Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Parowe nawilżanie włosów

13 mar 2010 - 22:04:19

Czy z któraś z was robiła sobie taki zabieg w salonie i czy przynosi on rzeczywiscie efekty?

Parowe nawilżanie włosów

13 mar 2010 - 22:18:13

tez jestem ciekawa..

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 11:48:23

Nikt nic nie wie na ten tamat?

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 2/5

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 11:51:17

ja robilam:) szczerze na poczatku do 1 mycia mialam super lsniace gladkie wlosy. ale z czasem ich stan troche sie pogorszyl. chociaz nie jest tak zle jak bylo:) przestaly tak tragicznie wypadac i to plus. no i nie kudłaczą sie tak jak na początku po umyciu.

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 11:51:18

zastanawiam sie wlasnie nad tym podobno efekty sa fajne a wystarczy chodzic raz w miesiacu

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 11:56:07

Ktoś jeszcze?

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 11:57:47

podobne efekty uzyskasz wchodząc z waxem do sauny parowej

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 12:02:15

ja robie to regularnie. Włosy są miękkie, pięknie się błyszczą (oczywiście efekt specjalnych nabłyszczaczy po nawilżaniu których w domu nie mamy a nie samego nawilżania), co prawda szybciej się przetłuszczają ale jednak są bardziej nawilżone. Mitem ejst że poprzez nawilżanie włosy mnie wypadają!
Domowe sposoby na nawilżanie. Myjemy włosy, nakładamy maseczke odżywczą lub nawilżającą (jak najbardziej może być wax) dajemy czepek lub reklamówke :Pna włosach robimy torban z ciepłego ręcznika i podgrzewamy głowe suszarką z ciepłym nawiewem :)

Jesli chodzi o nawilżanie u fryzjerki kosztuje to w granicach 18-25 zł (u mojej 25) ale warto zrobić chociażby raz w miesiącu. Poprawimy sobie nie tylko kondycje włosa ale i samopoczucie :)

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 12:05:07

Ciekawe to całkiem jest ;). Chętnie wypróbuję to kiedyś ;P.

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 12:15:10

hehe pamioetam jak pojechalam do Kołobrzegu na wakacje i poszlam sie obciac do salonu Keraste :D obcinal mnie smieszny pan fryzjer istny artysta brakowalo mu tylko pędzla i palety mial wlosy do ramion i mega lysine jakby mu ktos przejechal papierem sciernym przez srodek głowy :) ale to nie wazne :) myje mi glow ei mowi czy jakas maseczke nałożyc a ja mowie dobra moze byc no i wyobrazcie sobie jakie oczy zrobilam kiedy pytalam sie ile place a on ze 30zl ciecie + 50zl maseczka !!! haha zamurowalo mnie ale co tam , dobrze ze mialam przy sobie 100zl , dodam ze to by 1 fryzjer ktory mi nie wyprostowal wlosow po cieciu tylko powiedzial ze mam nie prostowac !! :) nalozyl mi miliard jakios wygladzaczy ktore nic nei dalu i i tak mialam takie falowano - proste wlosy :)

chyba fajne to nawilzanie parowe tez moze pojde , a poki co zrobie sobie waxa :)

zweryfikowana
Posty: 506
Ostrzeżenia: 3/5

Parowe nawilżanie włosów

14 mar 2010 - 12:15:21

ile kosztuje taki zabieg ??

Parowe nawilżanie włosów

15 mar 2010 - 11:55:43

Właśnie może sie ktos orientuje jaka cena, jak zdążę dziś po pracy pójdę się spytać o koszt.

Parowe nawilżanie włosów

15 mar 2010 - 12:05:40

Ja sobie nawilżam włosy za każdym razem po umyciu (myje co dwa dni, czyli w ciągu tyg. myję włosy ok. 3 razy). Jednego dnia maseczką + szamponem nawilżajacym z Avonu (nieb. seria Advance techniques), przy kolejnym myciu maseczka WAX a przy 3 myciu zastosuję naftę bądź nic... Za każdym razem używam też wody brzozowej po umyciu i nie suszę ich suszarką/prostuję :) Wg mnie moje włosy są nawilżone - nie mam siana na głowie ;)

Parowe nawilżanie włosów

15 mar 2010 - 12:10:26

A moje są tak przesuszone,ze sama juz nie wiem co robic, stosuje juz różne maski, jedwabie, nafty , maseczki własnej roboty itp. i efekty takie sobie,mam siano,włosów nie susze suszarką,a prostuje od czasu do czasu :( i nie farbuje włosów

Parowe nawilżanie włosów

01 wrz 2012 - 14:04:30

ja wlasnie tez zamierzam pojsc na saune,koszt 25 35 zl zalezy w jakim zakladzie,wlasnie nawilza i regeneruje lamliwe i wysuszone wlosy,zobacze efekt i dam znac ,,,napewno efekt bedzie po 4 5 saunie ,ale sprobowac zawsze mozna,,,odezwe sie,pozdr

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszynka do farbowania włosów