Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:29:11

Hej. ;)

Chcę niedługo ufarbować włosy na rudo. W poprzednie wakacje już próbowałam. Kupiłam z L'oreala, ale kolor jakoś nie przypadł mi do gustu i nie był długo intensywny. Słyszałam, że dobra jest farba z Garniera 100% Color, ja wybrałabym chętnie czerwoną miedź. Co o tym myślicie? A może macie jakieś sprawdzone farby?

I nie piszcie mi, żebym szła do fryzjera. ;) Jeśli nic nie wymyślę, pójdę. Po prostu nie chcę wydawać 120 zł, skoro mogę sama ufarbować się za jakieś 20.


Chodzi mi o taki kolor:



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-20 12:30 przez werru.

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:31:45

ja z blondu na rudy doszłam castingiem z loreala kolor: miedź ;]

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:32:10

a do bladewj cery rudy pasuje??bo ja tez chce teraz mam blond i braz oczy poradzcie cos

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:32:19

niewiem, ale rowniez chcialam taki kolor, wiec podbijam. ;D

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:32:47

Ja polecam kolor, który sama wybrałaś. Farbuję na niego już od dłuższego czasu, kilka razy zmieniałam na inny rudy, ale zawsze powracam do tego.
Ja mam bladą cerę i rudy kolor ją rozświetla, moim zdaniem pasuje idealnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-20 12:33 przez studentkakasia.

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:46:40

Hej.

Ja od pol roku farbuje sie na rudo i przelecialam juz chyba prawie wszystkie farby dostepne w drogeriach plus fryzjera.

Wnioski - najlepiej na moich wlosach (bo to oczywiscie zawsze kwestia indywidualna) wychodzi Palette XXL feniks - tez kiedys nie bylam przekonana do palette, ale to jedyna farba, po ktorej jestem RUDA. Efekty innych -> loreal miedz - czerwien :/ garnier 100% kolor - paskudny ryzy blond z czerwonymi pasmami :/ fryzjer - czerwien :/ (fakt, trzymalo sie dlugo i niezle, ale jednak czerwien a nie rudy). Teraz wiec juz nie eksperymentuje, tylko trzymam sie sprawdzonych metod i wiem ze bede ruda ruda :) Btw w tym tygodniu chyba poprawie, wiec moge Ci rzucic zdjecia, porownasz sobie (wczesniej bylam brunetka)

Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:55:10

zależy, jaki masz kolor naturalny.

kurde, wkurza mnie, że teraz wszystkie baby farbują się na rudo - ja ten kolor włosów mam od 7 lat i te 7 lat temu wszyscy patrzyli się na mnie jak na idiotkę, bo rudy kolor miały wtedy tylko stare baby! a teraz? co druga dziewczyna... ech.

polecam kupować droższe farby - te tańsze szybko schodzą. a te droższe po pierwsze tak bardzo nie niszczą włosów, mają dobre odżywki w środku i nie śmierdzą.

sithis: gratuluję, przez pół roku to ja dwa, trzy razy farbuję włosy a Ty zdążyłaś wszystkie farby wypróbować, fiu fiu...

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:57:55

ja farbuję mniej więcej co 1,5 miesiąca.

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:58:19

Ja od 2 lat maluje włosy farbą Garnier100%Color i jestem bardzo zadowolona ;) kolor to złocistomiedziany blond. Włosy są po niej śliczne i pięknie wyglądają w słońcu ^^

Rude włosy

20 sty 2010 - 12:58:24

mój naturalny kolor to blond. ;)
podoba mi się, więc chcę ufarbować. czy to coś złego?

Cytat
LenAoo
Ja od 2 lat maluje włosy farbą Garnier100%Color i jestem bardzo zadowolona ;) kolor to złocistomiedziany blond. Włosy są po niej śliczne i pięknie wyglądają w słońcu ^^

a masz jakieś swoje zdjęcia od razu po ufarbowaniu? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-20 12:59 przez werru.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Rude włosy

20 sty 2010 - 13:00:09

Cytat
studentkakasia
ja farbuję mniej więcej co 1,5 miesiąca.

ja mniej więcej też, chyba, że chcę włosom dać "odpocząć", bo tyle lat farbowania dało się we znaki.

założycielko wątku - jaki masz naturalny kolor włosów?

Rude włosy

20 sty 2010 - 13:01:22

Cytat
abotak
Cytat
studentkakasia
ja farbuję mniej więcej co 1,5 miesiąca.

ja mniej więcej też, chyba, że chcę włosom dać "odpocząć", bo tyle lat farbowania dało się we znaki.

założycielko wątku - jaki masz naturalny kolor włosów?

napisałam tam wyżej. ;)
blond, w sumie dość jasny.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Rude włosy

20 sty 2010 - 13:11:35

o, sorry, przeoczyłam ;)

jeśli masz jasne włosy, to nie powinnaś kupować jakiś ciemnych rudych kolorów. Polecam firmę Garnier, bo ładnie się nakłada, jest dobra dla włosów i kolor w miarę długo się trzyma.

ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że rudy to najbardziej nietrwały kolor wśród farb? polecam używanie do tego szamponów i odżywek chroniących kolor, przyda się.


kolor, taki jaki mam tutaj, to właśnie farbą Garniera robiony, niestety nie pamiętam numeru farby a w internecie znaleźć nie mogę.

Rude włosy

20 sty 2010 - 13:21:42

abotak: bardzo ładny kolor. ;) jednak się chyba zdecyduję na farby garniera. ;)

Rude włosy

20 sty 2010 - 13:24:07

Miałam kiedyś z garniera czerwoną miedź :) Jak jeszcze dłuugie włosy miałam :) Oczywiście mój naturany kolor to ciemny brąz, ładnie złapała i nie powiem, kolor bardzo mi się podobał :) Ale włosy ścęłam i jestem przy ciemnym brązie, tak chyba zostanie :) Bo wiadomo, w rudych strasznie odrosty widać heh ;) Także.. studnia bez dna ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która byście wybrały