Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 16:10:12

capivit piekne wlosy.

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 16:23:39

Mi pomogła maseczka WAX, jestem w 100% z niej zadowolona. Stosuję od pół roku, średnio 2-3 razy w tyg. i włosy po pierwsze są gęste, a po drugie rosną szybciej, ale trzeba pamiętać o podcinaniu suchych końcówek. Jeden centymetr mniej nie zbawia, a poza tym włosom szybko przybędzie kolejnych 2-3cm.

No i jeszcze piję herbatę ze skrzypu lub pokrzywy, którą?...to akurat zależy od humoru i ochoty. Mi generalnie smakują takie ziółka więc nie mam problemu z tym xdd

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 16:28:58

Cytat
marusia_91
Ja też zapuszczam:)
Kup to.Podobno działa:)
To nie przyspiesza porostu włosów ale je wzmacnia. ;P

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 19:40:45

Cytat
muzyn
heh, muszę wypróbować coś z waszych propozycji, bo mi też bardzo powoli rosną włosy :/ od kwietnia urosły może ze 2 cm:(

Wow, naprawdę tylko dwa?
Mnie fryzjerka zepsuła fryzurkę w czerwcu i miałam do szyi... Teraz podrosły to jeszcze z 1,5 cm to będą prawie do ramion..

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 14:28:26

Cytat
majenusia
gdzie można kupić wax-a?

W aptece bez problemu dostaniesz.
Co do porostu włosów to warto masować skórę głowy podczas mycia to pobudzi krążenie. Trzeba pamiętać o tym, aby nie szczotkować mokrych włosów bo to je bardzo osłabia i wyrywa. Dostarczaj witamin A, B, C, A przede wszystkim E.

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 21:48:11

Ja probowalam WAXA do wlosow brazowych,Maseczki wlasnej roboty : olejek rycynowy, zoltko,nafta, robilam pukanki z nafty ,Maski z Avocado, pukanka z pokrzywy,oj tabletek to chyba z 5 rodzajow...iii wlosy mi prawie w ogole nie podrosly... natomiast mojej kolezance ktora nie robi nic rosna jak szalone... ma juz do pasa a mialysmy taka sama dlugosc.. wiec wydaje mi sie ze te wszystkie tabletki,maseczki nic nie dadza na porost tylko na wzmocnienie... albo na moje nic poprostu nie dziala;/

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 21:51:48

Cytat
siehankowa
maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid



Wax jest super... ale właściwie nie daje aż tak dużo przy poroście...

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 21:55:28

Ja stosowalam Wax ale mi nic niedal poza tym ze wlosy byly jak by bardziej grube...blyszczace,,,;/

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 22:03:15

a ktory dokladnie ten wax dajcie fote i wcierac go tylko w skore czy we wlosy tez?

POROST WŁOSÓW!

07 wrz 2010 - 22:06:07

Ja nie mam takiego problemu, bo mam długie włosy :) wyglądają dobrze, ale co z tego.... od 3 lat prostuje je codziennie, tak się przyzwyczaiłam (nałóg!). Nie są w najlepszej kondycji, wypadają i łamią się. A żeby mieć dłuższe włosy, trzeba po prostu je zapuszczać i mieć w tym dużo cierpliwości :)

POROST WŁOSÓW!

08 wrz 2010 - 10:31:12

Ja kupiłam sobie z garniera niryl uzywala któras co o nim sadzicie?

POROST WŁOSÓW!

08 wrz 2010 - 10:35:49

pilfood - rewelacja :D

POROST WŁOSÓW!

09 wrz 2010 - 21:47:56

naturalnym i skutecznym sposobem jest wcieranie czosnku, lub cebuli we włosy, serio. :)

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

09 wrz 2010 - 21:51:17

Ja dzis zakupilam dobry szampon Vichy;D i odzywke sayoss...
a tak sobie mysle... jak sie bierze tabletki na wlosy, to przeciez one na calym ciele sie wzmacniaja...
a tak sobie mysle... jak sie bierze tabletki na wlosy, to przeciez one na calym ciele sie wzmacniaja...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-09 21:52 przez asiuniaaa88.

POROST WŁOSÓW!

09 wrz 2010 - 21:54:41

jak ja bym chciała żeby mi tak szybkoo urosły takie długaśne...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepsze mleczko wygładzające do włosów?