Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:09:01

Ma ktoś suszarkę prostującą włosy ?
Bo zastanawiam się nad kupnem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że prostuje włosy.
Czy w ogóle jest lepszy efekt od zwykłej suszarki ?
Czytałam opinie na internecie i były takie sobie. Niby nie prostuje, ale lepiej się układają włosy.
A co wy na ten temat myślicie ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:21:33

ja mam Lissima z Rowenty
fajna prostuje ale nie tak jak prostownica tzn czubek głowy jest podniesiny, nie jest tak ulizany włos jak przy prostownicy, i zawsze mozesz zdjąc nakladke prostujaca i używać jak normalnej suszarki

Jezeli zastanawiasz sie nad suszarka to dobre sa te z zimnym powietrzem, nie niszcza tak włosów, ale np mnie potem głowa boli jak susze zimnym strumieniem powietrza włosy

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:27:28

jaa nie mam , ale tez chetnie bym zapytala tych co maja ;d

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:28:04

no właśnie chce z zimnym powietrzem.
a czy końcówki są proste czy się podwijają ?

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:28:29

Powiem tak ta suszarka jest fajna jeśli masz wywijające się włosy w tedy owszem prostuje ale jeśli chodzi o prawdziwe loczki to nie licz na to że uzyskasz efekt prostych włosów robi się w tedy takie "siano" na głowie

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:31:18

Też ja mam :) teraz akurat mam włosy na boba i jej nie używam.Ale jak miałam takie za ramiona to świetnie prostowała.Miałam lekko pofalowane włosy.Najlepiej mi się prostowało głową w dół ;) i też mam z tym zimnym nawiewem.Świetnie utrwala!

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:35:26

nie mam kręconych włosów. Po prostu falują mi sie. Więc chyba powinna działać, a możecie polecić jakiej firmy najlepsze ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:39:10

ja mam taka czarna rowenty i pare razy prostowala nia wlosy , moze trzeba to robic w jakis odpowiedni sposob zeby byly lepsze efekty ale ladnie uklada fryzure tak jak napisala ola_mya :)

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:43:21

Ja mam fioletową Rowentę Lissima z jonizacją.Mam już ją chyba z 4 lata :)

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 21:46:22

hmm.. a na co głównie zwracać uwagę, przy zakupie takiej suszarki ?
Co daje funkcja jonizacji ?
I czy myślicie, że suszarki Babyliss byłyby dobre ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 21:51:08

Cytat
she15
no właśnie chce z zimnym powietrzem.
a czy końcówki są proste czy się podwijają ?

podwijają się, a efekt jest taki jak np. mają dziewczyny, które z natury mają dość proste włosy - bez porównania z prostownicą, aczkolwiek na pewno korzystniej dla włosów, więc jeśli zależy Ci na idelanie prostych włosach to odradzam.

Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 22:23:09

Ma może któraś z was tę suszarkę z funkcją prostowania 5720U Beliss z Babyliss

Bo dostałam ją na urodziny, ale jeszcze jej nie używałam i mam wątpliwości... Takie suszarki mniej niszczą włosy niż prostownica?



Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 22:29:25

wątpie. suszarka w swej naturze wgl bardziej niszczy włosy od prostownicy, więc połączenie suszarka + prostownica powinno być [czysto teoretycznie mówię, rzecz jasna ;p] tragiczne ;)

Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 23:16:02

To niedobrze ;/ ;)

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Suszarka prostujaca włosy

26 paź 2010 - 13:08:29

Moja znajoma używa suszarki do włosów z funkcją prostowania by czasami nie traktować codziennie włosów prostownicą. Jest bardzo zadowolona i faktycznie jeśli poświęci więcej czasu na zabawę z włosami to efekt jest świetny. Z tego co wiem to z Rowenty są całkiem dobre suszarki prostujące, może coś w tym stylu : http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=75&prod=43433

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW