Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam mam pytanko czy ktos z was moze farbował włosy właśnie tą farbą bo zamierzam ja kupic ale boje sie ze wyjdzie jakas marchewka lub cos pod czerwone . jesli macie jakies zdjecia wloskow z tym kolorem to proszę o zamieszczenie .



zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

na różnych włosach różne odcienie wyjdą. wklej swoje zdjęcie ;]

ja teraz mam wlosy zrobione słonecznym miodem :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Jak blond może wyjść czerwony?!? Przede wszystkim jesli chcesz rozjaśnic włosy to Casting nie rozjaśnia, to preparat bez amoniaku, który nadaje połysk i przyciemnia włosy.

Myślę, że wyjdzie ci taki jak na zdjęciu.
tzn na opakowaniu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-11 12:47 przez dora82.

Włosy są rude przy ciemnych włosach blond, i spiera się po dwóch czy trzech myciach jest bez amoniaku więc nie kupuj tego badziewia jestem żywym przykładem ,tej samej farby.

Ja jeszcze niedawno uzywalam Farby z tej samej firmy ale bursztynowy blond i wlasnie bardzo bylam zniej zadowolona i strasznie podobal mi sie kolor ale od 2 miesiecy nigdzie nie moge znalezc tej farby na internecie tez szukalam i nie ma . Dlatego szukam cos podobnego do tego bursztynowego blondu bo wyszedl taki jasny rudy ale wlasnie nie marchewka.

Chyba sobie w poniedziałek kupię tą farbę i zobaczę co wyjdzie, aktualnie mam włosy rozjaśnione, więc nie będę musiała eksperymentować, dam cynk co wyjdzie. :D:D
A czy Ty już używałaś tego kremu bez amoniaku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-19 09:54 przez sromotnik.

witam was dziewczyny a bląd 500 z tej samej firmy na jasnych pasemkach jak wyjdzie?

Dziewczyny uważajcie na tą farbę, właśnie dzisiaj ją użyłam na rozjaśnionych włosach blond i .... wyszły włosy brązowe, nic a nic z rudych nie mają !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-26 17:49 przez sromotnik.

ja dzisiaj zrobiłam syoss - miodowy blond, na opakowaniu jest o wiele jaśniejszy niż ten, który Ty pokazałaś. wyszedł mi taki jak na opakowaniu, ale właśnie chciałabym mieć intensywniejszy - taki, jaki Ty wkleiłaś. więc następnym razem zrobię loreal ;)

Witam Was dziewczynki:) mam pytanko czy ta farba moglabym pomalowac wlosy gdzie wczesniej polozylam jesienny lisc z joanny:/ i kolor wyszedl mi zbyt ciemny i nie wiem co zrobic by go troche rozjasnic a ten na opakowaniu jest sliczny.... napiszcie cos kochane dzieki i pozdrawiam

Hej:)
Ten kolorek jes śliczny.
mam teraz ciemne włoski no w miare bo z blondu pomalowałam na orzech laskowy i zastanawiam się jaki kolorek yszedłby gdybym nałożyła ten. Napewno wiem,że to dobra firma bo sprawdziłam,ale jaki kolor wyjdzie na ciemnych.
Marze o takim jasnym brązie coś w podobie

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 8/5

Dziewczyny rejestrujcie sie na Shinybox i zdobywajcie kosmetyki za darmo http://shinybox.pl/?ref=1bc7243. Pozdrawiam i polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy,żółte odrosty reszta włosów białe