Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam mam pytanko czy ktos z was moze farbował włosy właśnie tą farbą bo zamierzam ja kupic ale boje sie ze wyjdzie jakas marchewka lub cos pod czerwone . jesli macie jakies zdjecia wloskow z tym kolorem to proszę o zamieszczenie .



zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

na różnych włosach różne odcienie wyjdą. wklej swoje zdjęcie ;]

ja teraz mam wlosy zrobione słonecznym miodem :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Jak blond może wyjść czerwony?!? Przede wszystkim jesli chcesz rozjaśnic włosy to Casting nie rozjaśnia, to preparat bez amoniaku, który nadaje połysk i przyciemnia włosy.

Myślę, że wyjdzie ci taki jak na zdjęciu.
tzn na opakowaniu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-11 12:47 przez dora82.

Włosy są rude przy ciemnych włosach blond, i spiera się po dwóch czy trzech myciach jest bez amoniaku więc nie kupuj tego badziewia jestem żywym przykładem ,tej samej farby.

Ja jeszcze niedawno uzywalam Farby z tej samej firmy ale bursztynowy blond i wlasnie bardzo bylam zniej zadowolona i strasznie podobal mi sie kolor ale od 2 miesiecy nigdzie nie moge znalezc tej farby na internecie tez szukalam i nie ma . Dlatego szukam cos podobnego do tego bursztynowego blondu bo wyszedl taki jasny rudy ale wlasnie nie marchewka.

Chyba sobie w poniedziałek kupię tą farbę i zobaczę co wyjdzie, aktualnie mam włosy rozjaśnione, więc nie będę musiała eksperymentować, dam cynk co wyjdzie. :D:D
A czy Ty już używałaś tego kremu bez amoniaku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-19 09:54 przez sromotnik.

witam was dziewczyny a bląd 500 z tej samej firmy na jasnych pasemkach jak wyjdzie?

Dziewczyny uważajcie na tą farbę, właśnie dzisiaj ją użyłam na rozjaśnionych włosach blond i .... wyszły włosy brązowe, nic a nic z rudych nie mają !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-26 17:49 przez sromotnik.

ja dzisiaj zrobiłam syoss - miodowy blond, na opakowaniu jest o wiele jaśniejszy niż ten, który Ty pokazałaś. wyszedł mi taki jak na opakowaniu, ale właśnie chciałabym mieć intensywniejszy - taki, jaki Ty wkleiłaś. więc następnym razem zrobię loreal ;)

Witam Was dziewczynki:) mam pytanko czy ta farba moglabym pomalowac wlosy gdzie wczesniej polozylam jesienny lisc z joanny:/ i kolor wyszedl mi zbyt ciemny i nie wiem co zrobic by go troche rozjasnic a ten na opakowaniu jest sliczny.... napiszcie cos kochane dzieki i pozdrawiam

Hej:)
Ten kolorek jes śliczny.
mam teraz ciemne włoski no w miare bo z blondu pomalowałam na orzech laskowy i zastanawiam się jaki kolorek yszedłby gdybym nałożyła ten. Napewno wiem,że to dobra firma bo sprawdziłam,ale jaki kolor wyjdzie na ciemnych.
Marze o takim jasnym brązie coś w podobie

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 8/5

Dziewczyny rejestrujcie sie na Shinybox i zdobywajcie kosmetyki za darmo http://shinybox.pl/?ref=1bc7243. Pozdrawiam i polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy,żółte odrosty reszta włosów białe