Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

23 minut temu

Budowa domu

27 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styling włosów

10 lip 2010 - 18:51:50

Cześć. Co to jest tak naprawdę styling włosów? Słyszałam, że nie jest aż tak mocny jak trwała i mniej niszczy włosy. Mam włosy do pasa czy wyjdzie? Czy bardzo zniszczą mi się włosy? Może któraś z was już miała taką fryzurkę i może coś poradzić. I czy używa się potem jakiś specjalnych preparatów do utrzymania fryzurki?
Z góry dzięki za porady!

styling włosów

10 lip 2010 - 18:57:52

poczytaj na innych forach, pelno tego jest ;p jakas osoba pisala ze trzeba miec wlosy co najwyzej do ramion bo inaczej sa za ciezke..

styling włosów

10 lip 2010 - 19:05:16

Ja miałam kilka razy na dość krótkie włosy. To taki nowoczesniejszy płyn do trwałej w formie pianki.Fryzjer spryskuje nią nawinięte wczesniej na wałki włosy, po kilkunastu minutach również tak jak w przypadku tradycyjnej trwałej nakłada utrwalacz. Tak samo niszczy włosy. Efekt miał być na 6-8 tygodni. W rezultacie zostaje na włosach dopoki nie odrosną. Najgorsze są odrosty, bo wtedy włosy sa przyklapnięte u nasady, a końcówki niestety juz zniszczone.Na początku włosy są fajne, zwłaszcza pod modelowanie na okrągłej szczotce.

styling włosów

10 lip 2010 - 19:10:26

chodzi o te prostowanie? to wiuem ze trwala niszczy wlosy ale keratynowa metoda ich nie niszczymy

styling włosów

22 paź 2010 - 09:26:38

A nie lepiej zadbać o włosy, żeby wyglądały dobrze w naturalnej postaci? Styling bardzo je zniszczy, a dodatkowo każda z nas dokłada coś od siebie przez złą pielęgnację. Warto trochę poczytać na ten temat http://www.teraz-zdrowie.pl/10-najwiekszych-bledow-popelnianych-przy-pielegnacji-wlosow/ zanim zacznie się eksperymentować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opaska-- czy pasuje???