Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

35 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 17:50:41

Cześć :) Chciałabym zmienić kolor włosów (pierwszy raz) ;] najlepiej na jakiś brązik i mam do Was pytanie. Ponieważ moje włosy bardzo szybko rosną to nie chce używać farby, bo boję się odrostów i proszę o radę.. jaką szamponetkę wybrać? Nie chcę żeby kolor zmył się po tygodniu. I jeszcze jedno.. czy moje włosy będą mieć taki sam kolor jak przed 'farbowaniem'? Dodaję tutaj zdjęcie na którym widać dobrze kolor moich włosów



Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 17:54:44

Ja używam tylko Joanny, własnie różne brązy próbuję, według mnie jest bardzo fajna ale jeszcze nie mam proównania z innymi, według mnie ma same plusy jedynym minusem (a moze i plusem bo wyglada to naturalniej?) jest to, że kolor nie intensywnie bardzo łapie wszystkie włosy, nie jest całkiem jednolity, chciałabym spróbowac jakieś inne ale nie wiem jakie jeszcze,tak z ciekawości:)

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 18:07:56

Szamponetki nigdy do końca się nie zmywają. A najlesze są chyba z Joanny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 18:11 przez MadziusS.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 18:08:58

Też polecam Joannę, jestem z ich szamponetek i farb zadowolona najbardziej ze wszystkich :)

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:34:10

Kiedyś farbowałam sobie włosy szamponem koloryzującym z Pallette na ciemną czekoladę. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Z Joanny miałam pasemka robione , jeżeli 1 raz będziesz farbować włosy to sama weź sobie kolor szamponu do swojego koloru możesz wziąć jasny brąz ,

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:44:29

masz sliczne wlosy ! i przepiekny kolorek :) po co farbowac ?
ale skoro juz chcesz to jasny brazik bym polecała.
rowniez z joanny

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:47:06

DZIEWCZYNO PIĘKNE WŁOSY NIE FARBUJ NAWET SZAMPONETKĄ BO JAK cI BEDZIE ZCHODZIŁ KOLOR TO BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ BRZYDKO!!!

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:49:30

ja "farbuje" palette- tez szamponetki:) ale kolor niby schodzi po 8 myciach, ale tak naprawde to tylko wyblaka. Ja zrobilam sie na rudo, a moje wlosy to ciemny braz. Minely juz 3 mesiace i nadal jestem ruda, tylko wiadomo- jest to bardzo blady kolor juz i gdzieniegdzie przeswitują moje naturalne włosy. ZXawsze tak jest.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:41:33

ooj :) dziekuje Wam za rady, teraz sie zastanawiam czy zmienic ten kolor, bo myje wlosy codziennie i szybko wyblakna..

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:44:07

nawet po najlepszej szamponetce, nigdy wlosy nie beda juz tak zdrowe.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:49:41

Szamponetki z Joanny sa bardzo dobre.
Wlosow nie niszcza!!! Testowalam, wiec wiem.
Kolor bardzo dobrze sie przyjmuje, nie ma jakis niespodzianek typu - braz na zdjeciu, rudy na glowie...
schodzi calkowicie, ale rownomiernie, wiec nie ma ani odrostow, ani nieestetycznych pasemek

ps. odradzam palette!!!

:D

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:53:06

Cytat
pattyy16
masz sliczne wlosy ! i przepiekny kolorek :) po co farbowac ?
ale skoro juz chcesz to jasny brazik bym polecała.
rowniez z joanny
podpisuje sie po tym w 100%!

Najlepsza szamponetka

10 gru 2009 - 21:01:15

A właśnie co do "niszczenia włosów przez szamponetki" to bzdura, przynajmniej u mnie w wypadku Joanny. Mam kręcone włosy a więc same w sobie bardzo suche, szamponetka jest najlepsza odżywką jaka działa na moje włosy, są nawilżone, miękkie i w ogóle lepiej wyglądają. Robię dość często Joanną nie tylko ze względu na kolor ale właściwości odżywcze, za 3-4zł taki efekt:) Pewnie nie u każdego ale mówie o sobie:)

Najlepsza szamponetka

11 gru 2009 - 22:13:53

Cytat
carmelek91
A właśnie co do "niszczenia włosów przez szamponetki" to bzdura, przynajmniej u mnie w wypadku Joanny. Mam kręcone włosy a więc same w sobie bardzo suche, szamponetka jest najlepsza odżywką jaka działa na moje włosy, są nawilżone, miękkie i w ogóle lepiej wyglądają. Robię dość często Joanną nie tylko ze względu na kolor ale właściwości odżywcze, za 3-4zł taki efekt:) Pewnie nie u każdego ale mówie o sobie:)

Dokładnie !!!
;)

Najlepsza szamponetka

11 gru 2009 - 22:16:42

np. Kasztanowy brąz Joanna szampon 24 mycia :) tylko może kup 2 opakowania..bo masz długie włosy .. :)

http://forum.szafa.pl/53/1149473/1149485/_subject_.html#msg-1149485 pomożecie?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SAFIRA Drzewo hebanowe