Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rude włosy

30 maj 2010 - 12:39:04

Mam prośbę,czy któraś z Was może polecić farbę do włosów,która daje ładny,jasny rudy kolor.Zaznaczam,że nie chodzi mi o odcień czerwony,rubinowy czy kasztanowy ale o głęboki prawdziwy rudy.Zawsza farbowałam włosy u fryzjera ale koszt jest zbyt drogi i chciałabym spróbowć sama.Może ktoś pomoże?

rude włosy

30 maj 2010 - 12:39:58

o właśnie:) ja kilka razy farbowałam i mi czerwony wychodził, czy coś takiego,hehe podbijam

rude włosy

30 maj 2010 - 12:41:10

ja doszłam do takich poprzez dekoloryzację z czarnego i rozjaśnianie. :P

rude włosy

30 maj 2010 - 12:42:16

hmmm.nie mam czarnych:)

rude włosy

30 maj 2010 - 12:43:28

ja używam loreala intensywna miedz :)

rude włosy

30 maj 2010 - 12:45:06

Cytat
michalina013
ja doszłam do takich poprzez dekoloryzację z czarnego i rozjaśnianie. :P
ja również

rude włosy

30 maj 2010 - 12:44:21

Cytat
ankabarmanka
Mam prośbę,czy któraś z Was może polecić farbę do włosów,która daje ładny,jasny rudy kolor.Zaznaczam,że nie chodzi mi o odcień czerwony,rubinowy czy kasztanowy ale o głęboki prawdziwy rudy.Zawsza farbowałam włosy u fryzjera ale koszt jest zbyt drogi i chciałabym spróbowć sama.Może ktoś pomoże?

Moja mama ma taki kolor. od paru lat miesza dwie farby.. Każdy się jej pyta jaki to odcień ale ona nikomu nie chce zdradzić.. nawet swoim przyjaciółkom.. jeżeli będziesz zainteresowana nadal to podpatrze u mamy te jej farby

rude włosy

30 maj 2010 - 12:51:30

ja mam mocny jasny rudy, a mam go przez to że kiedyś kilka razy farbowałam włosy szamponem koloryzującym rudym potem zafarbowałam na blond i byłam jak pomarańczka, więc dała na to jeszcze szampon brąz i jestem rudzielec :)

rude włosy

30 maj 2010 - 12:51:50

Ja mam naturalnie dość ciemne brązowe włosy.
A teraz farbuje na rudo.
Za pierwszym razem jak robiłam to taką farbą, która trochę w blond wchodziła. Dużej zmiany nie było widać, ale włosy się rozjaśniły. A po 2 - 3 tygodniach nałożyłam palette XXL - płomienny feniks.
Farba polecona przez moją bratową. I ja też ją polecam. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli potrzymasz ją troszkę dłużej na włosach niż w instrukcji kolor będzie na prawdę fajny. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać zdjęcia mojego koloru. Jak tak to napisz na priv.
W każdym razie jeśli masz ciemne włosy to jasny rudy tak od razu ciężko będzie uzyskać. Dlatego najlepiej za pierwszym razem jest rozjaśnić o kilka tonów - albo inną farbą, albo rozjaśniaczem (tylko z tym nie przesadzać, bo jak za dużo to niszczy włosy).

rude włosy

30 maj 2010 - 12:55:07

bardzo rzadko udaje się samemu zafarbiwac na prawdziwy rudy odcien...ja farbuje sie od...hmm 7 lat i dopiero ostatnio wyszeł mi taki jaki chciłam. Moge ci polecić dwie fary. Jedna to loreal feria preference 74 mango-intensywna miedź...ale ona jest strasznie droga...i ostatnio z braku laku kupiłam joanne płomienną iskrę...w sumie dwie...jedna kosztowała 5 zł, i taki sam efekt :) bardzo mi się podoba :) więc mimo początkowej niechęci moge ją polecić :)

rude włosy

30 maj 2010 - 12:55:45

Ja od jakiegoś czasu stosuje farbę Loreal Exellence Creme odcień blond miedziano złocisty( nr chyba 7.43) i na moim naturalnym jasnym brązie wychodzą piękne rude włoski;) Jestem mega zadowolona;)
Kolor który wychodzi to właśnie prawdziwy, jasny rudy;) Oczywiście pewnie wszystko zależy od twojego naturalnego koloru, ale jak masz blond, ciemny blond bądź jasny brąz, to myślę że wyjdzie ci świetnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-30 12:57 przez dora82.

rude włosy

30 maj 2010 - 12:58:59

a nie macie gdzies okazji kupic farby w hurtowni fyzjerskiej? Moja mama kupuje profesjonlne farby ce-ce i farbują naprawde bardzo dobrze, nie palą włosów, nie niszczą, kolor idealny jak na próbce, kryją równo.. Naprawde polecam , jak macie możliwość to kupujcie.. Możecie sobie w domu zafundować koloryzacje jak u fryzjera

rude włosy

30 maj 2010 - 13:08:30

ja używam farbę JOANNY - płomienna iskra... farba bardzo tania - 6zł kosztuje, ale nie widzę żadnej różnicy z tym, niby wella, co w salonie fryzjerskim używają!

i powiedzcie mi dziewczyny... zawsze miałam właśnie taki jasny rudy, ale ostatnio eksperymentowałam i mam obecnie rudy rubinowy, wpadający w czerwień - bordo :/ powiedzcie jak nałożę teraz na ten rubinowy jasny miedziany rudy to wyjdzie mi jasny?!? a wolałabym sama, nie w salonie bo jednak wolę zapłacić 30-40zł za farbę niż 160zł ...

rude włosy

30 maj 2010 - 13:11:33

pare dni temu rozjaśniałam ciemny brąz, i na rozjaśnione włosy położyłam u fryzjera odcień TABAC, wyszedł taki ładny, iedziany rudy, bez czerwieni :)

rude włosy

30 maj 2010 - 13:17:37

bursztynowy blond z loreala ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lokówka 38 mm Babyliss