Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

51 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ta Twoja fotka to po użyciu tej farby z joanny czy z palette?

ja malowalam ta farba tylko ze na rudo i kolor zmyl sie bardzo szybciutko:(

macie jakies fotki jak wygladacie w tym kolorku ? Bo ja farbuje albo u fryzjera albo Lorealem

Ja kilka razy użyłam farby z Joanny ale ogólnie nie polecam mimo,ze cena jest niska.Farba szybko się zmywa,włosy po niej są sianowate, pozbawione połysku.No i na moje długie włosy musiałam kupić 3 tubki,także cenowo wcale tak tanio nie wychodzi,bo jeszcze na dodatek częściej trzeba farbować.

O jej. Ja mam ogromny uraz do tej farby. Zawsze przesadnie dbałam o włosy i ktoś polecił mi właśnie tą farbę, bodajże kolor 'palona kawa'... Moje włosy były strasznie! Do tej pory nie mogę ich doprowadzić do stanu przed farbą, a malowałam ok. pół roku temu :(
Warto wydać troszkę więcej, szczególnie na farbę. Wiem to z autopsji, niestety :(

Joannna jest bardzo fajna bo nie trzeba jakoś specjalnie rozjaśniac włosów ( z brązu wyszedł mi rudy) , ale strasznie szybko się zmywa i włosy są nijakie :( ja tak miałam... ale polecam mimo to :)

Cytat
sauria80
Joanna ma fajne kosmetyki! Np peelingi w malych opakowaniach :D Stawiajmy na to co polskie ;)

Uwielbiam te peelingi ;D Są rewelacyjne :D

Farbuje ta farbą włosy mojej mamy i jest b.dobra, nie zmywa sie po drugim razie ;)
I nie niszczy włosów tak bardzo jak farby z np. Palette.
Sama nie farbuje włosów z różnych przyczyn ;]

widze, że zdania na temat farb są podzielone. Myślę że te niszczenie zależy od struktury naszego włosa, bo niektóre nie polecają palette a ja uważam że jest dobra i moje włosy po niej były ładne.

Moja fryzjerka mówiła, że zmywa się baaardzo szybko ;)

ja akurat jestem kruczkiem ale tez farbowalam joanną i tez polecam, jednak nie ma to jak farba bez amoniaku której uzywam aktualnie :)

świetna jest ta farba, również mam ją na włosach i cud :)
tyle że farbowałam 3 tygodnie temu a nawet nie całe i mam cholerne odrosty :)
polecam i podbijam ;*

to wezcie dajcie fote jak kolorek wyglada na wloskach:)

jeszcze 2 dni temu bylam jasną blondynką, farbowałam zawsze matrixem, więc niewiem jak Joanna, ale super, że wreszcie w domowych warunkach można mieć ładny blond:)Teraz spróbowałam farby artego i jestem zadowolona także również je polecam!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plączące się włosy