Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

i co z tymi fotkami :) Twoja polishka jak mozesz to tez :)

Cytat
oleczka089
i co z tymi fotkami :) Twoja polishka jak mozesz to tez :)

nie mam aktualnych fot w nowym kolorze, ale postaram się zrobić i dodać

dziewczyny tak zachwalalyscie kolor a zadna fotki nie chce wrzucic ;/

Ja 3 tyg temu uzyłam loreal farba kosztuje 30 zl a wczoraj uzyłam joanny 1000 razy lepszy efekt Polecam

dziś kupiłam tą farbę a raczej dwie bo mam włosy do ramion i dosyć grube aż jestem ciekawa efektu ,obym była zadowolona tak jak Wy:)

No i jak lawerna? Chyba też się skuszę , fajnie, że można sie dzielić wrażeniami na temat kosmetyków w tak prosty sposób

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

nie chcę Cię rozczarować ale farby z joanny schodzą już po dwóch trzech myciach

Cytat
sylwiana61
to prawda świetny daje kolor-ale po drugim trzecim myciu juz nie bedzie taki super-wiem bo sama jej używałam.

Dokładnie tak ! Też używałam wtedy, gdy nie dostałam nigdzie mojego Garniera. Efekt po Joannie jest ładny, nie niszczy włosów - prawda! Ale żółkną po 2-3 myciu ;p niestety..
Doiero wczoraj usunełam tę żółc którą zrobiła mi Joanna.

SUPER FARBA!! farbuję nią od ponad dwóch lat! jest świetna, zero efektu żółci. najpiekniejszy odcien blondu - potwierdzila to nawet kobieta z Joanny (znajoma). POLECAM GORĄCO :))))

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 1/5

kolor szybko sie zmywa

Z Joanny używam koloru rudego "płomienna iskra" czy jakoś tak, i jako jedyna farba nie zmywa sie, nie blaknie itp, w przeciwieństwie do innych poczynając od fryzjerskich po te z najwyższej półki. Polecam te farby

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 1/5

wszystkie te tanie farby mają bardzo dużo środków chemicznych w swoim składzie, np bardzo dużą ilość amoniaku dlatego blondy się rozjaśniaj
nie mają żadnych właściwości pielęgnacyjnych
ogólnie nie polecam

bardzo dobrą i "zdrową" farbą jest LUO COLOR z L'OREALA mieszana z właściwą proporcją wody 7,5 % z tej serii

Uzywam jej od kilku lat,wcale sie nie zmywa po trzech myciach ,poniewaz jest na slabym rozjasniaczu,moze lekko stracic polysk, ale od tego sa dobrze dobrane szampony do mycia ,zeby dalej wlosy lsnily. Ja i tak maluje 2x/msc, poniewaz bardzo szybko rosna mi wlosy,to moje utrapienie, wiec nie widze zadnej roznicy w kolorze,ciagle ten sam. Rowniez polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co powiecie o mojej nowej fryzuurze? ;>