merga, chodziłam w nich przez dwa lata, teraz leżą na strychu, są w takim samym stanie jak były. Ja raczej jestem nastawiona na kupowanie sensownego obuwia, ale takiego, w którym będę chodziła max 2 sezonów. Potem chcę sobie kupić coś nowego ;-)

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:01:16

emu nie są na zimę ;/
przecież to przecieka

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:02:35

ja tez mialam ten problem ale zniknal odkad mam filcowe wkladki :)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:12:47

ja całą zimę i jesień też chodzę w wełnianych gruuuubych skarpetkach :) do tego mam wkładki izolacyjne do butów (takie z folią aluminiową) i jest cieplutko!

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:21:03

Ja kupiłam ocieplane oficerki kazara... już w taką pogodę czasem mi zimno... a trochę kosztowały także nie pomogę:( sama muszę rozejrzeć się za czymś cieplejszym

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:28:46

Kupiłam w McArthurze za 250 zł swoje, są bardzo ciepłe, w środku całe z futerka :)
W Deichamnnie się czasami trafią cieple buty, w tamtym roku kupiłam za 100 zł, ale... po dwóch miesiącach się rozleciały :)

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:32:24

ja nie marzne tylko w trekkingach

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:33:31

kup na traperowej podeszwi i/lub koturnie, ja mialam rok temu botki wylicyotwaneza ok 35zl, podeszwe miala grubą, traperkowa ok 2,5cm i byly ocieplane, najcieplejsze buty jakie mialam mimo ze chinskie:)

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:40:45

Cytat
88kinia
hej dziewczyny. nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha czy to jest powszechne zjawisko.. otóż chciałabym w końcu nie marznąć w zime w stopy!! kupując buty na zimę chciałabym mieć to futerko nie tylko na cholewce ale też na wysokości stopy.a tu nie dość, że tego futra tam nie ma to jeszcze wkładka jest tak cienka że aż mi palce z zimna wykręca. w tym roku muszę kupić sobie kozaczki na niewielkim obcasie(lub płaskie) i chciałabym się was zapytać gdzie wy kupujecie swoje CIEPŁE buty??
kup buty ecco north face adidas tylko zimowe z goretexem mniej niż 300zł nie kupisz dobrych butów chyba ze z wyprzedaży muszą mieć goretex lubclimaprof jakoś tak

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:49:18

Ja kupiłam w tym roku na wyprzedaży ciepłe kozaki w stradivariusie przecenione z 199 na 99zł są piękne i cieplutkie.

ciepłe kozaki na zime

08 sty 2014 - 10:58:27

czesc :) mi w botkach jest zimno , teraz kupilam kozaki ze skory naturalnej , choc byly dosc drogie i w koncu jest spokoj. a problem jest bo mam slabe krazenie i wiecznie lodowate stopy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-08 11:00 przez Bang_Bang_Bang.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

ciepłe kozaki na zime

09 sty 2014 - 10:35:04

No właśnie - klasyczne emu mogą przemakać, to nie ten materiał. Tylko porządne kalosze poradzą sobie z takimi warunkami, więc nie wydziwiajcie.Akurat zima to wymaga szczególnie solidnego obuwia, co nie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mgiełka jantar