Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POROST WŁOSÓW!

09 wrz 2010 - 22:03:30

Cytat
asiuniaaa88
Ja dzis zakupilam dobry szampon Vichy;D i odzywke sayoss...
a tak sobie mysle... jak sie bierze tabletki na wlosy, to przeciez one na calym ciele sie wzmacniaja...
a tak sobie mysle... jak sie bierze tabletki na wlosy, to przeciez one na calym ciele sie wzmacniaja...
)

I wtedy powinny by rosnąć na całym ciele :) Racja :)
Włosy rosą jak sa dobrze odżywione, nie sa maltretowane zabiegamy fryzjerskimi itd, ale tak na prawdę nie da się tego przyspieszyć. Gdyby się dało, wiedziałybyśmy o tym. Chyba że któraś czytała o przyspieszeniu wzrostu włosów w gazetach, albo ma sprawdzoną teorię. Ja słyszałam tylko o przypuszczeniach, ale nikt tego jeszzce mi nie udowodnił
A co odżywki WAX, używałąm ją przez 4 mies 2 razy w tyg i nic nie daje na porost włosów, jedynie je odżywia i wygładza. Ogólnie polecam ją, ale nie przyspiesza porostu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-09 22:16 przez maadlin.

POROST WŁOSÓW!

10 wrz 2010 - 15:12:31

Cytat
moniulka175
a ktory dokladnie ten wax dajcie fote i wcierac go tylko w skore czy we wlosy tez?

Swego czasu próbowałam serii biovax i byłam zadowolona. Dodatkowo stosowałam płyny wzmacniające, które wcierałam we włosy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 15:44 przez Zuzanna25.

POROST WŁOSÓW!

10 wrz 2010 - 15:16:32

podobno olej rycynowy, ale nie próbowałam
preparaty z skrzypem, pokrzywa - wzmacnia cebulki, jest stosowana na porost włosów
masaże skóry głowy, zeby pobudzić krążenie

http://naturalne.pdg.pl/ <-- polecam

POROST WŁOSÓW!

10 wrz 2010 - 15:42:37

Ja dodatkowo wcierałam płyn Pokrzepol, a patrząc na skład zawiera:
* SKRZYP POLNY - bogaty w krzem uelastycznia i wzmacnia strukturę włosa.
* ROZMARYN LEKARSKI - stymuluje cebulki włosów do wzrostu.
* BRZOZA - działa przeciwzapalnie, wpływa oczyszczająco i odświeżająco nadając włosom połysk i zdrowy wygląd.
* POKRZYWA - zapobiega łupieżowi, tonizuje i wzmacnia cebulki włosów.
* PANTENOL - aktywnie nawilża oraz łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry.

Zastosowanie: przy osłabieniu i wypadaniu włosów.

POROST WŁOSÓW!

10 wrz 2010 - 15:45:26

Ja słyszałam od koleżanki, że bardzo pomaga Henna Treatment Wax, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować. Bardzo proszę o pomoc: http://forum.szafa.pl/10/2323790/2323790/music.html#msg-2323790

POROST WŁOSÓW!

27 paź 2010 - 12:44:13

Cytat
ettelienne
Ja słyszałam od koleżanki, że bardzo pomaga Henna Treatment Wax, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować. Bardzo proszę o pomoc: http://forum.szafa.pl/10/2323790/2323790/music.html#msg-2323790

Zagraniczny wax. Z tego co wiem posiada SLS (Sodium Lauryl Sulphate).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perłowy blond casting loreal