Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:19:02

abotak: rzeczywiscie, troche zanizylam, bo ten czas tak szybko leci :) nie wiem skad to zacmienie, wiec kajam sie :) w rzeczywistosci to juz rok, a farbuje srednio co 1,5 miesiaca :) Probowalam loreala, garniera, fryzjera, wella i palette - lubie eksperymenty. Palette najlepiej lapie, ale jestem jak wspomnialam brunetka :)

Jesli Ty, zalozycielko posta, jestes blondynka, to mysle ze Garnier sobie poradzi. Znam takie odwazne, ktore farbuja wlosy na rudo henna - wtedy kolor jest kasztanowaty. lsniacy, jednak trzeba to wyczesywac i bardzo brudzi.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:24:10

kolor henną? nigdy o tym nie słyszałam...

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:37:31

A i owszem :) Ze sproszkowanej rosliny robi sie papke, naklada na suche wlosy, potem zawija recznikiem a nawet suszy suszarka i voila - mnostwo balaganu gotowe :) wiele jest takich farb do kupienia w internecie, tak samo jak balsamy i szampony z henna, widzialam nawet takie, ktorymi mozna farbowac na blond Oo Kiedys sama w takim farbowaniu czynnie (jako nakladajacy) uczestniczylam - jednak przerazila mnie konsystencja gliny. Teoretycznie henna odzywia i nawilza wlosy, boje sie jednak, ze rowniez niezle je obciaza, bo "obkleja" dokladnie wlokna.

Coz, gdyby byl jeden sprawdzony sposob...... :(

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:49:01

Cytat
abotak
zależy, jaki masz kolor naturalny.

kurde, wkurza mnie, że teraz wszystkie baby farbują się na rudo - ja ten kolor włosów mam od 7 lat i te 7 lat temu wszyscy patrzyli się na mnie jak na idiotkę, bo rudy kolor miały wtedy tylko stare baby! a teraz? co druga dziewczyna... ech.

polecam kupować droższe farby - te tańsze szybko schodzą. a te droższe po pierwsze tak bardzo nie niszczą włosów, mają dobre odżywki w środku i nie śmierdzą.

sithis: gratuluję, przez pół roku to ja dwa, trzy razy farbuję włosy a Ty zdążyłaś wszystkie farby wypróbować, fiu fiu...

Heh mnie to w sumie nie wkurza bo teraz z blondu przeszłam na czekoladowy brąz, ale faktem jest ze po ulicach chodzi coraz więcej "rudości" ;)

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:55:52

A to teraz rudy jest aż tak modny? Hohoho ja mam kasztanowe wlosy (rudy z miedzią i kasztanem) i jakoś jak chodziłam kiedyś na pole lub do szkoly to było slychać e wiewrorka ho no tu! Albo wyzywalmi mnie od rudych i śmiali się ze mnie....teraz już tak nie jest ale i tak slysze to i owo o moim kolorku ;) Większości się podoba i myślą że farbowane,ale ja i tak niedlugo zmienie kolorek.

Rude włosy

21 sty 2010 - 13:58:20

mi sie taki kolorek podoba



Rude włosy

21 sty 2010 - 14:00:30

śliczne ma te włosy :)

Rude włosy

21 sty 2010 - 14:00:55

ale to jest bardziej blond niż rudy.....

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:17:56

Cytat
Vuittonka
Cytat
abotak
zależy, jaki masz kolor naturalny.

kurde, wkurza mnie, że teraz wszystkie baby farbują się na rudo - ja ten kolor włosów mam od 7 lat i te 7 lat temu wszyscy patrzyli się na mnie jak na idiotkę, bo rudy kolor miały wtedy tylko stare baby! a teraz? co druga dziewczyna... ech.

polecam kupować droższe farby - te tańsze szybko schodzą. a te droższe po pierwsze tak bardzo nie niszczą włosów, mają dobre odżywki w środku i nie śmierdzą.

sithis: gratuluję, przez pół roku to ja dwa, trzy razy farbuję włosy a Ty zdążyłaś wszystkie farby wypróbować, fiu fiu...

Heh mnie to w sumie nie wkurza bo teraz z blondu przeszłam na czekoladowy brąz, ale faktem jest ze po ulicach chodzi coraz więcej "rudości" ;)

Ech... też malowałam Castingiem na czekoladę ponad 2 lata- wkurzały mnie odrosty, bo jestem naturalną jasną blondynką, rzuciłam Casting dopiero kiedy włosy zaczęły mi wypadać garściami..... Teraz próbuję coś działać chną i delikatnie rozjaśniaczem ale za nic mi nie chce zejść ten Casting:/

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:23:55

ja jestem posiadaczką rudych włosów.. naturalne ;d ale podobno palette deluxe jet dobra. ;]

Cytat
Sithis
abotak: rzeczywiscie, troche zanizylam, bo ten czas tak szybko leci :) nie wiem skad to zacmienie, wiec kajam sie :) w rzeczywistosci to juz rok, a farbuje srednio co 1,5 miesiaca :) Probowalam loreala, garniera, fryzjera, wella i palette - lubie eksperymenty. Palette najlepiej lapie, ale jestem jak wspomnialam brunetka :)

Jesli Ty, zalozycielko posta, jestes blondynka, to mysle ze Garnier sobie poradzi. Znam takie odwazne, ktore farbuja wlosy na rudo henna - wtedy kolor jest kasztanowaty. lsniacy, jednak trzeba to wyczesywac i bardzo brudzi.
po hennie podobno wychodzi zielony, niebieski..nie radzę ;] jeśli zaczniecie henną już nie bierzcie innej..;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 14:24 przez katepanth.

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:25:40

mi też sie podoba rudy kolor ale boje sie że nie bedzie mi pasować ;/

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:30:16

Farbowałam "czerwoną miedzią", no i jest odcień czerwony lekko.
polecam pelette XXL-płomienny feniks [jak wyżej], a najlepszy to Palette -Świetlista Miedź.
Powodzenia. :)

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:42:38

Nie polecam farb z Garniera szybko się zmywają i włosy tracą blask najlepsze są z loreala casting coś tam.

Rude włosy

25 lut 2010 - 14:46:38

a ja polecam z tańszych
Joanna-płomienna iskra
z drozszych
Goldwell-numer 8OR i 7OR,sama noszę taki kolorek i jestem zadowolona :)

Rude włosy

25 lut 2010 - 15:07:50

ja z natury byłam małym rudzielcem i kiedyś mi to strasznie przeszkadzało jak dzieci biegały z mną i wyzywały od marchewek i wiewiórek... a potem włosy mi pociemniały a mi zaczęło tego brakować :) doceniłam że dzięki temu byłam przecież taka "inna"... :) zaczęłam się farbować na rudo i farbuję już od 6 lat... i nie zamierzam tego zmieniać :) w tym kolorze najlepiej się czuję i pasuje on do mojego charakteru :) poza tym już prawie nie pamiętam jak mam na imię bo wszyscy znajomi mówią do mnie ruda:)

zawsze chodziłam do fryzjera i tam zawsze używała fryzjerka tych samych farb- dwóch kolorów wymieszanych i zawsze byłam zadowolona... z koloru :) bo cena 150zł niezbyt mnie uszczęśliwiała :/ ostatnio zaczęłam farbować sama farbą JOANNA kolor ognista iskra czy jakaś podobna nazwa... i jak dla mnie kolorek super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka farba zakryje to w koncu-włosy