Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

31 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIEWCZYNKI...
Właśnie dzisiaj poprosiłam mamę o zafarbowanie mi włosków nowo zakupioną farbą za jedyne 5,99!! efekt - piękny.platynowy odcień blondu bez nadmiernego "spalania włosów" rozjaśniaczem i bez efektu "żółci" .
Kochane,jestem zachwycona tą farbą!! swoje włoski mam mysi blond (fuuuuu ;PPP) a więc odkąd pamiętam rozjaśniałam je do jasnego blondu rozjaśniaczem z Joanny - no niestety,ale rozjaśniacz bardzo osłabia strukturę włosa- jest po prostu silny a więc w efekcie moje włosy z farbowania na farbowanie osłabiały sie a wiec wypadały oraz "sypały" się skruszone silnym amoniakiem jaki zawarty jest w rozjaśniaczu.W końcu siostra zadzwoniła mi że znalazła fenomenalną farbę - nie wierzyłam,ale postanowiłam spróbować i jestem prze szczęśliwa że w końcu mogę sobie odrosty potraktować czymś "lżejszym" :) a kolor BEZ PORÓWNANIA z rozjaśniaczem - naturalny...platynowy... nic tylko się cieszyć ;P zawsze myłam włoski "fioletowym szamponem" aby wytępić żółć z rozjaśniaca teraz mogę ten szampon wyrzucić do śmieci :) same w obie mają platynę i nic im już nie trzeba .
Chciałam po prostu poinformować szafowiczki że taka fajna farbka istnieje i SZCZERZE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM :)

SZLACHETNA PERŁA NR.212

pozdrawiam wszystkie blondyneczki i szatyneczki..... i rudaśne i kruczo czarniaste heheheh
ale jestem happy z tego efektu ;PPPPP postaram sie pstrynąć jakieś foto i później dołączę :*

hello ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-25 21:49 przez Laura222bytom.

to prawda świetny daje kolor-ale po drugim trzecim myciu juz nie bedzie taki super-wiem bo sama jej używałam.

świetna jest.Sama ją używam od dłuższego czasu;)

Też polecam, jednak szybko się zmywa. Lepszy srebrny pył z tej serii, kolor trwalszy.

uzywam tej farby od lat...ale w innym ,ciemnym odcieniu:)Polecam

a ja wam napisze moje drogie, że te najtańsze farby są właśnie najlepsze. używałam już wszystkich w większosci kolorach. joanna i jesce pewna forma z tych najtańszych ale nie pamiętam nazwy okazały się najlepsze.

tak świetna do drugiego mycia - wiem z doświadczenia.

Ten kolor i ta farba jest świetna ,ja bardzo długo farbowałam nią włosy i przerabiając wiele farb różnych marek i w różnych cenach powiem z czystym sumieniem że jest jedną z najlepszych a cena to już sama rewelacja

Farbuje nią już od roku i nie zauważyłam żeby po myciu kolor się zmywał czy coś.Może na innych włosach inaczej się ``trzyma`` ;P

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna ma fajne kosmetyki! Np peelingi w malych opakowaniach :D Stawiajmy na to co polskie ;)

a ja ostatnio próbowałam z SAYOS mroźny blond.
Również jestem baaaardzo zadowolona.
Pomysle nad ta Joanna:)

wstawisz swoje foto?? bo zdjeciom z opakkowania nie wierze zawsze wychodzi inny

ja też farbuje tą farbą, tyle że na rudo i tez jestem zadowolona bo naprawdę kolor nie dość ze ładny to w porównaniu do innych świetnie się trzyma, wiec tez polecam:)

raz jej użyłam,kolor fajny ale szybko się zmywa ,także pozostaje wierna palette rozświetlony popielaty blond A10
tak to wyglada,nie zaracajcie uwagi na wyraz twarzy ,chodzi mi o kolor ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślubne fryzury...