Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 10:45:03

Witam wszystkich:)
Chciałabym was zapytać czy znacie może jakieś sposoby aby włoski rosły szybciej. Wiele osób mówi , że nie da się tego przyspieszyć ale chciałabym poznać wasze opinie , czy macie jakieś swoje dobre, sprawdzone i skuteczne sposoby?:)
Jeśli nie to proszę o podbijanie żeby wątek nie zginął w tłumie:)
HAlo pomocy!;p
Podbijajcie chociaz;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 13:06 przez myjourney.

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:04:44

maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:06:31

tabletki jakies na wloski i czeste szczotkowanie;)

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:07:09

prawda jest taka ze nie da sie przyspieszyc porostu wlosow a ludzie zazywajac takie a nie inne preparaty - wydaje im sie jak kazdemu ze szybciej rosna. Włos rosnie 1 cm na miesaic

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:09:18

Cytat
siehankowa
maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid

A sprawdzałaś może któreś z nich na sobie?:)

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:11:33

Ja zaczęłam używać odżywkę Wax dopiero 1 raz ją nałożyłam , z tego co wiem to nie mam oryginału : / no ale cóż kupiłam ją ze względu że mam dość zniszczone włosy i chciałam je trochę odżywić , podobno ta odżywka działa na cebulki (dlatego niby szybciej rosną) pozdrawiam ;)

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:11:36

ja biore skrzyp wcieram tonik <polecony przez dermatologa> NERIL kupiłam szampon z VICHY za 48 zł biore witaminy... I włosy nie rosna...;/ wiec raczej nie ma jakis specjalnych sposobow... jednym rosna szybko innym nie..:((

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:12:42

Ja też zapuszczam:)
Kup to.Podobno działa:)



POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:18:20

Cytat
myjourney
Cytat
siehankowa
maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid

A sprawdzałaś może któreś z nich na sobie?:)

wypróbowałam wszystkie:)

maske Wax i olej rycynowy stosuję juz od dłuższego czasu:)
co do tabletek Biotyna to zjadłam dwa opakowania ( 2 miesiące) i jutro biegnę po nastepne;)
Revalid używałam tylko przez miesiąc - kupiłam w promocji, teraz niestety brak funduszy więc przerzuciłam się na Biotyne;p

I powiem szczerze, ze albo sobie wmawiam, albo moje włosy faktycznie szybciej rosną:) jeszcze 3 miesiące temu - po niezadowolonej wizycie u fryzjera - nie mogłam związać włosów, bo tak mi je ściachała, dziś czesze już kucyka:))

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:33:08

ja miałam strasznie zniszczone włosy no i podcięłam końcówki (a dla osób zapuszczających włosy każdy centymetr jest na wagę złota:P) i niestety albo mam takie wrażenie, albo tak jest że po tym podcięciu włosy mi po prostu... nie rosną! dlatego też szukam jakiegoś skutecznego sposobu i chyba wypróbuje tą maske WAX bo słyszałam wiele pozytywnych opinii:) moze ktos jeszcze sie wypowie o jakims skutecznym sposobie;>?

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 20:37:56

u mnie wlosy rosna jak szalone, tak samo paznokcie :) gorzej z ich kondycja - bardzo mi wypadaja - ale odkad myje je rzadziej tym mniej ich wypada i tez sie nie przetluszczaja. skrzyp kiedys bralam, ale jak tylko odstawilam na chwile mialam cala szczotke wlosow :( moja tesciowa pije len mielony - na wlosy (nie wiem czy na porost), na paznokcie, na cere i bardzo go sobie chwali. ja jakos nie moge sie przelamac, ale chyba sie przelamie :)

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 23:55:03

Cytat
dorr
ja miałam strasznie zniszczone włosy no i podcięłam końcówki (a dla osób zapuszczających włosy każdy centymetr jest na wagę złota:P) i niestety albo mam takie wrażenie, albo tak jest że po tym podcięciu włosy mi po prostu... nie rosną! dlatego też szukam jakiegoś skutecznego sposobu i chyba wypróbuje tą maske WAX bo słyszałam wiele pozytywnych opinii:) moze ktos jeszcze sie wypowie o jakims skutecznym sposobie;>?

Ja też właśnie podcięłam końcówki a miałam dłuższe włosy i teraz wydaje mi się ze Są krótkie:(
To ja też wypróbuje tą metodę WAX, zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Cytat
siehankowa
Cytat
myjourney
Cytat
siehankowa
maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid

A sprawdzałaś może któreś z nich na sobie?:)

wypróbowałam wszystkie:)

maske Wax i olej rycynowy stosuję juz od dłuższego czasu:)
co do tabletek Biotyna to zjadłam dwa opakowania ( 2 miesiące) i jutro biegnę po nastepne;)
Revalid używałam tylko przez miesiąc - kupiłam w promocji, teraz niestety brak funduszy więc przerzuciłam się na Biotyne;p
A masz może zdjęcia z przed i po?:))
I powiem szczerze, ze albo sobie wmawiam, albo moje włosy faktycznie szybciej rosną:) jeszcze 3 miesiące temu - po niezadowolonej wizycie u fryzjera - nie mogłam związać włosów, bo tak mi je ściachała, dziś czesze już kucyka:))
Cytat
marusia_91
Ja też zapuszczam:)
Kup to.Podobno działa:)

A Ty już to zakupiłaś?:) W jakiej to jest cenie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 23:56 przez myjourney.

POROST WŁOSÓW!

04 sie 2010 - 23:58:29

Tabletki Revalid - mnie na miesiąc rosną 2 cm :)

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 00:00:01

mi bardzo pomogł Wax

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 00:01:20

biotyna:)
pierwsze brałam Ha-Pantoten classic (jedno opakowanie), a teraz przerzuciłam się na zwykłą biotynę (zdrovit ok.8zł) - jest tańsza a efekty takie same albo i lepsze (są bardziej zdrowsze może niż szybciej rosną ale to też ważne, bo miałam zniszczone włosy) - jem już drugie opakowanie:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 00:02 przez karoolinka1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy uda mi się? :(