Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Otwarcie sklepu online

32 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 21:53:14

Hej dziewczyny!
Chciałabym rozjaśnić sobie włosy o kilka tonów ale bez farb itp. raczej w bardziej "naturalny" i zdrowy sposób. I tu pojawia się pytanie jak to zrobić? Próbowałam już z moczeniu włosów w soku z cytryny i wyjściu na słońce, stosuję także szmpon dla blondynek z Garniera z rumiankiem i miodem. Może któraś stosowała podobne zabiegi i mogłaby polecić mi jakiś sprawdzony sposób. W najbliższym czasie planuję zakupić rumianek w aptece aby także w nim płukać włosy ale nie wiem jakie są skutki takich zabiegów, czy jest szansa, że mi się rozjaśnią włosy, ile czasu na to potrzeba? Słyszałam też o wywarze z rabarbaru, wiecie może jaka jest jego skuteczność? Wody utlenionej wolałabym nie stosować bo bardzo niszczy włosy, a nie o to mi chodzi, Jeśli możecie to podajcie jakieś przepisy na taką miksturę;p Z góry dzięki;)
Zamieszczam zdjęcia na których widać kolor moich włosów, dodam, że kolor nigdy nie był zmieniany.



Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 21:56:02

o kilka tonów bez farb ?
moim zdaniem nie da się tak .. próbowałam też, ale nie ma takiego sposobu .
mogą być ewentualnie jaśniejsze o jeden góra dwa tony pasemka .

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 22:04:48

trochę może pomóc odzywka do wosów blond wax ;) ja używam i mam wrazenie ze są trochę jasniejsze ;) ak używałam do włosów ciemnych to byly ciemniejsze, naprawdę;)

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 22:00:29

kap sie w slonej wodzie czyli w morzu :)

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 22:10:46

a tak woguel to amsz anturalny kolor wlosow czy farbowane? nawet jesli uda ci sie rozjanisc takimi spodobami to wlosy od tych zabiegow beda bardziej zniszczone niz po farbie jak sie bedziesz wystawiala z wlosami na slonce zeby je rozjasnic. MOim zdaniem przesadzasz, rozjasniac rozjasniaczem okej ale jak masz anturalne i farba to farby juz prawie wcale nei niszcza wlosow

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 22:06:35

Cytat
aasieeq
trochę może pomóc odzywka do wosów blond wax ;) ja używam i mam wrazenie ze są trochę jasniejsze ;) ak używałam do włosów ciemnych to byly ciemniejsze, naprawdę;)

Też właśnie słyszałam o tej odżywce.;) Gdzie ją można kupić, w aptece?

Rozjaśnianie włosów u brunetki

09 lip 2010 - 22:09:32

ja tez kombinowałam z tym rozjasnianiem i jedyne co mogla zrobic jak mi bardzo dobry niemiecki fryzjer powiedzial to poprostu potraktowac je rozjasniaczem a pozniej nałozyc na nie jakas odzywcza farbe z jasniejszym tonem. i faktycznie. zrobil mi balejaz na calych wlosach z rozjasniacza a pozniej pomalował jasno czkoladowa farba super teraz efekt :) niestety nie mam zdjec. aaa i wlosy sie nie zniszyczy a kolor byl ciut ciemniejszy od Twojego. :P

Pozdrawiam.

Rozjaśnianie włosów u brunetki

10 lip 2010 - 12:22:58

Zabka211 To jest mój naturalny kolor włosów. Jakoś boję się używać rozjaśniacza, nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie.

Rozjaśnianie włosów u brunetki

10 lip 2010 - 12:28:24

Sok z cytryny? A czy to nie niszczy jeszcze bardziej włosów?

Rozjaśnianie włosów u brunetki

10 lip 2010 - 21:36:28

Cytat
kasiula2
Sok z cytryny? A czy to nie niszczy jeszcze bardziej włosów?
Wysusza ale jak używam maseczki to chyba się regenerują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

styling włosów