Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy zwykłe farbowanie włosów niszczy je? Bo słyszałam że tylko np. rozjaśnianie (to wiem że bardzo niszczy). Ja mam taki najzwyklejszy kolor i mam go już dosyć. A jak widzę u kogoś kto ma farbowane włosy to ten kolor wydaje mi się taki jakiś żywszy bardziej lśniący. Chciałabym jakiś odcień rudego, bo mam ogólnie bardzo bladą skórę i myślę że mi będzie pasowało:) tylko boję się że przez to będę miała zniszczone.

no wiadomo że trochę Ci się zniszczą - ale bez przesady, a farba nada włosom blask i połysk, więc moim zdaniem warto :)

każdy zabieg na włosach je niszczy, jednak koloryzacja bez uzycia rozjasniacza jest mniej szkodliwa, a jak będziesz dbać o włosy to bedą piekne i zdrowe ;]

a jakich kosmetyków używacie żeby o nie dbać?:)

Bez przesady, koloryzajcja przeprowadzona w zakladzie fryzjerskim nie zniszczy Ci wloskow. Malo tego, nawet rozjasnianie umiejetnie przeprowadzone nie sprawi ze beda znieszczone! Wiem co mowie, pierwszye farbowanie przeszlam w 8 klasie szkoly posdtawowej :) Wtedy tylko szmponetka, ale teraz bez farby na wloskach czulabym sie jak szra myszka :) Chociaz osobiscie znam dziewczyny ktore sa po 30 i nigdy nie zmienialy koloru wlosów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inneov tabletki na włosy