Obecnie rozmawiamy o:

wykształcenie

gorący temat

hot or not

13 sekund temu

czy cos sie nalezy?

18 minut temu

Co do sukienki?

24 minut temu

heeeeelp me, please!

25 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:01:18

witam!
Mam pytanie, czy któraś z was przedłużała sobie włosy metodą clip-in? Ładnie to wygląda? I jak długo się trzyma? Czy wypadaja wlosy od tej metody przedluzania?
Czekam na wasze opinie, poniewaz nie wiem, czy w ogole warto ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:10 przez circa.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:17:58

hmmm...w sumie mnie tez to ciekawi, może ktoś się wypowie?:D

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:21:00

Fajnie to wygląda ale jak włosy nie są syntetyczne tylko naturalne (są droższe). Trzyma się dopóki nie odepniesz clip'a ;] Włosy nie wypadają od tego ;)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:22:13

jestem zadowolona z tej metody przedluzania :) tylko warto zainwestowac we wlosy naturalne :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:26:41

a jak sa syntetyczne, to bardzo sie roznia po doczepieniu ich do swoich naturalnych wlosow? mozna je samemu doczepić , czy nalezy udac sie do kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo :)
a pytam, czy wypadaja, poniewaz znajoma miala przedluzane na małe obraczki i jej strasznie wypadały..

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:31:15

czy wiesz co to w ogóle clip in ?

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:31:47

Cytat
circa
a jak sa syntetyczne, to bardzo sie roznia po doczepieniu ich do swoich naturalnych wlosow? mozna je samemu doczepić , czy nalezy udac sie do kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo :)
a pytam, czy wypadaja, poniewaz znajoma miala przedluzane na małe obraczki i jej strasznie wypadały..

syntetyczne dość dużo różnią się od naturalnych swoich włosów. Są straszie błyszczące apo kilku użytkowaniach robią się jak szczota i filcują się.
Samemu można spokojnie je dopiąć, zajmuje to pare minutek.
Metoda na obrączki jest metodą stałą i zazwyczaj własnie tak sie dzieje że wypadają włosy ponieważ są za abrdzo obciążone.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:32:07

?
wiem..
myślicie, że warto spróbować? :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:34 przez circa.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:34:18

ja mam takie pasma, kiedy mialam czarne wlosy czasami je doczepialam. Trzymaly sie mocno, i nie odroznialy sie bardzo od naturalnych a mialam clipy syntetyczne, Moja kolezanka doczepiala sobie blond i miala dobrze dobrany kolor dopinki i takze nie bylo widac roznicy miedzy sztucznymi wlosami a swoimi naturalnymi :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:34:57

Clip in nie niszczą włosów nie zakłada się ich na stałe ściągasz kiedy chcesz zakładasz kiedy chcesz więc nie ma mowy o niszczeniu takim jak na ringi czy zgrzewy. Skoro wiesz to powinnaś wiedzieć że trzyma się tyle ile chcesz po czym ściągasz.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:36:12

ja mam takie włoski 2 treski podwujnie nitowane włosy mieszane :) bardzo fajne i fajnie sie nimi przedłuzało teraz sciałam włosy na krótko i juz nie moge tego robic...:( wiec pasma wystawie penie na sprzedaz :) moze ktos bedzie chętny :) kolorek czarny-brąz

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:39:26

Te włosy po prostu wpinasz w swoje własne, więc na pewno się nie zniszczą :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:40:15

clip in to normalnie jak takie spinki które wyginasz żeby wpiąć włosy ;) prościzna, zakładasz i ściągasz kiedy chcesz, zajmuje to pięć minut. ja mam z Dolce Vita Hair ale dla mnie są za cienkie. ale fajny sposób na przedłużanie bo nie niszczą włosów. mimo że mam syntetyczne to nie widać różnicy między moimi naturalnymi.

CLIP-IN

17 sie 2010 - 15:43:12

Mam na sprzedanie włoski naturalne dł 50 cm :) polecam na prawde warto :)

Link :
Klik tu

Jeśli są jakieś pytania zapraszam na priv :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-17 15:44 przez Soulmates.

CLIP-IN

17 sie 2010 - 15:48:18

bardzo fajna metoda :)Posiadam włosy clip in naturalne jestem bardzo zadowolona :) Polecam !!! :) Zainwestuj w naturalne choć droższe to naprawdę warto

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

fryzura