Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIEWCZYNKI...
Właśnie dzisiaj poprosiłam mamę o zafarbowanie mi włosków nowo zakupioną farbą za jedyne 5,99!! efekt - piękny.platynowy odcień blondu bez nadmiernego "spalania włosów" rozjaśniaczem i bez efektu "żółci" .
Kochane,jestem zachwycona tą farbą!! swoje włoski mam mysi blond (fuuuuu ;PPP) a więc odkąd pamiętam rozjaśniałam je do jasnego blondu rozjaśniaczem z Joanny - no niestety,ale rozjaśniacz bardzo osłabia strukturę włosa- jest po prostu silny a więc w efekcie moje włosy z farbowania na farbowanie osłabiały sie a wiec wypadały oraz "sypały" się skruszone silnym amoniakiem jaki zawarty jest w rozjaśniaczu.W końcu siostra zadzwoniła mi że znalazła fenomenalną farbę - nie wierzyłam,ale postanowiłam spróbować i jestem prze szczęśliwa że w końcu mogę sobie odrosty potraktować czymś "lżejszym" :) a kolor BEZ PORÓWNANIA z rozjaśniaczem - naturalny...platynowy... nic tylko się cieszyć ;P zawsze myłam włoski "fioletowym szamponem" aby wytępić żółć z rozjaśniaca teraz mogę ten szampon wyrzucić do śmieci :) same w obie mają platynę i nic im już nie trzeba .
Chciałam po prostu poinformować szafowiczki że taka fajna farbka istnieje i SZCZERZE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM :)

SZLACHETNA PERŁA NR.212

pozdrawiam wszystkie blondyneczki i szatyneczki..... i rudaśne i kruczo czarniaste heheheh
ale jestem happy z tego efektu ;PPPPP postaram sie pstrynąć jakieś foto i później dołączę :*

hello ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-25 21:49 przez Laura222bytom.

to prawda świetny daje kolor-ale po drugim trzecim myciu juz nie bedzie taki super-wiem bo sama jej używałam.

świetna jest.Sama ją używam od dłuższego czasu;)

Też polecam, jednak szybko się zmywa. Lepszy srebrny pył z tej serii, kolor trwalszy.

uzywam tej farby od lat...ale w innym ,ciemnym odcieniu:)Polecam

a ja wam napisze moje drogie, że te najtańsze farby są właśnie najlepsze. używałam już wszystkich w większosci kolorach. joanna i jesce pewna forma z tych najtańszych ale nie pamiętam nazwy okazały się najlepsze.

tak świetna do drugiego mycia - wiem z doświadczenia.

Ten kolor i ta farba jest świetna ,ja bardzo długo farbowałam nią włosy i przerabiając wiele farb różnych marek i w różnych cenach powiem z czystym sumieniem że jest jedną z najlepszych a cena to już sama rewelacja

Farbuje nią już od roku i nie zauważyłam żeby po myciu kolor się zmywał czy coś.Może na innych włosach inaczej się ``trzyma`` ;P

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna ma fajne kosmetyki! Np peelingi w malych opakowaniach :D Stawiajmy na to co polskie ;)

a ja ostatnio próbowałam z SAYOS mroźny blond.
Również jestem baaaardzo zadowolona.
Pomysle nad ta Joanna:)

wstawisz swoje foto?? bo zdjeciom z opakkowania nie wierze zawsze wychodzi inny

ja też farbuje tą farbą, tyle że na rudo i tez jestem zadowolona bo naprawdę kolor nie dość ze ładny to w porównaniu do innych świetnie się trzyma, wiec tez polecam:)

raz jej użyłam,kolor fajny ale szybko się zmywa ,także pozostaje wierna palette rozświetlony popielaty blond A10
tak to wyglada,nie zaracajcie uwagi na wyraz twarzy ,chodzi mi o kolor ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślubne fryzury...