Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

49 minut temu

sprawdzony stomatolog

52 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

25 mar 2011 - 13:09:39

zaraz pójdę wypróbować, bo akurat kupiłam specjalnie piwo:) zobaczymy czy moje włosy również będą piękne:)

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

08 cze 2012 - 17:18:16

w niedziele wyprobuje

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

08 cze 2012 - 17:23:22

wylewać piwo na włosy???? co za marnotrawstwo!! :P

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

08 cze 2012 - 17:29:39

Cytat
bjedroona
Moja siostra miała robione loki na piwo juz pare lat temu i była zadowolona ;)

ja miałam na komunię czyli 14 lat temu i lepszych loków w zyciu nie miałam :P

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

22 cze 2012 - 12:07:54

ja prubowałąm tego i powiem wam ze piwo nic a nic nie daje,zadnego efektu nie zauwazylam juz po drugim użyciu, szkoda kasy i piwa

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 11:20:34

Ja bym radziła uważać z tym piwem..

Musi ono najpierw wywietrzeć, z tego co wiem.
Jeśli nałożycie ledwo otwarte to wam poniszczy je jeszcze bardziej ;P

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 11:38:30

Cytat
tana2w
ja ostatnio pytałam stylisty czy domowe sposoby są dobre na włosy i powiedział że jeśli się chce nabawić grzybicy to mogę sobie robić:/Tak więc nigdy nie robiłam nic takiego i chyba nie będę.Ale ja myśle że od czasu do czasu to raczej nie zaszkodzi:)
To chyba ten stylista jest jakimś idiotą albo się nie zna na włosach, domowe sposoby są często lepsze niż chemiczne kosmetyki które sprawiają, że włosy wyglądają zdrowo, ale zdrowe nie są. Ja stosowałam różne domowe sposoby i znam wiele osób które to robiły i nigdy nie miałam grzybicy ani innych chorób i nie znam nikogo takiego. Zresztą jak można dostać grzybicy po wypłukaniu włosów w piwie albo w wywarze z rumianku?! Chyba że byś chodziła z tym miesiąc na głowie i jej nie myła.. Chyba że mówi to z wyrachowania, żeby nikt nie spróbował tych sposobów "bo zobaczy że ma po tym ładne włosy i nie kupi mojej odżywki za 200zł".

Poza tym nie wiem czy widziałaś stare fotografie, tam kobiety miały zdrowe i błyszczące włosy i nie stosowały odżywek Loreal tylko właśnie domowe sposoby.

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 11:46:05

A właśnie dziś oglądałam odcinek Kiepskich, gdzie Ferdek był fryzjerem i opluwał ludziom włosy piwem. A teraz ten temat. xD

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 11:50:10

szkoda by mi było piwa , wole się napić niż wylewać na włosy.

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 12:04:40

slyszalam o mieszance ktora sprawia ze wlosy sa rozniez lsniace, koncowki sa bardziej miekkie i wlosy sie regeneruja.

potrzebne jest cieple mleko, lyzka oleju, jajki, i drozdze "na oko" taki kawalek jak ma klawisz od klawiatury;p wsystko wynieszac , nalozyc na wlosy, (ale nie na skore glowy!). moze pieknie nie pachnie ale po ok 10 min splukac, umyc szamponem i pozostawic do "naturalnego" wysuszenia. polecam

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 12:04:55

eejjj wklejcie zdjęcia jaki ejst efekt !! :DD

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 12:07:23

Cytat
cukiereczek_
Cytat
tana2w
ja ostatnio pytałam stylisty czy domowe sposoby są dobre na włosy i powiedział że jeśli się chce nabawić grzybicy to mogę sobie robić:/Tak więc nigdy nie robiłam nic takiego i chyba nie będę.Ale ja myśle że od czasu do czasu to raczej nie zaszkodzi:)

może chciał, żebyś coś kupiła tam, gdzie byłaś ;d myślę, że grzybicy się nie dostanie.. Choć ja nie próbowałam, ale nie słyszałam, żeby komuś się stało ;p

tak, pan jest mega wiarygodny. Bo przecież nasze mamy, babcie, prababcie tylko do dobrych salonów chodziły i dlatego miały piękne, długie, zdrowe włosy... Przecież to ta chemia z salonowych kosmetyków na dłuższą metę źle wpływa na włosy, takie zabiegi bardziej kamuflują niż wielce uzdrawiają... Moja mama np. w młodości miała piękne włosy, stosowała szampon pokrzywowy (jak większość kobiet), maseczki z żółtek, piwo i wszelkie dostępne domowe środki i jakoś nigdy nie miała chociażby łupieżu, nie mówiąc już o grzybicy... Może pan po prostu pomyślał, że pytasz o włosy łonowe :)

PIWO NA WŁOSY!!! EXTRA :)

24 cze 2012 - 12:35:09

Cytat
kotek6
Ciekawe to z tym piwem :) Aż kiedyś sama wypróbuję z tymi lokami, a mam włosy słabo podatne na kręcenie :)[/quote

Ja też, kotek6 ;) Więc ciekawa jestem czy jak przepłuczę sobie je piwem i nałożę papiloty to czy będą się trzymać. ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurteczka na wiosnę :)